Top 10 BAER Gewindeschneider Set – Závitníky s výřezy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Baer

#ad

Sada závitů, vrták do jádra, BAER Sada závitníků HSSG: Vrták se závitem, závitník: M 3-12, sada závitníků, řezání závitů, sada vrtáků

#ad
Baer #ad - U nás kupujete zářezové závitníky z výroby v osvědčené průmyslové kvalitě BAER. Ezání rovného jádra je nejdůležitější při vrtání závitů. Dlouhé páčky vpravo a vlevo pomáhají řezat správně do otvoru a snadno aplikovat potřebný točivý moment. Baer spirálové vrtáky – jádrový vrták pro závit m3 – m12 – naše spirálové vrtáky pracují s velmi vysokou přesností a velmi malými tolerancemi, litiny, takže je možná vysoce přesná práce s dlouhou životností.

Bohrerfacts – závitníky baer jsou vhodné pro všeobecné použití v dobře obrobitelných materiálech do 800 n/mm². Rozsah dodávky – baer vrták se zářezovým závitem: m3 x 0, 1 - 8, 5 mm - 10, 0 mm / baer závitníky závitníku: m 1-12 | 1/16-1/2 | g 1/8 - čtyřhran: 2, 3 mm - 4, 5 mm - 3, 2 mm / baer spirálový vrták: 2, 25 - m10 x 1, 8 mm - 8, 5 - M4 x 0, 7 - m5 x 0, 8 - m6 x 1 - m8 x 1, 2mm - 5mm - 6, 5 - m12 x 1, 75 / Sada závitníků Baer obdržíte ve vysoce kvalitní kovové kazetě.

Baer naviják – nastavitelná válcová litina, 1 - 8, tělo ze zinkového odlitku, din 1814, tvrzené čelisti – nastavitelná větrná tyč je přídržným nástrojem pro ruční řezání vnitřních závitů. Perfektně se hodí pro vrtání do materiálů jako například ocel, mosazi, grafitu, litina z oceli, spékaného železa, hliníku a bronzu a vydrží až cca tvrdost 600 °C, vpravo s dříkem válce podle DIN 338. Baer silná kvalita – hotové řezání závitů pouze jedním nástrojem na závitníky – zářezný závitník to umožňuje. Tolerance závitu: ISO2/6H.
ZnačkaBaer #ad
VýrobceBAER #ad

2. Baer

#ad

Závitník, M12, Sada závitníků, vysokorychlostní ocel, měď, Vnitřní závit + Vnější závit, BAER Sada závitníků HSS M3

#ad
Baer #ad - Kvalita – vysoce legovaná nástrojová ocel hss může pracovat oproti běžné nástrojové oceli s až čtyřnásobně vyššími rychlostmi řezu. Rozsah dodávky – baer hssg závitník m 3 - m 12 32dílný: ruční závitník baer hssg, bsw 5/16, 3dílná sada m3-m12 - baer hss závitník m3-m12 - baer držák závitníku ze zinkového tlakového odlitku 25 x 9 mm, nastavitelný Zzinzinzinzinzinzinlitina vel.

S ručními závitníky můžete ve třech krocích vyrobit přesný vnitřní závit. Přidejte přesnou práci a dlouhodobou úsporu nákladů. Tyto řezací železo baer z vysoce výkonné rychlořezné oceli hss se hodí pro běžné použití pro různé materiály s pevností až 800 N/mm². Ezné železo – baer řezací lišty slouží k výrobě metrických vnějších závitů s kulatým vnějším profilem. Díky tomu splňují baer ruční závitníky a řezné závitníky z vysokorychlostní oceli HSS také mnoho požadavků na materiál.

Baer intenzivní – sada závitů baer hssg obsahuje vše, co potřebujete k výrobě vnitřních a vnějších závitů podle normy iso. K nim patří následující materiály: všeobecné stavební oceli, nelegované ocele, nízkolegovaná měď a slitina měď-cín bronz, čistá měď, krátké třísky, zásahové oceli, oceli do automatů, jakož i plasty. Předřezávač 1 kroužek na dříku tvar a, zářez: 2-3 rychlosti, zabírá 85 % závitového profilu / dokončovací řezačka žádný kroužek na dříku tvar C, zářez: 3-4 rychlosti, středový štípač, zabírá 100% závitového profilu S a s.1.
ZnačkaBaer #ad
VýrobceBAER #ad

3. BaerCoil

#ad

M 12, sada závitníků, strojní závitník, sada závitníků, sada závitníků M3-M12, BAER sada závitníků HSSG: Strojní závitník slepý otvor, vrták do jádrového otvoru: M 3

#ad
BaerCoil #ad - Obsah sady – strojní závitník: m 3 | m 4 | m 5 | m 6 | m 8 | m 10 | m 12 - vrták do jádra: 2, 2 mm | 5, 5 mm | 3, 3 mm | 4, 5 mm | 10, 8 mm | 8, 0 mm | 6, 2 mm.

Efektivnost – závitník pro ovládání strojem – vysoce produktivní metoda pro rychlé a nákladově efektivní řezání závitů. Vynikající kvalita – u nás kupujete kvalitní nástroje za velmi dobrou cenu s vynikající přesností. Jedná se o globálně standardizovaný závit s metrickými rozměry. MetrickÝ vÍt – Úhel boku tohoto závitu činí 60°. Mnohostranné oblasti použití – dobře obrobitelné materiály do 800 n/mm² – nelegované a nízkolegované oceli – pro slepý otvor – pro ruční a strojní použití.
ZnačkaBaerCoil #ad
VýrobceBAER #ad

4. Baer

#ad

Nářadí: M 3-12, sada vrtáků, BAER sada závitníků HSS ruční závitník, řezací železo, sada závitníků, sortiment závitníků, sada závitníků

#ad
Baer #ad - Sada závitových řezů – perfektní závitová sada pro zhotovení vnitřního závitu a vnějšího závitu. Obsah sady – sady ručních závitníků | řezací železo | spirálové vrtáky a ovládací nástroje – podle skladových zásob v šedé nebo černé barvě.

Všestrannost – tyto závitové nástroje přesvědčí dlouhou životností, účinností a odolností. Silný – s naší sadou pro řezání závitů dosáhnete přesvědčivých výsledků řezání. Vysoce přesné nástroje – vysoce přesné průmyslové výrobky i pro zákazníky Amazonu. Závitové nástroje v ověřené kvalitě BAER.
ZnačkaBaer #ad
VýrobceBAER #ad

5. BaerCoil

#ad

Sada vrtáků, Sada závitníků, Spirálový vrták, BAER Sada závitníků HSS: Závitník, Vrták do jádra, Sada závitníků, Větrník M 3-12

#ad
BaerCoil #ad - Doporučujeme řezný olej nebo emulze. Rozsah dodávky – sada závitníků sestávající z závitníků – vrtáků do jádrových děr – větrník – M 3 – 12 v HSSG v nerozbitném boxu.

MetrickÉ vÍtĚ – bokový úhel tohoto závitu činí 60° – globálně standardizovaný závit s metrickými rozměry. Vynikající kvalita – u nás kupujete osvědčené závitové nástroje za velmi vysokou cenu s vynikající přesností pro "čistý" závit! Oblasti použití – dobře obrobitelné materiály do 900 n/mm² | nelegované a nízkolegované oceli | pro průchozí a slepý otvor | ruční použití i strojní použití. Silný – s našimi závitníky dosáhnete přesvědčivých výsledků řezání.
ZnačkaBaerCoil #ad
VýrobceBAER #ad

6. Baer

#ad

Profi kufr na závity absolutní špičkové třídy, Řezací pasta: M 3-12, BAER SADA PŘEVĚTLOVACÍ PŘEDKLÁDKA ULTRA HSS, Řezací závitník, Nástroje

#ad
Baer #ad - Flexibilní – sada závitových řezaček pro výrobu vnitřních závitů a vnějších závitů. Perfektně uspořádané závitové řezačky ve stylovém kufříku s nářadím. Udržitelný – konec s plastovými kufry.

Silný – zde si koupíte sadu závitníků extra třídy. Díky přídržnému nářadí je zaručeno efektivní a přesné vrtání. Box na nářadí z glukózy, přírodních vosků, minerálů a přírodních vláken | uzavřený oběh CO2 a recyklovatelný. Kompletně logicky sestavené jsou vhodné vrtáky do jádra a přídržné nástroje ihned po ruce.

Obsah sady – spirálový vrták; závitník; řezná žehlička; závitová železa; držák na řezné železo; řezná pasta; řezná pasta; nástroj ráčna, závitová měřidlo a šroubovák. Všestranná – tato profesionální sada na řezání závitů se hodí pro nejrůznější zpracování závitů a zaujme testovanou kvalitou BAER.
ZnačkaBaer #ad
VýrobceBAER #ad

7. BaerCoil

#ad

TIN závitník, Strojní závitník, HSSE-TIN: Strojní závitník slepý otvor, jádrový vrták: M 3-12, BAER sada závitníků včetně řezné pasty, sada závitníků

#ad
BaerCoil #ad - Závitník pro perfektní střih. Rozsah dodávky – sada závitníků tin se skládá ze slepého závitníku a vrtáku do jádrového otvoru M3 - M12 včetně řezné pasty.

Optimální skladování – strojní závitníky a vrtáky s otvory se nacházejí v nerozbitné kazetě na vrtáky. Vrták – přiložená řezací pasta zajišťuje lepší životnost závitníků. Sada pro řezání závitů Baerenstrong za férovou cenu. Medvědí – naše závitové obruče přesvědčí přesností a kvalitou. Vrstva tin – strojní závitník se zvýšenou tvrdostí povrchu cca 2300 HV a kluzné vlastnosti díky povrchové úpravě titan-nitrid.
ZnačkaBaerCoil #ad
VýrobceBAER #ad

8. STIER

#ad

Pro metrické vnitřní a vnější závity, ISO norma pro profesionály, rozsáhlá sada HGB sad, STIER Sada závitových závitů/závitníků 32dílná M3-M12 HSS-G

#ad
STIER #ad - Držák řezacího železa din EN 22568 25x9. Výkonný. Stier výrobky jsou vyvíjeny profesionály z oblasti řemesel a průmyslu a spojují v nejvyšší míře výkon a ergonomii. Dlouhá životnost. Odolný. Držák řezacího železa din EN 22568 25x9.

Ekologická, udržitelná výroba kompletní práškové lakování, žádné chromové povrstvení. Udržitelný: Úzké rozměrové tolerance při lepší materiálové a energetické ekonomice: výrobní zkušenosti jsou proto šetrnější k životnímu prostředí. Zažijte také paletu výrobků stIER v našem světě značek zde na Amazonu. Tisíce zákazníků důvěřují nejlepšímu poměru ceny a výkonu. Nastavitelná větrná tyč až na 80 %.

Větrník din 1814 ve zesíleném provedení. Sada závitníků hssg podle DIN 352. Novinka: přídržné nářadí v novém, zesíleném provedení z zamak 5 slitina jemného zinku. Vyšší odolnost proti zlomení než u srovnatelných držáků ze zinkového tlakového odlitku. Držák řezacího železa až 120 %. SpoleČnost: vhodné pro výrobu vnitřních závitů a vnějších závitů podle normy iso.
ZnačkaSTIER #ad
VýrobceSTIER #ad
Číslo dílu904866

9. BaerCoil

#ad

Sada závitníků, BAER sada závitníků HSSG: Strojní závitník Průchozí otvor, Sada závitníků, M12, Strojní řezačka závitů, Vrták jádrového otvoru: M3, Řezání závitů, Sada vrtáků

#ad
BaerCoil #ad - MetrickÝ vÍt – Úhel boku tohoto závitu činí 60°. Mnohostranné oblasti použití – dobře obrobitelné materiály do 800 n/mm² – nelegované a nízkolegované oceli – pro průchozí otvor – pro ruční a strojní použití.

Efektivnost – závitník pro ovládání strojem – vysoce produktivní metoda pro rychlé a nákladově efektivní řezání závitů. Jedná se o globálně standardizovaný závit s metrickými rozměry. Obsah sady – strojní závitník: m 3 | m 4 | m 5 | m 6 | m 8 | m 10 | m12 - vrták do jádra: 2, 8 mm | 8, 3 mm | 4, 5 mm | 10, 0 mm | 6, 2 mm | 5, 5 mm | 3, 2 mm. Vynikající kvalita – u nás kupujete kvalitní nástroje za velmi dobrou cenu s vynikající přesností.
ZnačkaBaerCoil #ad
VýrobceBAER #ad

10. BaerCoil

#ad

Vrták do jádrového otvoru: M 3-12, závitník sada TIN závitník, BAER sada závitových závitů HSSE-TIN: strojní závitník průchodový otvor, sada řezání závitů

#ad
BaerCoil #ad - Silné zpracování – s našimi závitovými vrtáky dosáhnete přesvědčivých výsledků řezání. Vynikající kvalita – u nás zakoupíte testované závitové nástroje za vysokou cenu s vynikající přesností pro "čisté" závit! Použití – dobře rozpustné materiály do 900 n/mm² – nelegované a nízkolegované oceli – pro průchozí otvory – pro použití v ruce i v pračce.

Efektivní: závitník pro ovládání strojů – vysoce produktivní metoda pro rychlé a efektivní řezání závitů. Rozsah dodávky – sada závitníků se skládá ze 7 strojních závitníků od M 3 do M 12 a z jádrových vrtáků HSS/TIN. Doporučuje se přitom řezný olej nebo emulze.
ZnačkaBaerCoil #ad
VýrobceBAER #ad