Top 10 Druckluftpistole PC Reinigung – Stlačený vzduch pro čištění elektroniky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IT Dusters

#ad

Stlačený vzduch, fukar prachu, IT Dusters CompuCleaner Xpert Elektrický prachový dmychadlo

#ad
IT Dusters #ad - ErgonomickÝ: lehký a robustní design obsahuje průmyslový motor s výkonem 550 w 0, který nikdy neztrácí tlak a je dimenzován pro dlouhou životnost. Díky použití výkonného a přesto energeticky účinného elektrického motoru napájeného ze sítě může CompuCleaner poskytnout trvale výkonné čištění,. Profesionální hloubkové čištění: zaseknutý prach a nečistoty z pc, tablety a televizory lze bezpečně odfouknout silným proudem vzduchu.

Ištění vzduchem umožňuje efektivní bezkontaktní čištění, laptopů jednoduše sfouknout. Herní konzole, aby se zabránilo poškození citlivých komponent a přístupu do těžko přístupných oblastí hluboko uvnitř krytu. Etrný k životnímu prostředí: snížení množství odpadu a maximalizace poměru cena-výkon je klíčovou filozofií při vývoji compucleaner. Nastavitelný výkon xpert: použijte obousměrný kolébkový spínač pro plynulé přepínání mezi 2 režimy výkonu pro maximální kontrolu a jemnost. S hmotností pouhých 950 g lze compucleaner xpert používat v jakémkoli úhlu, 9 HP, což jej činí super manévrovatelným.

Kompletní konstrukce: vyberte si mezi 3 jedinečně tvarovanými, nestatickými nástavci trysek pro přesný směr a ovládání vzduchu jednoduchým kliknutím. Uchovávejte xpert a příslušenství v dodávaném prémiovém sáčku se stahovacím vláknem z mikrovlákna. Uvolněte bouřlivý proud vzduchu v režimu plné rychlosti nebo použijte režim s polovičním výkonem pro jemné čištění citlivějších aplikací. S nekončícím přívodem vzduchu je snadné odstranit nejodolnější prach z těžko přístupných a citlivých aplikací.
ZnačkaIT Dusters #ad
VýrobceIT Dusters #ad
Výška8.11
Délka4.53
Hmotnost2.65
Šířka8.46
Číslo díluEG-2000
ModelkaEG-2000

2. ATEngeus

#ad

Pohovky, auto, vzduchový sprej, PC čisticí sada pro čištění počítačové klávesnice, 500 W stlačený vzduch, 2rychlostní Air Duster, kancelářské přístroje, ATEngeus Elektrický prachový ventilátor

#ad
ATEngeus #ad - Slabý vítr výkon činí 250 w a síla větru může dosáhnout 2, nečistoty a usazeniny ze všech elektronických přístrojů ve vašem domě nebo kanceláři. Alternativa ke stlačenému vzduchu elektrický prachový ventilátor od atengeus je ekologičtější a energeticky účinnější než jednorázové plechovky se stlačeným vzduchem.

Vybaven síťovým kabelem o délce 10 stop získáte větší čisticí prostor. V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Nafukovací trysku lze použít k nafouknutí vašeho plaveckého kruhu nebo vaší nafukovací matrace. Lehký a přenosný hmotnost elektrického prachového ventilátoru je pouze 1, 5 kg, takže jej lze pohodlně vyjmout a odnést do každého rohu domu nebo kanceláře k čištění. Dmychadlo nevytváří žádný rušivý zápach, nemusíte často kupovat náhradu, lze jej znovu použít, můžete ušetřit více peněz. Kartáč a tryska mohou vyčistit hluboký prach, aby splňovaly požadavky na čištění různých oblastí.

Odfoukne bez námahy prach, 1 OZ. Dvě rychlosti proudu elektrický prachový ventilátor má dvě nastavitelné rychlosti větru, které lze volně přepínat mezi vysokou a nízkou rychlostí větru. Po připojení k napájení může nepřetržitě dodávat dostatek proudu, takže si nemusíte dělat starosti s problémem nedostatečné větrné energie kvůli nízkému výkonu. Po připojení k napájení nabízí kontinuální a výkonnou schopnost foukání a je vybavena čisticími tryskami pro efektivní čištění.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška34.17
Délka6.1
Šířka5
Číslo díluTAD081
ModelkaTAD081
Záruka1

3. AABCOOLING

#ad

AAB Cooling Čistič stlačeným vzduchem | stlačený vzduch | 750 ml

#ad
AABCOOLING #ad - Studený sprej – pokud se nádoba otočí, tak tlaková čistička vzduchu AAB Cooling působí jako chladící sprej. Perfektní tlakový vzduch – tlakový sprej na čištění klávesnice, obrazovek, kopírek, klávesnice, PC, herních konzolí, počítačových krytů a dalších zařízení.

Nezanechává stopy na vašem vybavení. Dná reakce s jinými materiály. Bezkontaktní čištění – čistič tlaku vzduchu k odstranění prachu, znečištění a kapalin na těžko přístupných místech. Isté přístroje – pro použití beze zbytku používejte čistič tlakových plynů ve svislé poloze. Prodloužení postřiku – sprej je dodáván s přídavnou tryskou pro čištění i těch nejobtížnějších míst.
ZnačkaAABCOOLING #ad
VýrobceAAB Cooling #ad
Výška0.79
Délka0.79
Hmotnost2.51
Šířka0.79
Číslo dílu1379-uniw-v
Modelka1379-uniw-v
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. ATEngeus

#ad

6000 mAh Druckluftspray Staubgebläse, ersetzt Druckluftspray, Air Duster für Computer, mit Reinigungsbürste, Stufenlose Geschwindigkeit Tastatur Reinigung Luftspray, ATEngeus Elektrische Staubgebläse

#ad
ATEngeus #ad - Im gegensatz zum air duster mit festem wind müssen Sie die Taste nicht mehrmals drücken, dass die feste Windkraft zu groß ist, um die Windgeschwindigkeit zu ändern. Pc reinigungsset: verbesserter tastatur reinigung luftspray, Tastaturen, 3 bürsten, beispielsweise von schwer zugänglichem staub wie computergehäusen, Fenstern usw.

Zubehör umfasst 5 Düsen, 1 Tastaturabzieher und Aufbewahrungstasche. Der elektrische Staubgebläse ist nicht mehr auf eine bestimmte Geschwindigkeit fixiert. Der pc air duster kann bei voller Ladung 18 bis 30 Minuten lang ununterbrochen verwendet werden. Air duster verbesserte ein-Knopf-Schnellstart- und Stoppfunktion, ausgestattet mit stufenloser Geschwindigkeitsregulierung, bequem zu bedienen. Sie können die Windgeschwindigkeit durch einfaches Drehen stufenlos einstellen. Staubsaugerstufenloser knopfentstammt dem einzigartigen knopf-geschwindigkeitssteuerungsdesign.

Der leistungsstarke motor ermöglicht dem Staubgebläse eine höhere Geschwindigkeit und stärkeren Wind. Machen sie sich keine Sorgen, um Gegenstände zu beschädigen. Air duster bürstenloser motorder elektrische staubgebläse verfügt über einen bürstenlosen Gleichstrommotor, stabile Leistung und lange Lebensdauer. Einfache Aufbewahrung mit Aufbewahrungstasche. Kabelloser air dusterschnellladungder wiederaufladbare staubgebläse ist mit einem typ-c-ladekabel ausgestattet.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška6.69
Délka2.76
Hmotnost0.99
Šířka2.76
Číslo díluTAD07-B
ModelkaTAD07-B
Záruka1

5. VANBAR

#ad

Vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, čisticí kartáč a rychlé nabíjení přes, 3rychlostní ventilátor na prach, 110000 ot/min, čištění klávesnice, elektrický prachový ventilátor, VANBAR Vzduchový sprej

#ad
VANBAR #ad - Vyfukovací síla 1, bude to váš důvěryhodný sprej na stlačený vzduch. Větru se 3 rychlostními režimyvanbar prachový ventilátor má tři stupně rychlosti vzduchu 71000 ot/min, 91000 ot/min, 110 000 ot/min. Balíček je dodáván s nabíjecím kabelem typu C a lze jej nabít za pouhé 4 hodiny.

Teplé tipy a zákaznický servis elektrický prachový ventilátor má design ochrany baterie. Během čištění se netvoří žádná tekutina ani led. Teplota ventilátoru je příliš vysoká, pokud je prachový ventilátor právě hotový, kontaktujte nás, počkejte prosím deset minut, než ho nabijete. Tenká a dlouhá tryska usnadňuje čištění rohů nebo míst, nafukovacích matrací atd. Dlouhým stisknutím spínače po dobu 3 sekund lze přístroj zapnout a vypnout. Vysoká rychlost větru, 51 oz může vytvářet super silný proud vzduchu, vysokým výkonem, snadné čištění, vysokou rychlostí otáčení, nízkou hlučností a nízkou spotřebou energie.

Krátkým stisknutím spínače lze přepnout na tři rychlosti větru pro čištění různých zařízení, takže prach nemůže nikde zůstat. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se používání výrobku, my vám to vyřešíme do 24 hodin. Vhodné pro odstraňování prachu z počítačových skříní, oken lilie atd. S nejmodernějším bezkartáčovým motorem, 86 – 2, čistí nečistoty a prach z každého elektronického zařízení.
ZnačkaVANBAR #ad
VýrobceVANBAR #ad
Číslo díluAR100
ModelkaAR100
Záruka3 roky

6. FULDENT

#ad

Pro PC,, elektrický prachový ventilátor, Sprej na stlačený vzduch, Air Spray Electric Duster s 9000 mAh, čištění klávesnice s čisticím kartáčem a rychlým nabíjením přes USB, 3rychlostní 91000 ot/min

#ad
FULDENT #ad - Chrání vaši elektroniku před tekutinami. Trysky a kartáče zvládnou bez problémů náročné úklidové úkoly a čistí klávesnice, fotoaparáty, ventilátory a klimatizace. Dobíjení přes usb c zabudovaná dobíjecí baterie umožňuje tlakovému čističi vzduchu pro pc nepřetržitý provoz až 30 minut.

Bezpečnost a dlouhá životnost díky ochrannému mechanismu baterie přejde vysavač do ochranného režimu, pokud baterie po dlouhém nepřetržitém používání dosáhne vysoké teploty. Pro hloubkové čištění malého prachu, jako jsou počítače, auta. Výkonné hloubkové čištění větrná energie čističky vzduchu ve spreji na stlačený vzduch může dosáhnout 91 000 ot. Min. Nebo tak můžete rychle nafouknout plavecké kruhy, počítače, nafukovací matrace nebo nafukovací polštáře.

Výkon větru je silnější, 51 uncí. V porovnání s plechovkami se stlačeným vzduchem nevyrábí bezdrátová prachovka během procesu čištění žádné chemikálie, 86 – 2, kapaliny ani led. To vám nabízí bezprecedentní mobilitu, nabíječky do auta, notebooku, powerbanky, abyste odstranili prach v domě a kanceláři. Multifunkční čističČistič klávesnice je vybaven 4 tryskami, notebooky, 3 čisticími kartáčky a 1 nafukovací tryskou. Před opětovným nabíjením nechte 10 minut vychladnout.
ZnačkaFULDENT #ad
VýrobceFULDENT #ad
Číslo díluC18
ModelkaC28
Záruka2 roky

7. EOIWUY

#ad

čisticí sada na PC s LED světlem, EOIWUY Elektrický prachový dmychadlo ve spreji na stlačený vzduch, 3 rychlostní 90000 ot/min, akumulátor 6000 mAh, Air, ukazatelem výkonu a 5 vyměnitelnými tryskami

#ad
EOIWUY #ad - Modernizovaná baterie 6000 mah nabízí čisticí výkon až 35 minut 1. Přenosný a pohodlný s rozměry 17, 6 x 10, lehký a snadno přenosný. Výkonný proud vzduchu se 3 rychlostmi vzduchový prachový ventilátor má vylepšený vysoce výkonný motor s 90 000 ot/min a poskytuje proud vzduchu až 1, 70 000 ot/min, 90 000 ot/min a efektivně vyčistíte různá zařízení, 76 uncí, zatímco emise hluku zůstávají pod 90 decibelů.

Rychlost: 35 minut, notebooku, 3. Důležité upozornění maximální životnost 15 minut třetím rychlostním stupněm maximální rychlost. Pokud je stav baterie nízký, včas nabijte. Můžete jej pohodlně nabíjet kdekoli a kdykoli pomocí síťového zdroje, powerbanky nebo autonabíječky. 15 minut. Jedinečný design světla a obrazovky led světelné tlačítko je nezávisle navrženo pro lepší pohodlí a energetickou účinnost. Rychlost: 25 minut, 5 hodiny.

S rychlým spuštěním 3 sekund můžete jednoduše stisknout tlačítko pro přepínání mezi 3 režimy proudění vzduchu 50 000 ot/min, takže se neusadí prach. Dobíjecí a vynikající výkon baterie náš pc vysavač obsahuje rychlonabíjecí kabel usb-c pro plné nabití během 3–4, 2. Ivotnost baterie se liší podle použití. Náš všestranný prachový ventilátor zvládne všechno, čistíte počítačové věže, ať už odstraňujete prach z klávesnic, dostanete se do autosedaček nebo dokonce nafouknete balónky, plavecké kruhy, nafukovací postele nebo míčky na jógu.
ZnačkaEOIWUY #ad
VýrobceEOIWUY #ad
Výška6.89
Délka4.25
Hmotnost0.22
Šířka4.25
Číslo díluCN10
ModelkaCN10
Záruka1 rok záruka výrobce.

8. VANBAR

#ad

čištění klávesnice, 3rychlostní 110 000 ot/min, vzduchový sprej pro laptop, pohovku,, Elektrický prachový fukar ve spreji pro čištění PC, vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, čištění klávesnice

#ad
VANBAR #ad - Lze jej nabíjet pomocí počítače, powerbanky, nabíječky do auta nebo adaptéru. V porovnání s nádobami na stlačený vzduch nevyrábějí naše elektrické vysavače během procesu čištění žádné chemikálie, lze jej použít opakovaně, ekologičtější a šetří peníze než neustálý nákup vzduchu v plechovkách.

Tenká a dlouhá tryska usnadňuje čištění rohů nebo míst, nafukovací postele, kam se nedosáhne ruky. Led světlo vám umožní snadno čistit tmavé rohy a přináší velký komfort při čištění. Snadné nošení a záruka spokojenosti air duster se snadno nosí, snadno se čistí domů, kontaktujte nás, je malý, kanceláří a aut. Ekologický a energeticky úsporný sprej na stlačený vzduch sprej na stlačený vzduch je dobrou náhradou za plechovky se stlačeným vzduchem, kapaliny ani led. Elektrický ventilátor může čistit počítačovou klávesnici, notebook, sedadlo a žaluzie atd.

Výkonný elektrický prachový ventilátor maximální rychlost ve spreji na stlačený vzduch je 110 000 ot/min, nabízí vysokotlaký vzduch pro odstranění prachu, snadné čištění. Rychlé nabíjení typu c a led světlo zabudovaná lithiová baterie 7600 mah s velkou kapacitou umožňuje průběžnou cirkulaci spreje na stlačený vzduch téměř 30–50 minut. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně používání výrobku, lehký, pohodlný na nošení, vyřešíme vám to do 24 hodin. Víceúčelová sada na čištění pc pc čisticí sada s 5 tryskami a 3 kartáči pro snadnější plnění různých potřeb.
ZnačkaVANBAR #ad
VýrobceVANBAR #ad
Číslo díluAR200
ModelkaAR200
Záruka3 roky

9. AF

#ad

AF Sprej na stlačený vzduch Utility / čistička vzduchu – čisticí nádobka s rozprašovačem – nádobka se stlačeným vzduchem Air Duster – čistič PC a klávesnice – balení 2 x 400 ml

#ad
AF #ad - Lze používat pouze ve svislé poloze. Hořlavý, přístroj před použitím vždy vypněte. Prodlužovací brčko zajišťuje přesnost paprsku.

Efektivně odstraňuje prach a drobky z těžko přístupných oblastí zařízení, kopírky, tiskárny, fotoaparáty a mnoho dalšího. Použití v krátkých, trhavých rozstřikovacích pohybech a nikdy nepoužívejte na zařízení s proudem. Bez zápachu, 2 plechovky à 400 ml. Používejte jej krátkými, faxy, jako jsou klávesnice, náhlými rozstřikovacími pohyby a nikdy na zařízeních nesoucích proud. Mnohostranně použitelná čisticí dóza na stlačený vzduch, bez FCC, hořlavá, nevratná lze používat pouze ve svislé poloze.
ZnačkaAF #ad
VýrobceAF #ad
Výška1.18
Délka5.12
Šířka3.54
Číslo díluADU400UT2PK
ModelkaADU400UT

10. SDV Chemie

#ad

SDV Chemie Sprej na stlačený vzduch 1x 400 ml Air Duster tlakový čistič vzduchu stlačený vzduch čistič stlačeného vzduchu Compressed Gas

#ad
SDV Chemie #ad - Vynikající vhodnost pro citlivé povrchy. Ideální pro suché a bezkontaktní čištění pod tlakem. Sdv chemie stlačený vzduch s tlakem 6 barů a speciální stříkací hlavou. Stříkací hadice k nasazení na nepřístupná místa. Velmi snadné čištění a odstranění prachu z klávesnice, obrazovky, desky, ventilátoru, PC dílů, počítače, kopírky, fotoaparátu, herní konzole, mobilního telefonu atd.
ZnačkaSDV Chemie #ad
VýrobceSDV Chemie #ad
Číslo dílu4650
Modelka4650
Záruka1