Top 10 hobby Horse Zubehör – Koníci na tyči

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WAGOMA

#ad

WAGOMA® Vodítko na koně růžové – podporuje pohyb a fantazii – postroj s koňmi pro děti na hraní – s extra dlouhým vodítkem – vodítko pro koně na hraní, děti

#ad
WAGOMA #ad - Příslib wagoma – stojíme za naším vodítkem pro koně a nabízíme vám absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s objednávkou spokojeni, vrátíme vám peníze až 60 dní po nákupu.

Zářící dětské oči – naše kvalitně zpracované dětské vodítko pro milovníky malých koní rozzáří dětské oči radostí a je přitom velmi snadné obléknout. A pohyb jak je známo, podporuje zdraví. Hra s koňmi je tak opravdu zábavná. Nekompromisní kvalita – milovníci malých koní si s naším kvalitně zpracovaným dětským postrojem z odolného materiálu užijí dlouho radost. Povzbuzuje fantazii – díky vzoru, prefabrikované motherovce s extra dlouhým vodítkem a malým zvonečkům je stimulována fantazie. VŠechno hot – s naší láskyplně vytvořenou hračkou pro koně je zábava dovádět po okolí.
ZnačkaWAGOMA #ad
VýrobceWAGOMA #ad
Výška1.73
Délka10
Šířka6.65

2. TE-Trend

#ad

TE-Trend Koňský kůň pro děti kůň hobby kůň kůň 2dílný 96 cm koňský kůň se zvukovou rukojetí kůň s kolečky hnědý

#ad
TE-Trend #ad - Tyčové koně ze dřeva a plyše jsou stejně vhodné pro chlapce i dívky a jsou skvělou hračkou, která se postará o trvalou zábavu při pohybu. Každý plyšový kůň má na uchu plyšové hlavy koně zvukovou funkci zapnutí a vypnutí a signalizuje příjemný cval a zvuk, což navíc zvyšuje zábavu malého koňského jezdce.

Naše hlava koně s holí je cca 96 × 22 × 27 cm velký a má hmotnost cca 400 g. Hůl je 2dílná a má stabilní dřevěný závit. Náš kvalitní te-trend dřevěný kůň s plyšovou hlavou a hůlkou vám nabízí německý prodejce z Německa. Nadčasový koník se zvukem láskyplně navržený a kvalitně vyrobený ze dřeva přesvědčí tohoto hracího koně milovníky velkých i malých koní. Rukojeti holičského koně jsou 6 cm dlouhé. Dvojitá kolečka mají Ø 50 mm a šířku 19 mm.
ZnačkaTE-Trend #ad
VýrobceTE-Importe #ad
Výška10.63
Délka37.8
Šířka8.66
Číslo dílu62744
Modelka62744

3. Pink Papaya

#ad

Pink Papaya Štěrbinový kůň, hnědý koňský koník z plyše s černou hřívou a zvukovými efekty, Happy

#ad
Pink Papaya #ad - Značkový výrobek! každá hračka koně značky pink papaya je ručně vyráběná a je unikátem. Design: překrásný design a kvalitní zpracování dělají z tohoto roztomilého koníčka absolutní sen pro děti.

Hrací koně pro chlapce a dívky, k dostání v mnoha exkluzivních designech. Baterie jsou součástí dodávky. Hrací kůň je skvělý nápad na dárek! hebké! s držadly a otěžemi na měkké plyšové hlavě, na 65 cm dlouhé dřevěné tyči s praktickými dřevěnými kolečky. Sladký cukr! se svými věrnými knoflíkovými očima a magickými zvuky v uchu nese koňský kůň své dítě přes hůl a kámen. Perfektní společník pro malé dobrodruhy. VybavenÍ! když stisknete ucho plyšového koně, zazní 2 zvuky, cval a kývání.
ZnačkaPink Papaya #ad
Výrobce3S GmbH & Co KG #ad
Hmotnost0.84
Číslo dílu40036

4. Sweety Toys

#ad

Sweety Toys 3723 koňský kůň vč. zvukové funkce bez koleček a bez držadel – vhodný pro hobby horsing turnaje

#ad
Sweety Toys #ad - Při tomto sportu jsou v parkurovém stylu znovu vytvořeny prvky skákání nebo drezury. K tomu jsou zapotřebí koně, bez koleček a rukojetí. Baterie vč. Vyměnitelná velikost: cca 100 cm. Vhodné pro hobby Horsing Turnaje. Hračka sweety toys 3723 je ideální pro tuto sportovní aktivitu. Spojuje gymnastické a jezdecké prvky. Nesnadno vznětlivé, antialergické. Hobby horsing – nový trendový sport. S funkcí cvalu koní a koňského vojáka.
ZnačkaSweety Toys #ad
VýrobceSweety-Toys #ad
Výška7.87
Délka39.37
Šířka3.94
Číslo dílu3723 B
Modelka3723 B
Zárukane

5. Bieco

#ad

Bieco Koňský kůň pro děti brownie | cca 100 cm | špičková kvalita | dřevěný kůň pro venkovní i vnitřní použití | plyšový kůň na koni | dřevěný kůň pro chlapce a dívky | plyšový kůň

#ad
Bieco #ad - Stabilní dřevěná tyč a lehká dřevěná kola, držadla jsou k dispozici. Pedagogicky cenné: ať už dobrodružství na koni jako bibi a tina na martinově dvoře, Cow-boy&Ind-ianer nebo ušlechtilý rytíř na vysokém růži – plyšový kůň podněcuje fantazii a podporuje motoriku vašeho malého pokladu.

Rozsah dodávky: velikost: cca 102, 5 x 24 x 27 cm. Vysoký zábavný faktor: roztomilý kůň z plyše zve k vydatnému vyjížďce na koni nebo k vdechnutí do obývákové stáje. Skvělý nápad na dárek: ať už k narozeninám nebo příležitostem, dřevěný kůň se perfektně hodí jako dárek. Zábava na koni pro chlapce a dívky. Tak uděláte radost dětem i rodičům. Plnění snů: s tímto skvělým koněm rozbušíte srdce každého milovníka koní.
ZnačkaBieco #ad
VýrobceBieco #ad
Výška10.63
Délka39.37
Hmotnost0.86
Šířka9.45
Číslo dílu74000191
Modelka74000191
ZárukaŽádné

6. Panduro

#ad

Panduro Hobby Horse Accessories | 40 × 20 cm deka a ohlávka | příslušenství pro koňského koně | černá

#ad
Panduro #ad - Veškeré zboží je určeno pro koně/rámy značky panduro dovezené od roku 2023 - číslo výrobku 110692-97. Hobby oblečení pro koně: černé. Deka má bílý vlněný límec a stylový károvaný vzor. Panduro. Sada se skládá z černé prošívané deky 40 × 20 cm velké a černé nylonové ohlávky s kovovými přezkami. Speciálně přizpůsobené pro koňské koně.
ZnačkaPanduro #ad
VýrobcePanduro #ad

7. Holzspielzeug Peitz

#ad

Hnědý Stecken kůň SLH 2111 Stecken kůň hnědý | tyč kůň s tyčkou | pro mnoho generace: Dítě kůň ze dřeva | Přes z plyše | Wieher Zvuky |

#ad
Holzspielzeug Peitz #ad - Krásný, hnědý, se zvukem. Pokud to náušnice vyjadřuje zazní Wiehern a Galopp hluku. Měkké, růžová hřívy, s polysteru plněné koně hlava z plyše. Skvělý zvuk. Při dodání Vollmontiert. Hnědý udidla z umělé kůže, ruční rukojeti a kolečka ze dřeva.
ZnačkaHolzspielzeug Peitz #ad
VýrobceHolzspielzeug Peitz #ad
Výška15.35
Délka39.37
Šířka7.87
Číslo dílu2111

8. Sweety Toys

#ad

Sweety Toys 5079 koňský kůň Princeton vč. zvukové funkce bez koleček a bez držadel – vhodný pro hobby horsing turnaje

#ad
Sweety Toys #ad - Baterie vč. Vyměnitelná velikost: cca 100 cm. Zasouvací kůň bez koleček & bez držadel. Těžko vznětlivý, antialergický. S funkcí cvalu koně a vývěsní. Vhodné pro hobby horsing turnaje.
ZnačkaSweety Toys #ad
VýrobceSweety-Toys #ad
Výška7.87
Délka38.58
Hmotnost0.88
Šířka5.91
Číslo dílu5079
Modelka5079
Zárukane

9. Haasenstrauch

#ad

Haasenstrauch Sweety Toys 14262 Hobbyhorse koňský kůň bez koleček vhodný pro hobby horsing turnaje

#ad
Haasenstrauch #ad - Je rychlá, kteří rádi prozkoumávají svět na svém koně. Zástrčka, má délku 48 cm a je tak snadno ovladatelná. Byl vycpaný měkkou polyesterovou vatou, což mu propůjčuje realistický vzhled. Díky svému roztomilému vzhledu a jemnému charakteru se rychle stane nejlepším přítelem každého dítěte.

Zaměřili jsme se na vývoj koně, který nejen odpovídá potřebám dětí a nadšenců hobby horsingu, ale také splňuje všechny normy a bezpečnostní standardy pro hobby horsing. Registrovaný design. Zvláštní vlastnosti: lilli langbein je nádherná klisna proti plísním, která vyzývá k mazlení. Realistická hlava z plyšového materiálu není vyrobena ze polystyrenu, čímž se získá přirozenější tvar a stabilitu. Je trpělivá a pozorná a ráda ji objímá a mazlí. Hlava koňského koně má šířku 12 cm a průměr asi 30 cm, která je upevněna závitem, jako u běžných koní.

Se svou jemnou bytostí a rychlým cvalem je perfektním společníkem pro malé jezdce a jezdkyně, elegantní a má neuvěřitelně hebkou hřívu, která okouzlí každého svým šarmem. Název: lilli dlouhá noha - rychlá mazlivá klisna věk: novinka v našem sortimentu Doporučený věk: Od 3 let Pohlaví: Žena Rasa: koňský kůň. Kotníkový kůň je velká a impozantní hračka, která má působivý vzhled s celkovou délkou 80 cm. Osobnost: lilli dlouhá noha – rychlá mazlivá klisna není jen hračka, ale má také osobnost.
ZnačkaHaasenstrauch #ad
VýrobceSweety Toys #ad
Výška31.5
Délka11.81
Šířka4.72
Číslo dílu14262
Modelka14262
Zárukane

10. Suncall

#ad

Černý koník se zvukem | vysoce kvalitní hobby kůň kůň děti

#ad
Suncall #ad - Podporuje motorické schopnosti a kreativitu vašeho dítěte. Koňský kůň "maharadža" má rukojeti a kolečka ze dřeva, které umožňují snadný pohyb. Koňský kůň "maharadja" není jen hračka, ale také cenné obohacení dětské fantazie.

Vaše dítě může zažít vzrušující dobrodružství, zatímco jezdí na černém koni a přitom vydává skutečné zvuky koně. S plněnou plyšovou hlavou, která nabízí zábavu při hraní s dlouhou životností. Objevte široký sortiment doplňků pro koňské koně. Koňský kůň maharaja má impozantní délku 100 cm a nabízí dětem realistický zážitek z jízdy.

Náš černý koník "maharaja" je elegantní rap, uzdou z umělé kůže a měkkou hřívou je to vysoce kvalitní hračka, který podněcuje fantazii a dobrodružství. Je to ideální dárek k narozeninám a zvláštním příležitostem. Doplňte svého hracího koně příslušenstvím z našeho obchodu, abyste si mohli přizpůsobit herní zážitek.
ZnačkaSuncall #ad
VýrobceMarke: SLH #ad
Číslo díluEWQ-JS-0121-1542
Modelka2110 SLH