Top 10 Fast Cooking Pot – Elektrické multifunkční hrnce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. COSORI

#ad

Receptář, pomalé vaření a Sous video, multifunkční vařič se 14 funkcemi, 9 v 1, ušlechtilá ocel, parní hrnec, hrnec na dušení, COSORI Rychlovarný hrnec, 5,7 l Pressure Cooker, rýžovar, jogurtovač

#ad
COSORI #ad - Individuální přizpůsobení tlaku, teploty, času a tepla. Jednoduché použití: 14 individuálních, inteligentních programů usnadňuje vaření a LED displej ukazuje, ve které fázi programu vaření se nacházíte. Rychlé vaření: tlakový hrnec vaří až o 70 % rychleji než běžné metody vaření. 12 bezpečnostních prvků: uzavírací tlačítko/odvzdušňovací tlačítko vzdálené od vypouštěcího ventilu páry, 30° dozadu nakloněný odvod páry pro bezpečné a snadné odvětrávání, dvouvrstvý ochranný kryt proti opaření a ochrana proti přehřátí.

9 přístrojů v jednom: nahrazuje více kuchyňských spotřebičů! rychlé vaření, smažení, pomalé vaření, fazole/obilí, pomalé vaření, maso/drůbež, rýže, oves/kaše, guláš/vývar, vaření v páře, pečení, udržování tepla, fermentace, časovač se zpožděním. S funkcí pomalého vařiče můžete připravovat také dušené pokrmy a polévky. Včetně knihy receptů: rychlovarný hrnec se dodává s receptářem zdarma a další recepty najdete v bezplatné aplikaci VeSync český jazyk nelze zaručit.

Pokud máte dotazy k našim výrobkům, kontaktujte nás prosím. Celoživotní zákaznický servis: cosori se snaží nabídnout vám spolehlivou kvalitu produktu a vynikající zákaznický servis. Snadné čištění: vnější skořepina z ušlechtilé oceli, pánev o šířce 12, víko vhodné do myčky, 5 mm, vnitřní pánev a příslušenství dělají z čištění hračku. Vysoce kvalitní materiály: vnitřní hrnec s keramickým tvrdým nepřilnavým povrchem, materiály vhodné pro potraviny bez bisfenolu A, PTFE a PFOA.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Hmotnost11.9
Číslo díluCMC-CO601
ModelkaCMC-CO601-SEU

2. Tefal

#ad

Tefal CY505E Fast & Delicious Multikocher | elektrischer Schnellkochtopf | 6 L Kapazität | 25 Automatische Programme | Bis zu 80 % schnelleres Kochen | Energiesparend | Rezeptheft | 1200 W | Edelstahl

#ad
Tefal #ad - Automatische programme: 25 automatische Programme für unzählige gesunde, frisch gekochte Gerichte und köstliche Ergebnisse jeden Tag. Schnelle kochergebnisse: bis zu 80 % schnelleres kochen als mit herkömmlichen Kochgeschirr auf einem Gas- oder Elektroherd um die gesunden, wertvollen Nährstoffe Ihrer Speisen bestmöglich zu erhalten sowie Zeit und Energie zu sparen.

Individuell einstellbarer Kochmodus: Einstellbare Temperatur und Zeit für individuelle Ergebnisse. Ideales fassungsvermögen: großes fassungsvermögen von 6 Liter für 4 bis 6 Personen; ideal für den täglichen Gebrauch und besondere Anlässe. Unendliche möglichkeiten: tefal fast & Delicous elektrischer Schnellkochtopf und Multikocher für unzählige Gerichte, im Handumdrehen perfekt gegart.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost13.21
Šířka0
Číslo díluCY505E10
ModelkaCY505E10

3. Instant Pot

#ad

Chytrý hrnec Instant Pot Duo 7 v 1 Smart Cooker, rýžovar, hrnec na dušení, šetrný hrnec, 5,7 l – tlakový hrnec, jogurtovač, parní hrnec a ohřívač jídel

#ad
Instant Pot #ad - 13 inteligentních programů pouhým stisknutí tlačítka: polévka / směs z jednoho hrnce, fazole / vývar, jogurt, ovesná kaše, vaření v páře, rýže, dušení, šetrné vaření, maso / chilli, vícezrnné potraviny a drůbež.

Jednoduchý a přizpůsobitelný: instant pot duo si dokáže zapamatovat, jak vaříte a které chytré programy používáte často. Zdravé vaření s konstantními výsledky: instant pot duo individuálně přizpůsobuje tlak, teplotu, čas a horko a připravuje pokrmy až o 70 % rychleji než obvykle – s vynikajícími výsledky.

Velký objem hrnce 5, 7 l: perfektní pro vaření až 5 pokrmů najednou, nahrazuje několik kuchyňských spotřebičů! Ještě jednodušší obsluha: uvolněte páru jednoduchým a bezpečným stisknutím tlačítka rychlého uvolnění s minimem nepořádku a snadným čištěním. Tak se můžete během vaření postarat o jiné věci. Udržování teploty a rychlé vaření.
ZnačkaInstant Pot #ad
VýrobceInstant Pot #ad
Výška12.48
Délka13.19
Hmotnost11.9
Šířka12.2
Číslo dílu112-0182-01-EU
Modelka112-0182-01-EU
Záruka1 rok výrobce.

4. WMF

#ad

2 stupně vaření, odnímatelná rukojeť víka, WMF Indukční tlakový hrnec Perfect One Pot 6,5 l, tlakový hrnec, nerezová ocel Cromargan, velký signál vaření

#ad
WMF #ad - Dno transtherm šetří díky optimální akumulaci tepla energii během vaření. Malý kolík je viditelný ukazatel zbytkového tlaku a nechá se hrnec otevřít, dokud úplně nezmizí. Měřicí stupnice pro jednoduché odměření.

Tlakový hrnec je vhodný pro všechny typy sporáků – i indukční. Obsah: 1x parní / tlakový hrnec bez vložky objem 6, Ø 22 cm, výška 18, 5 cm s víkem, 5 l, odnímatelnou rukojetí víka a těsnicím kroužkem – číslo výrobku: 0791839990 model 2022. Materiál: nerezová ocel cromargan 18/10 pro výjimečnou trvanlivost a hygienu, vhodné do myčky. Plast. Extra bezpečný: 5stupňový, bezpečnostní systém testovaný tÜv s automatickým odpařováním.

Jednoduché ovládání díky extra velkému signálu na vaření, brambory, 2stupňový regulátor vaření stupeň šetrnosti 110 °C pro zeleninu, ryby; intenzivní stupeň 119 °C pro maso, dušená masa a integrovaný měkký odvod páry. Těsnicí kroužek a odnímatelná rukojeť víka nejsou vhodné do myčky.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška7.28
Délka8.66
Hmotnost7.87
Šířka8.66
Číslo dílu0791839990
Modelka1512000284

5. Tefal

#ad

Tefal P25307 Secure 5 Neo Tlakový hrnec

#ad
Tefal #ad - Dlouhá rukojeť pro pohodlné otevírání/zavírání a krátká protirukojeť pro bezpečnou přepravu. Silné indukční dno pro rovnoměrné rozložení tepla a použití pro všechny typy sporáků, včetně indukce. Rychlovarný hrnec z kvalitní ušlechtilé oceli s patentovaným bezpečnostním systémem Secure 5. Extra bezpečné, s automatickým zamykáním při otevírání a zavírání. 2 stupně vaření pro lepší uchování živin; lze mýt v myčce s výjimkou ventilu a těsnění.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška17.72
Délka9.84
Hmotnost8.82
Šířka11.42
Číslo díluP2530738
ModelkaP2530738
Záruka2 roky výrobce.

6. Tefal

#ad

2stupňový regulátor | kvalitní | stříbrná/zelená, Tefal P2530737 Secure 5 Neo tlakový hrnec | 6 l | ušlechtilá ocel

#ad
Tefal #ad - Speciálně pro pokrmy díky 2stupňovému regulátoru: intenzivní stupeň maso, ryby při 117 °C nebo stupeň šetrnosti zelenina, rýže, brambory při 112 °C.

Rozsah dodávky: tefal p2530737 secure 5 Neo tlakový hrnec 6 litrů, návod k obsluze. 7114000485 p2530737 secure 5 neo v2 tlakový hrnec 6 l bez koše. Extra bezpečné: s automatickým zamykáním při otevírání a zavírání; dodatečná bezpečnost: Díky tlakově řízenému ventilu, bezpečnostnímu ventilu a těsnění. Velká kapacita: objem 6 litrů, vaření pro celou rodinu; vhodné pro všechny druhy sporáků: včetně indukce.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška11.46
Délka10
Hmotnost5.95
Šířka17.76
Číslo díluP2530737
ModelkaP2530737

7. Tefal

#ad

Tefal CY7548 Turbo Cuisine multifunkční vařič, 5 litrů, černý, plast, 1000

#ad
Tefal #ad - Tefal cy7548 turbo cuisine multifunkční vařič, včetně příslušenství. Expresní vaření: vysokorychlostní nastavení tlakového hrnce zajišťuje perfektní výsledky až 3x rychleji ve srovnání s běžnými hrnci a pánvemi, pomalé vaření / sous-vide, pečení, smažení, s plynovými nebo elektrickými sporáky; s 10 automatickými programy: parní hrnec, dušení, rýže a mnoho dalšího.

Snadná údržba nepřilnavý povrch: nepřilnavý povrch zajišťuje výjimečné kluzné vlastnosti a snadnou přípravu; 12 ochranných zařízení pro bezpečný provoz: Včetně bezpečného systému pro odvod tlaku, žádný kontakt s horkou párou a žádné nebezpečí popálení, pro zcela bezstarostné vaření. Automatické vaření bez monitorování procesu vaření; praktická nastavení: funkce odloženého startu až 12 hodin, integrovaný časovač a automatická funkce udržování teploty až 24 hodin na konci vaření; příslušenství vhodné do myčky: parní vložka, odměrka, rýžová lžíce a naběračka.

Vynikající výsledky: patentovaná technologie kulové misky na vaření od tefal nabízí větší topnou plochu s optimální distribucí tepla a cirkulací pro obzvlášť jemné a šťavnaté výsledky vaření; intuitivní ovládání: Jediný, intuitivní otočný knoflík pro uživatelsky přívětivé zařízení, které jednoduše nemůže být.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška11.3
Délka13.23
Hmotnost10.36
Šířka12.2
Číslo díluCY7548
ModelkaCY7548
Záruka2 roky výrobce.

8. SENSARTE

#ad

SENSARTE 13dílná sada nepřilnavého keramického nádobí, bez obsahu PFAS a PFOA, sada zdravých pánví, silikonové nástroje a ochranou hrnců, netoxická sada hrnců na vaření s rukojeťmi Stay-Cool

#ad
SENSARTE #ad - A 4 a 4 reable pot protectors. Zdravá keramická lopatka – vyrobeno z přírodní keramiky, bezpečné a zdravé. Dné toxické fumes are produced even when overheated, PTFE, PFAS, vyhovuje SGS. Tato sada cookware umožňuje snadnější vaření a vaše jídlo musí být chutnější bez oleje.

Rukojeť ze dřevitého bakelitu je pohodlná na uchopení a udržuje v pohodě při vaření. Skleněná rukojeť očních víček a stabilizace – temperované skleněné víčko umožňuje pohodlné vaření a omezuje rozstřikování na vašem sto. Perfektní volba pro snadnou rodinu – svou kuchyňskou potřebu si můžete z této béžové bílé nepřilnavé keramické sady na vaření: 11"/4, 3 qt pánev s víčkem, 2, 5 qt hrnec s víčkem, 7 qt kastrol s víčkem, 4, sada 2 silikonových sil.

Bez pfoa, olova a kadmia, and no coating comes off to your food. Super nepřilnavý – keramický povrch je hladký a super nepřilnavý, eggs může jen vyklouznout přímo z pánve, aniž by došlo k efektu. Kompatibilní s indukcí – heavy duty base makes the pots and pans safe for all stovetops and durable for use; Cast Aluminium Construction allows the Pan heat up fast and evenly and retains heat consistently; Oven safe to 550°F prosím odstraňte rukojeť, když vložíte do ovy.
ZnačkaSENSARTE #ad
Výrobcesensarte #ad
Výška2.76
Délka5.51
Šířka5.12
Číslo dílu7WSET
Modelka7WSET

9. Amazon Basics

#ad

Vhodný pro indukci, Amazon Basics Rychlovarný hrnec z ušlechtilé oceli, 4 litry

#ad
Amazon Basics #ad - Bezpečný pro myčky nádobí kromě krytu; vhodné pro všechny zdroje tepla, včetně indukčních, plamenových a keramických desek. Praktická velikost 4 litry; průměr 22 cm; Tlakový indikační ventil pro bezpečné otevření. Indikátor hladiny vody pro správné plnění; pevně spojené držadla bakelitu; provoz s nízkou hlučností. 2 úrovně vaření: 50 kpa jemné vaření a 90 kPa rychlé vaření. Tlakový vařič z nerezové oceli pro přípravu chutných výživných jídel v nejkratším možném čase.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška6.5
Délka9.92
Hmotnost5.75
Šířka17.32
Číslo dílu111604OA960
Modelka111604OA960

10. ELO

#ad

Ušlechtilá ocel, ELO 99388 Tlakový hrnec Praktika XS 2,7 litru, 18 centimetrů

#ad
ELO #ad - Impaktní dno pro lepší využití energie, cyl. Plnicí množství, vně leštěný do vysokého lesku. Pro všechny typy sporáků, vč. Ušlechtilá ocel 18/10, bezpečnostní ventil s tlakovým vypouštěním, ventilem, pojistkou proti přetlaku v okraji. Vhodné pro indukci. Uvnitř jemně satinované s označením max. Tvar se speciálním okrajem pro vylévání.
ZnačkaELO #ad
VýrobceELO #ad
Výška6.69
Délka7.68
Hmotnost2.2
Šířka15.35
Číslo dílu99389
Modelka99388