Top 10 iPhone 11 Panzerglas Anti Spy – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rcokas

#ad

Rcokas 2 Stück für Schutzfolie Anti-spy iPhone XS Max Panzerglas iPhone 11 Pro Max Blickschutz iPhone XS Max Displayschutz Anti-spy iPhone 11 Pro Max Folie 9HAnti-spy iPhone XS Max/11 Pro Max

#ad
Rcokas #ad - Kompatibel mit anti-spy iphone xs max/11 pro maxder displayschutzfolie besteht aus hochwertigem 9H Härte Glas mit ausgezeichneter Anti-Kratz und Bruchsicher, die Ihren Bildschirm vor Kratzern oder äußerem Druck schützen und gleichzeitig eine unglaubliche Transparenz von 99% bieten kann.

Sie ist sehr leicht zu reinigen. Einfache installationder epoxidharzkleber von außergewöhnlicher Qualität hilft dem Displayschutz, durch eine einfache Installationsschale automatisch am Bildschirm zu haften, Blasenfrei und hinterlässt beim Entfernen keine Rückstände. Silky touchdurch die oleophobe beschichtung auf der oberfläche des gehärteten Films fühlt sich Ihr Bildschirm wie Samt an und verhindert effektiv, dass Fingerabdrücke und Flecken kontaminiert werden. Bitte geben sie ihre Fingerabdrücke nach dem Aufkleben der Folie erneut ein.

Hohe empfindlichkeitdie dicke von nur 0, 33 mm und die perfekte Fitness stellen sicher, dass die Berührung in keiner Weise beeinträchtigt wird, und das entsperren des fingerabdrucks unter dem Bildschirm kann auch dann durchgeführt werden, wenn der Schutz angebracht ist. Fallfreundlich die robuste displayschutz deckt nicht die gesamte Vorderseite des Telefons ab, um zusätzlichen Platz um den Rahmen herum zu lassen, sodass die Telefonhülle die Kante des Telefons perfekt umhüllen kann.
ZnačkaRcokas #ad
VýrobceRcokas #ad
Výška0.5
Délka5.91
Šířka2.76
Číslo díluYZ02-ys-iPhone XS Max

2. Rcokas

#ad

Rcokas 2 kusy ochranné fólie Anti-spy iPhone X pancéřové sklo iPhone XS ochrana soukromí Anti-spy iPhone 11 Pro ochrana displeje Anti-spy iPhone X/XS/11 Pro fólie 9HAnti-spy iPhone X/XS/11 Pro

#ad
Rcokas #ad - Snadná instalacelepidlo na epoxidové pryskyřice výjimečné kvality pomáhá ochraně displeje díky jednoduché instalační misce automaticky přilnout k obrazovce, bez bublin a při odstraňování nezanechává žádné zbytky. Velmi snadno se čistí.

Po nalepení fólie prosím znovu zadejte své otisky prstů. Vysoká citlivost tloušťka pouze 0, a odemknutí otisku prstu pod obrazovkou lze provést i tehdy, 33 mm a perfektní fitness zajišťují, že dotyk není žádným způsobem ovlivněn, když je připevněna ochrana. Silky touch díky oleofobnímu povrchu na povrchu tvrzeného filmu se vaše obrazovka cítí jako samet a účinně zabraňuje kontaminaci otisků prstů a skvrn. Kompatibilní s anti-spy iphone x/xs/11 proochranná fólie na displej je vyrobena z vysoce kvalitního skla s tvrdostí 9H s vynikající ochranou proti poškrábání a prasknutí, které chrání vaši obrazovku před poškrábáním nebo vnějším tlakem a současně nabízí neuvěřitelnou průhlednost 99 %.

Vhodné pro případ pádu robustní ochrana displeje nezakrývá celou přední stranu telefonu, aby bylo kolem rámu ponecháno další místo, takže pouzdro na telefon perfektně obemkne okraj telefonu.
ZnačkaRcokas #ad
VýrobceRcokas #ad
Výška0.5
Délka5.91
Šířka2.76
Číslo díluYZ02-ys-iPhone X/XS
ModelkaYZ02-ys-iPhone X/XS

3. AnnhanT

#ad

AnnhanT Ochranná fólie pro iPhone 14 Plus Panzer Ochrana Sklo Průhledná clona 1 kus Privacy Pancéřová fólie, Anti-Spy 9H Tvrdost Jednoduchá montáž Rám pro iPhone 14 Plus

#ad
AnnhanT #ad - Kontaktujte nás prostřednictvím systému zpráv Amazon. Obsah balení a zákaznický servis – 1 * pancéřová fólie privacy, vadný nebo vadný, 2 x instalační sada. Vyvinuto pro iPhone 14 Plus.

Je odolný proti poškrábání a silný, což může chránit obrazovku před poškrábáním. Tvrdost povrchu skla činí 9h, díky čemuž je extrémně odolná proti poškrábání a odlupování. Upozornění: pancéřová fólie displej trochu zatemní. Pokud je produkt, který jste obdrželi, nebo pokud máte jiné návrhy. Snadná instalace, dodává se s automatickým nastavovacím rámem pro snadnou přilnavost.

Odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, 1 x nástroj pro umístění polohy, abychom našli optimální řešení. Fólie z pancéřového skla kompatibilní s iphone 14 plus anti-spion chrání vaše soukromí před lidmi v okolí pro úhel nad 40° na obou stranách. Zvyšte jas obrazovky. Displej je dobře viditelný v rámci 40°.
ZnačkaAnnhanT #ad
VýrobceAnnhanT #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka3.15
Číslo díluiPhone 14 Max-FK1DW1
ModelkaiPhone 14 PLUS

4. Devgoed

#ad

Fólie iPhone 6s Anti Spy ochranná fólie, ochranné sklo proti poškrábání iPhone 6/6s/7/8/SE, 2 kusy Fólie pro pancéřové sklo iPhone 6 ochrana proti pohledům, pro iPhone 7 Privacy ochrana displeje

#ad
Devgoed #ad - Pokud není dotyk citlivý, 33 mm ochranná fólie, vysoká citlivost0, 99% reprodukce barev displeje telefonu, nejprve zvyšte citlivost mobilního telefonu a poté znovu zadejte otisk prstu. Ochrannou fólii displeje může obratem ruky připevnit každý.

Proti otiskům prstů a oleofobní nanovrstva speciální oleofobní nano vrstva na povrchu fólie obrazovky je vodotěsná, odolná vůči oleji a otiskům prstů, což usnadňuje čištění ochranné fólie. Dné bubliny po instalaci, pokud se na začátku odstraní prach a správně ho vyrovná. Snadná instalacesuper snadné připevnění a odstranění pancéřového skla beze zbytků. Hd displej ultra průhledná ochrana displeje vám nabízí ultrajasný vizuální zážitek, zatímco původní barva a krása vámi pořízených fotografií a videí zůstane zachována.

Tvrdost 9h a odolnost proti poškrábání díky špičkové tloušťce skla o tvrdosti 9h dokáže mimořádně odolné, odolné tvrzené sklo efektivně chránit váš mobilní telefon před nežádoucími rýhami a škrábanci díky klíčům a jiným tvrdým látkám. Vysoká transparentnost, živější a přirozenější při použití a sledování videí a flexibilní hraní her.
ZnačkaDevgoed #ad
VýrobceDevgoed #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluQY13-Spy-iPhone 6-4.7

5. Spigen

#ad

IPhone 13 Pro Max, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Plus, odolná proti poškrábání, fólie s tvrdostí 9H, 2 kusy

#ad
Spigen #ad - Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky. Vhodné pro obaly; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen. Bez oleje; oleofobní povrchová úprava pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci. Upozornění: pro perfektní instalaci po umístění šablony na přístroj pevně přitlačte oblast nalepení shora dolů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.31
Šířka0.39
Číslo díluAGL03375
ModelkaAGL03375

6. Spigen

#ad

Fólie s tvrdostí 9H, 2 kusy, iPhone X, odolná proti poškrábání, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 11 Pro, iPhone XS

#ad
Spigen #ad - Vhodné k pouzdrům; přesný výstřih nabízí kompatibilitu s pouzdry Spigen. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci. Upozornění: pro perfektní instalaci po umístění šablony na přístroj pevně přitlačte střední oblast nalepení shora dolů, abyste sklo bezpečně připevnili. Bez oleje; oleofobní povrchová úprava pro každodenní odolnost proti otiskům prstů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.5
Délka6.2
Hmotnost0.11
Šířka2.61
Číslo dílu063GL25358
Modelka063GL25358

7. Agedate

#ad

Pancéřová fólie pro iPhone SE 2020 ochranná fólie, ochrana soukromí ochrana displeje pro iPhone 8 fólie z, Agedate Pro ochranu soukromí pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/2022 ochranná fólie

#ad
Agedate #ad - Přesnost dotyku – tloušťka transparentní ochranné fólie 0, 26 mm nabízí hladký, citlivý dotek. Ultra hd čirá skleněná ochrana displeje pro apple iPhone SE 2020 vám nabízí originální kvalitu obrazu s vysokým rozlišením. Vysoká reakční schopnost kompatibilní s Face ID.

Upozornění: ochranná fólie na displej ponechává na okrajích málo místa, aby bylo zajištěno, že se vejde do většiny pouzder na trhu. Ochrana proti otiskům prstů – naše odolná pancéřová fólie pro iphone 7 trvale chrání vaši obrazovku před poškrábáním, nárazy a nárazy. 9h zesílené tvrzené sklo – tato odolná fólie z pancéřového skla se vyrábí 9hodinovým zesíleným procesem. Kompatibilita – ochranné fólie na displej byly vyvinuty pouze pro iphone 6/6s/7/8/se 2020 a poskytují vašemu telefonu tu nejlepší ochranu.

Hydrofobní oleofobní povrchová úprava obrazovky chrání před potem a zbytky oleje díky otiskům prstů. Povrch z tvrzeného skla s vysokou hustotou chrání váš iPhone 8 před pády a poškrábáním. Instalace bez bublin – náš balíček obsahuje potřebné příslušenství, se kterým můžete celou instalaci rychle a perfektně dokončit.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

8. wsiiroon

#ad

Wsiiroon Pro pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/2022, pancéřová fólie, kompatibilní s iPhone 8, 2 kusy ochranné fólie pro Apple iPhone SE, ochranná fólie na displej

#ad
wsiiroon #ad - Tvrdost 9h pancéřový film s vysokou tvrdostí zesílený 9h nabízí dobrou ochranu pro každodenní život a chrání mobilní telefon před poškrábáním díky každodenním ostrým předmětům, nože, jako jsou klíče, mince atd. Obsah balení & vysoce kvalitní zákaznický servis 2*ochranná fólie, 2*instalační sada.

Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás a zeptejte se na Vaše dotazy. Snadná instalace vysoce kvalitní lepidlo z epoxidové pryskyřice pomáhá chrániči obrazovky díky jednoduché instalaci bez bublin automaticky přilnout k obrazovce a nezanechává žádné zbytky, pokud je odstraněn. Kompatibilita ochranná fólie wsiiroon je laserem vystřižena na skutečnou velikost iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 Do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď.

Perfektně zakryje obrazovku telefonu, chrání před prachem a nečistotami. Optická průhlednost a citlivost na dotyk ultra tenký design, hladký povrch, 99, 99% transparentní ochranný film s vysokým rozlišením, pravý dotek a světlá a pestrá kvalita obrazu. Můžete si užívat úžasný přirozený dotek obrazovky, aniž byste ovlivnili citlivost obrazovky.
Značkawsiiroon #ad
Výrobcewsiiroon #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36
Číslo dílunviekk65

9. TORRAS

#ad

2, vojenská úroveň z DE trvalá ochranná fólie pro iPhone 13/13 Pro, iPhone 14 ochranné sklo nerozbitné TOP 9H ochrana, TORRAS pro iPhone 13/13 Pro sklo, iPhone 14 pro pancéřové sklo Full Screen

#ad
TORRAS #ad - Plus: tento produkt obsahuje 2 kusy ochranného skla s pomůckou pro polohování, 1 škrabku na bubliny a podporu prodejce Nabízíme vám nové ochranné sklo, pokud máte během doby používání nějaké problémy, 2 čisticí sady, atd. Jeho neviditelný design nyní 200 milionů zákazníků po celém světě nadchne, že na obrazovce nic není!".

Zde může lepení provádět i začátečník tak snadno jako profesionál. To není dost! skleněný povrch byl tisíckrát vyleštěn hladce, setřít, navigovat – tak hladce, aby byl na dotek hladší než originální obrazovka. Bez poskvrny, jako by vaše prsty klouzaly po ledu. Nás kdykoliv kontaktujte. Jsme tu vždy pro Vás. Kliknout, která výrazně minimalizuje otisky prstů a zbytky oleje. Balení je vyrobeno z biologicky odbouratelného plastu a recyklovatelného papíru, jako např. Začátečníci v instalaci? Žádný problém! díky nové šabloně pro nulové chyby a průlomové automatické adsorpční technologii lze fólii iphone 14/13/13 pro nainstalovat perfektně a bez bublinek během pouhých 5 sekund.

Certifikace vojenského standardu – váš iphone bude plně chráněn! iphone 14/13/13 pro pro pancéřové sklo je vyrobeno z německého skla nejvyšší kvality certifikováno podle vojenských standardů s tvrdostí více než 9H a prošel 12 přísnými průmyslovými testy, test pádu z výšky přes 4 m a 3000 testů proti poškrábání, včetně tlakového testu s hmotností více než 60 kg, ještě desetkrát silnější! Vydrží každé použití a přesto vypadá skvěle!. Pokud jste obdrželi nesprávné výrobky, které byly poškozeny nebo problémy s instalací, oba certifikáty RoHS pro zdravé materiály.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.5
Délka7.48
Šířka3.54
Číslo díluTS-IP6.1-SP-2021-CL-FR
Modelka✅iPhone 13,iPhone 13 Pro, iPhone 14

10. TORRAS

#ad

TORRAS pro iPhone 13 Pro Max pro pancéřové sklo iPhone 14 Plus sklo nerozbitný diamantový štítek certifikace na vojenské úrovni z DE trvanlivé 9H sklo iPhone 13 Pro Max Full Screen ochranná fólie

#ad
TORRAS #ad - Stejný design jako u iphone, "máte pocit, zesílené hrany se zcela spojí s původním černým rámem iphone, okraje přirozeně neviditelně přecházejí na obrazovku sklo iphone 13 pro max/14 plus má ultra tenký design černého rámu, takže těsně obepínají každý roh vaší drahé obrazovky.

Jeho neviditelný design už 200 milionů zákazníků po celém světě nadchlo a vychvalovalo, že na obrazovce nic není!". Zde může lepení provádět i začátečník tak snadno jako profesionál. Začátečníci v instalaci? Žádný problém! díky nové šabloně s nulovou chybou a průlomové technologii auto-adsorpce lze fólii iphone 14 plus nainstalovat perfektně a bez bublinek během pouhých 5 sekund. Zákaznický servis torras dále čeká online na vaše přání 24 hodin denně. Certifikace vojenského standardu – váš iphone bude plně chráněn! ochranná fólie pro iphone 13 pro max/14 plus je vyrobena z německého skla nejvyšší kvality certifikováno podle vojenských standardů s tvrdostí vyšší než 9H a prošla 12 přísnými průmyslovými testy, test pádu z výšky více než 2 m a 3000 testů proti poškrábání, včetně tlakového testu s hmotností více než 60 kg, ještě desetkrát silnější! Vydrží každé použití a přesto vypadá skvěle!.

V případě jakýchkoliv nepředvídaných okolností od nás zašleme nové ochranné sklo. Jsme tu vždy pro Vás. Dodatečnou pomoc při upevňování ochranného skla obdržíte ve videích na této stránce.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška2.95
Délka6.5
Šířka2
Číslo díluTS-IP6.7-SP-2021-CL-FR
ModelkaiPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus
Záruka1