Top 10 Ausgrabungsset Für Kinder Ab 4 – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

Skvělá exkluzivně v obchodě Amazon, dětská sada fosilií, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií, pedagogická hračka

#ad
National Geographic #ad - Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář.

Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, dláta, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, štětce a lupy!. Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa.

Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Velká náplň s drahokamy s 15 pravými drahokamy

#ad
National Geographic #ad - Objevte cenné poklady a nechte své dítě zažít dobrodružství kopání ve skutečném dolu s drahokamy. Najděte 15 fascinizujících drahokamů jako pyrit, ametyst, křemen, fluorit, obsidián, tygří oko, aventurin a další. Vše, co potřebujete, abyste děti celé hodiny zaměstnali – s vykopávacím blokem, dlátem, štětcem a lupou.16stránková barevná informační kniha ukazuje, jak se tvoří drahokamy a pomáhá mladým vědcům identifikovat kameny.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.61
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERGEM
ModelkaNGSUPERGEM
ZárukaNo Warranty

3. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy.

Pokud nebudete spokojeni, dejte nám vědět, abychom to mohli napravit. Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické. Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, která dělá spoustu zábavy.

Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

4. Coogam

#ad

Dárek do školky, Coogam Sada magnetických rámečků deseti, Montessori výuková hračka, matematika Manipulative Eva Počítání čísel, děti 3 4 5 let

#ad
Coogam #ad - Hands-on math manipulative: ten-frames jsou vizualizační nástroje, algebraické myšlení, které lze použít pro výpočty, přeskakování počítání, vzory, násobení a sčítání/odčítání pro rozvoj hlubšího porozumění čísel a budování koncepčního učení. Ešení matematických problémů v rámečku deseti pomocí sečítání nebo odečítání měřičů pomáhá dětem vizualizovat jedničky a desítky, zesílit sčítání a odečítání atd.

Skvělá pomůcka pro domácí výuku pro každou maminku, třídění, hodnotu polohy atd. Učí časný matematický smysl, která zůstává doma. Perfect homeschool supplement: magnetic ten-frame je užitečná výuková pomůcka. Děti mohou připevnit magnety a nemusíte si dělat starosti, že se díly někam pohnou, zatímco přesto mohou dále počítat. Pod tabulkami se nachází extra prostor pro psaní rovnic a čísel. Dřívější matematický smysl: silný smysl pro "deset" je předpokladem pro pochopení hodnot práce a hlavových početních prvků.

Lze jej použít pro seskupení, sčítání a více či méně principů. Sada magnetických tenkých rámů: k dispozici je 6 různých barev desek ten-frame board a 10 hvězdicových počítadel každé barvy zelená, žlutá, červená, fialová, modrá a oranžová; celkem 60 pultů 4 omyvatelné popisovače s barevným pigmentem a přenosnou úložnou taškou. Vizualizujte aritmetický koncept: rámy jsou robustní a magnetické a drží na kovových dveřích nebo chladničce.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška1.5
Délka10.94
Šířka6.5
Číslo dílupuzzle098
Modelkapuzzle098
Záruka30

5. National Geographic

#ad

Náhrobních nástrojů a zvětšovací sklo, vědecké sady pro děti 8-12, NATIONAL GEOGRAPHIC Super drahokam vykopávací sada – 10 pravých drahokamů, krystaly

#ad
National Geographic #ad - Podporuje radost objevitelů, inspiruje lásku k pozemské vědě. Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. List obsahuje fascinující fakta o každém drahokamu v pohřební cihly.

Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Identifikujte každý předmět – obsažena barevná identifikační karta, děti snadno rozeznají drahokamy ve své nové kolekci. Začněte sbírat kameny – super vykopávací sada drahokamů je nejzábavnějším vstupem do sbírek hornin. Vykopat 10 pravých drahokamů – tato sada drahokamů obsahuje 10 drahokamů, zelený aventurin, šedý achát, růženín, které mohou děti vykopat: ametyst, obsidián sněhové vločky, zelený fluorit, pyrit, geod, sodalit a tygří oko.

Kopání s dodávanými nástroji – děti používají nástroje jako opravdoví geologové: nástroj na vykopávání, kartáč na kopání a zvětšovací sklo pro detailní pohled na krásu kamenů.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška9.76
Délka6.26
Hmotnost0.99
Šířka2.4
Číslo díluNGGEM10
ModelkaNGGEM10
ZárukaJsme hrdí na to, že vyrábíme výrobky nejvyšší kvality, které jsou podporovány výjimečným servisem.

6. Kosmos

#ad

Vykopejte třpytivé mince a hrací kameny, experimentovací sada s kladivem a dlátem, KOSMOS 657994 rytířský poklad, pro děti od 7 do 10 let, pro fanoušky středověku a malé archeology

#ad
Kosmos #ad - Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad.

Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti. Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

7. National Geographic

#ad

1,36 kg surových kamenů, 4 zrnitosti, uzávěry na šperky, vědecká a pedagogická STEM sada, National Geographic Sada vahadla na skály – velmi velká kapacita 1,36 kg

#ad
National Geographic #ad - Vytvořte si vlastní drahokamy – bubnování kamenů je velmi oblíbeným koníčkem pro děti i dospělé. S tímto robustním kamenným bubnem je zábava a snadné přeměnit drsné kameny na krásně broušené drahokamy, díky jednoduchému ovládání a designu s dlouhou životností.

Použijte mfoam pro lesklé výsledky – tato sada kamenných bubnů se liší od ostatních díky naší nové, opakovaně použitelné leštičce na kameny GemFoam! Dejte do bubnu GemFoam a vodu po poslední fázi bubnu a vaše drahokamy získají neuvěřitelný lesk. Kámen s dlouhou životností – motor s dlouhou životností má nastavení času a rychlosti, takže jej můžete jednoduše nastavit a zapomenout. ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, dejte nám vědět, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, abychom to pro vás mohli udělat správně.

Kompletní sada bubnů – tato sada obsahuje vše, 5 kg surových kamenů s devíti různými druhy drahokamů, štěrkem, co potřebujete a ještě více! Získáte 1, pěti upevňovacími prvky šperků, sítkem a naší inovativní novou leštičkou na kameny GemFoam. Vylepšený, nepropustný buben má víko z ušlechtilé oceli a je o 75 % tišší než bubny z plastu.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška6.69
Délka12.76
Hmotnost9.92
Šířka10.31
Číslo díluNGTUMBLER3LB
ModelkaNGTUMBLER3LB
ZárukaNo Warranty

8. Dan&Darci

#ad

Chlapce a dívky | kameny, hornický dárek pro děti, gemologie, minerály, Dan&Darci Velká sada na vykopávání šperků – 15 pravých drahokamů | velká věda, vykopávací hračky

#ad
Dan&Darci #ad - Naše laboratoř bláznivých vědců vyvíjí pouze ty nejlepší produkty pro děti – protože vědí, uděláte to však jen tehdy, že dva jsou lepší než jedna. Vyhledejte informace o každém drahokamu a postupu v nádherně ilustrované 12stránkové brožuře. O nás: jsme dan&darci! jak poznáte podle našeho jména, věříme, které jsou zábavné jako také poučné.

Z tohoto důvodu vytváříme vysoce kvalitní hračky a vědecké sady, že sice necháte svůj mozek růst a jste nejrafinovanější v místnosti, když se s nimi budete bavit. Podporuje lásku k vědě a krystalografii zábavným a vzrušujícím způsobem. Sada součástí: velké vykopávací kameny s 15 druhy drahokamů uvnitř, zvětšovací sklo, co mladý vědec potřebuje, dřevěné kladivo, 12stranný skvělý návod k učení a výuce a malý sáček pro uložení všech drahokamů.

Objevte křišťál, lapis lazuli, Amazonit a mnoho dalších. Vykopávání 15 pravých ušlechtilých kamenů: nechte své dítě cítit se jako skutečný horník, který vykopává autentické drahokamy ze skály. Zábavný a vzdělávací dárek pro každý věk: není to často tak, ale tato sada splňuje obojí! fascinuje děti, jakmile je vytáhnou z krabice, že vědecký projekt je zábavný a zároveň podmanivý, a je perfektním projektem MINT. Obsahuje vše, dláto, štětec, aby drahokamy snadno vykopávaly a rozvíjel jim hlubší porozumění.
ZnačkaDan&Darci #ad
VýrobceDan&Darci #ad
Číslo díluDD-004

9. Kosmos

#ad

Vykopejte pravé minerály sami, experimentální sada pro děti od 7 let na téma geologie, kladivem a dlátem, Kosmos 657901 Sada na vykopávání minerálů, 5 fascinujících ozdobných kamenů

#ad
Kosmos #ad - Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, škrábat a divit, kopat, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají.

Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech. Vykopávejte, vyčistěte, dokumentujte – zde děti pracují jako správní vědci. Třpytivý křišťál, svítící růženín, aventurin, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem. Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.2
Šířka5.12
Číslo dílu657901
Modelka657901
ZárukaZákonná záruka

10. BUKI France

#ad

BUKI 439TYR, vykopávací sada T-Rex

#ad
BUKI France #ad - Vykopejte pomocí kladiva a stehu ze sádrového bloku kostru Tirannosaura a sestavte ji! S náplní sádry pro opětovné vykopání kostry a opětovné vykopání. Ilustrovaný návod. Od 8 let.
ZnačkaBUKI France #ad
VýrobceBUKI France #ad
Výška8.86
Délka7.48
Hmotnost0.95
Šířka2.36
Číslo dílu439TYR
Modelka439TYR
ZárukaZáruka 1 roky