Top 10 Fairy Lights Indoor – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. hellum

#ad

Vnitřní a vnější, světelné řetězy s 15 světelnými výstupy, svíčka, 10 kusů 16 V 3 W, svíčky, pro svíčky, ø 15 mm E10 / 16 V/3 W / 22 lumenů, světelné řetězy, hellum Náhradní svíčky na vánoční stromek

#ad
hellum #ad - Vhodné pro použití ve světelných řetězech pro vnitřní i venkovní použití. Jednoduchá výměna svíček na vánoční stromek díky patici Edison.

Náhradní lampa vhodná pro světelné řetězy, oblouky, vánoční dekorace a osvětlení vánočních stromků mnoha výrobců. Celková délka náhradní svíčky cca 10, 3 cm a průměr náhradních žárovek cca 1, 5 cm. To znamená, světelné oblouky, že naše náhradní žárovky jsou nezávislé na značce a výrobci. Udržitelné používání světelného řetězu díky použití vyměnitelných náhradních žárovek.
Značkahellum #ad
Hmotnost0.09
Číslo dílu904017
Modelka904017

2. LEECOCO

#ad

Svatbu 10 kusů teplá bílá, na Vánoce, zátky do láhví, LEECOCO LED světlo do láhve, 2 m, party, 20 LED, světelný řetěz do láhví

#ad
LEECOCO #ad - Snadná obsluha: naše korkové světlo se dodává s krytem přezky, jednoduše se instaluje. Musíte pouze vytáhnout izolační pásek a zapnout a vypnout vypínač. Kompatibilní s většinou lahví: zátky jsou vhodné pro otvory tak úzké jako 1, koktejlu a jiných druhů lahví. Nejoblíbenější teplá bílá světla.

Zapněte a můžete si užívat těchto křiklavých světel s 20 LED žárovkami. A k výměně baterií není nutný žádný šroubovák, piva, včetně vína, šampaňského, rýmy, 2 cm. Ozdobte recyklované lahve jednoduše romanticky, každý pramen má celkem 20 teplých bílých LED perel, budou krásné jako světluška v láhvi. Vílové lampy jsou pevně upevněny na měděném drátu, balkonů, žádné přehřátí a stále bezpečné na dotek, oken, perfektně se hodí do lahví nebo omotá kolem rostlin, snadno se hodí do každé formy, zábradlí, regálů, flexibilní a ohebný, plotu, je tenký, nízká spotřeba, i po dlouhém používání nehrozí nebezpečí požáru.

Vynikající kvalita: drát vyrobený z prémiového stříbra je odolný proti zamotání a neslomí se snadno, nábytku atd. Vhodné na večírky, vánoce, vnitřní a venkovní dekorace atd. Je to také dobrý dárek pro vaše děti, svatby, přátele a rodinu. Světla z korkových lahví se hodí pro většinu lahví, 6 cm a tak velké jako 2, vínové, whisky, pěnové vody, je velmi pohodlný pro vaše použití. Užijte si diy zábavu: tyto lampy na láhve vína na baterie lze zcela jednoduše upravit do jakéhokoli diy tvaru, grilování, do zahrady, halloween, který se vám líbí.
ZnačkaLEECOCO #ad
VýrobceLEECOCO #ad
Délka2
Hmotnost0.42
Číslo díluTXDPSD001
ModelkaTXDPSD001

3. Belniak

#ad

Fairy Labrador String Lights Unique Decorative Lights Dog Gifts for Girls Cute Lights 20LEDs 8ft Battery Operated for Birthday Dog Lover Xmas Thanksgiving Decor

#ad
Belniak #ad - Es könnte mit herbstblattgirlande oder Türkranz umwickelt werden, helle Danksagungsdekoration, eine warme, ein süßes Geburtstagsgeschenk. Fernbedienung ist im Lieferumfang enthalten. Mini-hundestatus, einzigartige Dekor Drei Diamant-Laborleuchten, geben sie warmes bernsteinfarbenes Licht ab, nicht flach auf einer Seite.

Kabellose fernbedienung mit mehreren timer- und blitzeinstellungen: mit der Timer-Funktion auf der Fernbedienung können Sie diese niedliche Lichterkette mit Herbstmotiv zur gleichen Zeit am Tag einschalten und in 6 Stunden ausschalten und dann am nächsten Tag wieder zur gleichen Zeit einschalten. Batteriebetrieben, wo sie wollen, wasserabweisende batteriebox. Der kupferdraht ist flexibel, was für steifigkeit in der Lichterkette sorgen kann, 45 mm Kupferdraht, viel haltbarer als andere 0, wie Sie möchten.

Es gibt weiches bernsteinfarbenes Licht ab. Dekorieren sie es überall, drinnen oder draußen überdacht. Leuchten sie von innen, ein tolles Erntedankfest und Weihnachtsdekoration. Verwendung in einer vielzahl von szenarienes dient als einzigartiges Nachtlicht im Schlafzimmer. Hochwertige und einzigartige dekoration: wir verwenden 0, sodass sie jeden der Sterne so positionieren können, 38 mm Draht. Mit der fernbedienung können sie es steuern, flexibel verwendbar: Die Lichterkette ist batteriebetrieben, wenn es außerhalb Ihrer Reichweite ist.
ZnačkaBelniak #ad
VýrobceIntersteller #ad

4. Ninight

#ad

Hochzeiten, drinnen und draußen, Partys, batteriebetrieben, 15 Stück 15 LED-Warm White-15 Pack, für Weihnachten, 15 LED-Lichterkette für Weinflasche, Halloween

#ad
Ninight #ad - Universelle korkform: die größe passt auf die meisten flaschen. Kork-durchmesser: 0, 66 zoll bis 0, passend für die meisten Weinflaschen, 9 Zoll, Whiskyflaschen, Bierflaschen und andere Flaschen. Schaffen sie eine romantische atmosphäre, Terrasse, Weihnachten, ideal für Tisch, Hochzeit, Party, Zimmer, Neujahr und andere Festivaldekoration.

Spezifikationen: länge: 75 cm; gesamt-led-leuchtmittel: 15 LEDs; Abstand zwischen den LED-Leuchtmitteln: 5 cm; Lieferumfang: 15 Korklichter. Romantischer effekt und recyclingflaschen: spezielle korkform für die meisten Flaschenlichter. Hohe qualität: 15 leds heller als 10 leds. Warmweiß romantischer als kaltes weiß. Sicherer batteriebetrieb: angetrieben durch 3 lr44-batterien, kann es bis zu 20 Stunden Licht durch drei neue Batterien liefern.

Jede glühbirne ist 5 cm voneinander entfernt, und 15 Glühbirnen sind fest am Silberdraht aufgehängt, um sie noch glänzender zu machen und die Nobleheit der Flasche hervorzuheben. Beste stromsparende Lichterkette wird Ihnen eine Faszination in der neuen Lichterwelt geben. Alle kupferdrähte sind biegbar und flexibel, Sie können jede beliebige Form herstellen oder sich leicht auf der Flasche verziehen.
ZnačkaNinight #ad
VýrobceNinight #ad

5. LITOHOM

#ad

Světelný řetěz s 200 LED diodami, vánoční osvětlení se zástrčkou pro venkovní a vnitřní použití, 23 m globe, světelné řetězy na svatbu, zahradu, party, vodotěsnost IP65, 8 režimů a funkce poznámek

#ad
LITOHOM #ad - Krásná dekorace tento skvělý party světelný řetěz můžete umístit uvnitř i venku. Dné riziko úrazu elektrickým proudem, žádné přehřátí při používání. Perfektní použití na vánoce, zahrady, party, do ložnice, plotu, svatby, festivalů, Velikonoce, kavárny, barů, verandy, prázdninových dekorací.

Bezpečné nízké napětí. Velmi vhodné pro venkovní dekorace. Použijte eu zástrčku pro zajištění stabilního proudu, aniž byste si museli dělat starosti s proudem. Navíc nabízíme bezplatný 3 m dlouhý prodlužovací kabel, vánoce, abychom vyřešili problém, večírky, že světelný řetěz je daleko od objímky. Led světelný řetěz napájený proudem náš světelný řetěz obsahuje 200 led a 20 metrů dlouhý světelný řetěz, velmi dobře se hodí na svatby, balkony a dekorace dětského pokoje. Bezpečná a nízká spotřeba proudu díky nižšímu elektrickému napětí pouze 31 v je zaručena vysoká bezpečnost.

Vytvořte romantickou a teplou atmosféru pro příjemnou noc. Vodotěsný design díky třídě ochrany ip44 je světelný řetěz chráněn proti stříkající vodě a je tak bez problémů použitelný pro venkovní použití. 8 režimů a funkce upozornění : kombinace, jakmile je zvolen vzor, pomalé svícení, běh/blikání, blikání/blikání a vždy zapnuto, pomalé stmívání, sekvenční, vlna, bude světelný řetěz příště v tomto režimu fungovat a nemusíte jej znovu resetovat.
ZnačkaLITOHOM #ad
VýrobceLITOHOM #ad
ModelkaBD-200-L

6. SALCAR

#ad

Teplá bílá, vodotěsný, SALCAR 3 m osvětlení vánočního stromku s kroužkem a 10 girlandami, světelný řetěz s 350 LED vánočními stromky, na 120 cm až 350 cm

#ad
SALCAR #ad - 9 různých režimů: kombinace, pomalu se rozjasňující, postupné, rozsvícené, pomalé vyblednutí, svítící, jiskřivé, průběh, vypnuté. Vodotěsné & ochrana proti stříkající vodě: ip44, prosím, led světla vyrobená z vodotěsného materiálu, proto vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Snadná instalace, zcela jednoduše se zapíná nebo vyklopí. Eu standardní bezpečnostní síťový zdroj. Vhodné pro různé příležitosti: vhodné pro vnitřní i venkovní použití, vánoce, lichoběžník, svíčky na vánoční stromek, svíčky na stromek, Vánoce, světelný závěs, světelná síť, vánoční stromek, osvětlení vánočního stromku, světelná síť.3

3 m × 10 girland, světelný řetěz led 31 v, 350 led žárovek, bezpečnostní síťový zdroj + 5 m napájecí kabel, vánoční stromek 1, 8 m, 2–2, vzdálenost mezi žárovkami: 9 cm; vodotěsný. Energeticky úsporný a ekologický: čistý měděný drát je recyklovatelný a bez záření. Síťový zdroj, udržujte zástrčku mimo dosah vody.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Výška3.94
Délka5.31
Šířka5.31
Číslo díluRCJ-31V-350LED-b-WW-c
Modelka910075

7. Erzgebirgslicht Glück Auf

#ad

žárovka, žárovka, E10 pro 10 světelných vývodů, náhradní žárovka, malá svíčka, 23 V, žárovka, mini svíčka, 0,2 W, žárovka, svítící, žárovka, Světla z Krušných hor – výběr – 10 kusů LED filamentů

#ad
Erzgebirgslicht Glück Auf #ad - Závitu, průměr cca 1, 1 cm | dřík slonovinově zbarvený, skleněné tělo nahoře čiré | barva světla: teplá bílá | pro vnitřní použití. Univerzálně použitelné: tyto led svíčky, jsou použitelné pro světelné řetězy, resp. Obloukové svítidlo. Světla pro váš světelný řetěz, lze použít pro vnitřní použití.

Balení 10 ks led svíček/mini svíček | celková délka cca 6, 5 cm vč. Světelné oblouky s paticí e10 všichni výrobci, nazývané také mini svíčky, pokud má 10 světelných vývodů. Třída energetické účinnosti: není nutná, protože světelný tok nepřesahuje 60 až 28 000 lm lumenů. Trvalé používání světelného řetězu / světelného oblouku jednoduchou výměnou vyměnitelných náhradních žárovek s paticí Edison E10 Moderní, energeticky úsporný náhradní díl pro vaše vánoční osvětlení, resp. K dispozici v 0, 2 – 0, 2 w s 12 v / 14 v / 23 v / 34 v a 0, 5 w s 8–55 v vybraný druh viz název produktu nahoře na této stránce.

Náhradní žárovky led filamentu vyzařují teplé bílé světlo. Pozor! všechny použité žárovky musí být stejného typu – směšovací provoz s běžnými žárovkami není možný! vhodné pro světelné oblouky/světelné řetězy s 10 světelnými vývody 230 V/240 V zapojené do série – vhodné pouze pro střídavý proud ~ vhodné. Díky technice filamentu je skleněné tělo výborně osvětleno. Ušetřete až cca 94 % energie pouze 0, 2 w místo 3 w jako běžné žárovky bez toho, aby se vzdala obvyklé vánoční nálady.
ZnačkaErzgebirgslicht Glück Auf #ad
VýrobceErzgebirgslicht #ad
Číslo díluEL_KSK-Fil-23V-10x
ModelkaEL_KSK-Fil-23V-10x

8. LEDYA

#ad

Zábradlí, okna, vodotěsný vánoční osvětlení, světelný závěs pro okapy, rampouchy, Světelný řetěz venkovní ledový déšť, 240 LED, modrá a studená bílá, schodiště, proud se zástrčkou, světelný řetěz LIGHTNUM 9 m

#ad
LEDYA #ad - 8 režimů a funkce pamětisvětelný řetěz se zásuvkou přes 8 režimů osvětlení kombinace, postupně, slo-glo, pomalé oslnění, lov/blikání, třpytení/blikání, trvalé světlo. Bezpečný světelný řetěz s mrazovým deštěmsvětelný řetěz má zásadně certifikaci ce a používá 31v konektor nízkého napětí, rozhodně nehrozí riziko úrazu elektrickým proudem.

Pomocí tlačítka adaptéru se řídí různé světelné efekty. 48 kapek, 6 mikro LED 55 cm. S paměťovou funkcí si led světelný řetěz pamatuje poslední režim nastavení, ve vlně, není nutné pokaždé znovu nastavovat. Svítící délka činí 9 m a připojovací kabel 10 m, délka jednotlivých pramenů: 3 mikro leD 25 cm, 7 mikro LED 65 cm, 4 mikro LED 35 cm, dostatečně dlouhý pro bezproblémové připojení k proudu. Vodotěsný světelný řetěz venkovní světelný řetěz je vodotěsný podle ip44 a můžete jej zavěsit venku, ale mějte na paměti, že zástrčka není vodotěsná, udržujte adaptér v suchu.

Výkon adaptéru činí pouze 3, nízká spotřeba a žádné horko ani po delším používání, 6 w, který je nižší než bezpečné napětí lidského těla, chladný na dotyk a bezpečný pro vaše děti a domácí zvířata. Pokud obdržíte vadný řetěz, svatby, neváhejte nás kontaktovat pro výměnu. Blua a studeně bílý led světelný řetěz 240 blua studená bílá led světla se zástrčkou a transformátorem. Skvělá vánoční dekorace rampouchy můžete použít vánoční osvětlení na vánoce, svátky, večírky, doma atd. Je také ideální jako světlo pro náladu/atmosféru.
ZnačkaLEDYA #ad
VýrobceLIGHTNUM #ad
Délka9
Hmotnost1.12
Číslo dílu20036
Modelka20036

9. Twinkly

#ad

Twinkly Strings – LED světelné řetězy s 600 RGB LED – vánoční osvětlení pro vnitřní i venkovní použití – vánoční dekorace řízená aplikací, černý drát, 48 m

#ad
Twinkly #ad - Možnosti jsou nekonečné. Přístroj smart home: použijte aplikaci twinkly pro zapnutí a vypnutí světel, stmívání nebo použití časovačů. Vytvořte perfektní osvětlení pro nejpamátnější oslavy a oslavy, jako jsou svatby, grilovací oslavy, večírky, narozeniny nebo Vánoce.

Vytvořte si vlastní efekty: buďte kreativní a kreslete efekty prakticky prstem. Kompatibilní s aplikací homey, razer chroma RGB a OMEN Light Studio pro ultimativní herní zážitek. Kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit. Využijte svou fantazii a vyberte si s aplikací Twinkly z 16 milionů barev a vytvořte ultimativní dekorativní osvětlení.

Led světelný řetěz: ideální jako náladové osvětlení v obývacím pokoji, pro synchronizaci s hudbou, jako dekorace ložnice, pro hry nebo pro použití na zahradě. Vodotěsná světla: používejte v interiéru i exteriéru. Herní integrace: perfektní pro tvůrce obsahu, hráče a streamy.
ZnačkaTwinkly #ad
VýrobceTwinkly #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost3.22
Šířka7.09
Číslo díluTWS600STP-BEU
ModelkaTWS600STP-BEU
Záruka2 roky výrobce.

10. Riakrum

#ad

Schlafzimmer, Hochzeit, Party Warmweiß, batteriebetrieben, für Weihnachtsdekorationen, wasserdicht, LED-Lichterkette, DIY, flexibel, 50 Stück LED-Lichterkette, 20 LED-Lichterkette

#ad
Riakrum #ad - Hinweis: nur die Lichterkette ist wasserdicht, der Akku ist nicht wasserdicht. Vielfältige anwendung: die led-lichterkette ist geeignet für hochzeiten, Schlafsaal, klarer Regenschirm, Weihnachten, Abendpartys oder zur Dekoration Ihres Schlafzimmers, Geburtstagsfeiern, Neujahr, Einmachgläser, Kinderzimmer, Halloween, Girlande oder für andere Beleuchtungsprojekte.

Wasserdichte lichterkette: die led-lichterkette ist wasserdicht und kann sogar in wasser eingetaucht werden, kann im Innen- und Außenbereich verwendet werden, der Kupferdrahtteil in Wasser zu erzielen, ohne sich Sorgen machen zu müssen, um gute Lichteffekte zu erzielen, dass es feucht oder Wetter gebrochen oder Kurzschluss ist. Reichliche menge: sie erhalten 50 stück led-lichterkette, einfach zu bedienen, 2 m langen, flexiblen Kupferdrähten, mit 20 Mikro-LED-Perlen und einer Batteriebox pro Lichter, jede Lichterkette ist aus hochwertigem, und die ausreichende menge ermöglicht es Ihnen, Ihren täglichen Gebrauch, die Sie für die Dekoration, eine zu wählen, DIY und Teilen mögen. Keine blendung, die weichen warmen lichter, um ihre augen zu schützen; Die Sternenlichter werden von 2 Stück CR2032 Batterie im Lieferumfang enthalten betrieben, die etwa 48 Stunden halten können.

Schaffen sie eine warme atmosphäre für Sie, Hochzeits-Mittelstücke, als wären Sie in einer Märchenwelt. Sicher und energiesparend die lichterkette hat eine geringe leistung und isoliert die Wärme, bleibt sicher im Griff. Einfach zu formen: die batteriebetriebene led-lichterkette besteht hauptsächlich aus kupferdraht, kann leicht in die gewünschte Form gebogen werden und ist zuverlässig für den täglichen Gebrauch. Sie können die lichterkette in jede beliebige Form basteln oder um Objekte wie Girlanden, Bäume, Handwerk usw.
ZnačkaRiakrum #ad
VýrobceRiakrum #ad
Číslo díluRiakrum-String Lights-074