Top 10 Käsefondue Set – Sady na masové fondue

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Swissmar

#ad

Dárková sada, litina/ušlechtilá ocel, pro 4 osoby, fondue sada na maso, 1,6 l, sýr a čokoládu, třešňově červená, Swissmar F66705 Sierra fondue sada 11dílná

#ad
Swissmar #ad - Litinové hrnce zajišťují rovnoměrné rozložení tepla,. Ideální pro vaření při vysokých a nízkých teplotách – bez horkých míst. Nejlépe se hodí pro masové fondue, lze je však použít na sýrové nebo čokoládové fondue. Kromě své zdobené palety barev se tato kolekce ideálně hodí na maso, sýr a čokoládové fondue. Snadné čištění. Jednoduše odstraňte ochranu proti postříkání. Lze použít u všech zdrojů tepla.
ZnačkaSwissmar #ad
VýrobceSwissmar #ad
Výška8
Délka7.8
Hmotnost7.89
Šířka8.3
Číslo díluF66705
ModelkaF66705

2. Tefal

#ad

TEFAL Fondue Simply Invents EF351412, bleu indigo

#ad
Tefal #ad - Praktické: otočný talíř s 5 zapékacími formičkami na omáčky a přísady pro snadné sdílení. Uživatelsky přívětivý: ideální pro jídlo s rodinou nebo přáteli až pro 8 osob. Snadné čištění: fondán, formičky, hroty a stojan na hroty lze mýt v myčce. Všechny druhy fonduí: nastavitelný termostat pro perfektní regulaci tepla, olej, nezávisle na druhu fondue sýr, čokoláda atd. Opravitelnost 15 let, záruka 2 roky. Nepřilnavý povrch: caquelon s nepřilnavým povrchem pro zvýšenou trvanlivost a odolnost.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTEFAL #ad
Výška11.81
Délka14.57
Hmotnost7.39
Šířka14.57
Číslo díluEF351412
ModelkaEF351412

3. Glracd

#ad

Fondue-Brenner, Fondue-Brenner, Fondue-Brenner, Fondue-Brenner, Fondue-Brenner, Till Brennpaste Fondue-Brenner für Fondue, Fon, Fondue-Brenner

#ad
Glracd #ad - Insgesamt 6 dosen à 80 g. Unser till brennpaste Fondue-Gel hält länger als andere. Jede packung enthält 3 x 80 g töpfe, umweltfreundlich, rauchfrei und geruchlos. Jede packung mit 80 g ergibt eine Brenndauer von 45 Minuten bis 60 Minuten. Till brennpaste 2 x Fondue-Nachfüllpack für Brenngel.
ZnačkaGlracd #ad
VýrobceTell Brennpaste #ad
Hmotnost0.18
Číslo díluB07N6BDG7W
ModelkaF54

4. Clatronic

#ad

Clatronic FD 3783 elektrický hrnec na fondue, barevně označené, hrnec s odnímatelnou ochranou proti stříkání, plnicí množství max., sada na fondue pro 8 osob s vidličkami na fondue z ušlechtilé oceli

#ad
Clatronic #ad - Plynové, elektrické, sklokeramické. Elektrická sada fondue je ideálním doplňkem k raclette. Elektrický hrnec na fondue z ušlechtilé oceli Ø 18, 5 cm, s objemem až 1, 2 litru. Nádoby také na varné desky, např. Vhodné pro sýrové a čokoládové fondue i pro klasické fondue maso. Termostat k dispozici na přístroji. 8 vidliček z ušlechtilé oceli brání záměně díky různým barevným značkám.
ZnačkaClatronic #ad
VýrobceClatronic #ad
Výška6.89
Délka9.65
Šířka11.22
Číslo dílu263981
Modelka263981
Záruka2 roky výrobce.

5. Tefal

#ad

Tefal ef260312 přístroj Fondue ThermoProtect colormania

#ad
Tefal #ad - Tato indukce lze manipulovat ve všech ohledech díky izolaci podstavce. Podstavec a hrnec na fondue mají nepřilnavý povrch a snadno se čistí. Fondue colormania: módní souprava na fondue a zářivé barvy jsou hotové. Podstavec lze snadno odstranit pomocí přiloženého declipsage. Technologie thermo-respect: podstavec je jednodušší a izoluje přístroj pro maximální bezpečnost. Nastavitelný termostat pro všechny druhy indukce. Vychutnejte si všechny druhy indukce ve všech ohledech bezpečnosti díky izolačnímu podstavci.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška8.31
Délka10.43
Hmotnost3.33
Šířka10.43
Číslo díluEF260312
ModelkaEF260312

6. Artestia

#ad

Fleisch und Schokolade schwarz matt, Artestia Käsefondue-Set aus Gusseisen, traditionelles Schweizer Gusseisen-Fondue-Set für Käse

#ad
Artestia #ad - Es bietet eine hervorragende Wärmespeicherung und -verteilung, die Ihr Fondue warm hält. Bitte beachten sie, ein Fondue-Topfboden, um eine Fondue-Party zu beginnen. Fondue-spaß für jedermann – das fondue hat ein 2000 ml volumen 2, das sechs fondue-Liebhaber unterbringen kann. Classy fondue entertaining - artestia gusseisen fondue-set bringt die alte, mit dem Sie einen eleganten Mittelpunkt für Ihre Tischdekoration schaffen können – perfekt für Unterhaltung, üppiges Fondue zu machen - aber bequemer gemacht! Es verfügt über ein super schlankes und tragbares Design, authentische art, Dinnerpartys und besondere Anlässe.

Zufriedenheitsgarantiert - wir möchten ihrem alltag freude und einfachheit verleihen, indem wir Premium-Kochzubehör und Utensilien liefern, die Sie lieben werden! Wenn Sie nicht 100% zufrieden mit Ihrem Artestia Gusseisen Fondue sind, erstatten wir Ihnen Ihren Kauf ohne Fragen. Bitte kontaktieren Sie uns für Produktprobleme und Anliegen.

All-inclusive 10-teiliges set – wir packen alles, ein fondue-reaud, 6 gabeln, ein verstellbarer Edelstahlbrenner. Sie können die flamme einfach mit einem einfachen Einschalten des Edelstahlbrenners steuern. Perfekt geschmolzene zutaten – mit seiner gusseisenkonstruktion schmilzt dieser fonduetopf Ihre Schokolade und Ihren Käse, und tauchen Sie das Fleisch mit Öl auf die perfekte Temperatur. Dazu gehören ein fonduetopf, was Sie brauchen, dass der Brennstoff separat erworben werden sollte. Sie können den fondue-spaß sogar mit ihren Freunden und Lieben teilen, 1 qt Kapazität, da dieses Set in einer Geschenkverpackung geliefert wird.
ZnačkaArtestia #ad
VýrobceArtestia #ad
Výška7.28
Délka8.07
Hmotnost6.53
Šířka8.07
Číslo díluAR-84027
ModelkaAR-84027

7. BBQ-Toro

#ad

Sada na fondue, BBQ-Toro Litinové fondue sada pro 6 osob | 2 litry | 9dílná sada na fondue s hořákem a vidličkami | sada na fondue, sada na čokoládové fondue červená/krémová, sada na fondue na maso

#ad
BBQ-Toro #ad - Litina | hrnec na fondue je vyroben z litiny a zevnitř i zvenku smaltovaný. Nádoba na hořlavou pastu má rozdělovač plamene pro optimální regulaci teploty a víko pro bezpečné uhasení plamene. Požitek | litinová fondue sada od bbq-toro je ideální pro společenský večer s rodinou nebo přáteli.

V útulném kole si může až 6 osob vychutnat chutné sýrové, čokoládové nebo masové fondue. Včetně | 1 x pravoúhlá litina – bezpečné stání pro hrnec a optimální vzdálenost od hořáku, 1× nádoba na hořlavou pastu – s rozdělovačem plamene a víkem, 6 x vidličky na fondue, 24 cm s dřevěnou rukojetí, barva – bezpečné ponoření / žádná záměna. Vynikající | stabilní pravoúhlá litina nabízí bezpečné stání pro hrnec a optimální vzdálenost od hořáku.

Díky své vysoké hmotnosti rozděluje kaquelon teplo rovnoměrně a udrží ho i po dlouhou dobu. Detaily | hrnec fonduet: litina - 2 l - vnitřní rozměr Ø 20 cm - vnější rozměr 31 x 21 x 8, 25 kg | rechaud: litina - černá - vnější rozměr Ø 21, 5 x 10 cm - hmotnost cca 1, 2 cm - hmotnost 2, 5 kg | FONDUE Vidlice: 6 kusů – 24 cm – s dřevěnou rukojetí – 6 barev | Hořák: 4dílná. Lze jej použít na všechny typy sporáků, včetně indukce.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Číslo díluFOND1R

8. KUHN RIKON

#ad

KUHN RIKON Fondue 2dílná sada na fondue na sýrové fondue s dekorem z pravého zlata včetně dvou vidliček a Rechaud s hořákem na pasty

#ad
KUHN RIKON #ad - Caquelon lze mýt v myčce, doporučuje se však ruční čištění. Caquelon s dekorem z pravého zlata. Skládá se z caquelon 15 cm, rechaud, hořák na pasty naplněný palivovou pastou, 2 vidličky. Sýrové fondue se skládá z kvalitní červené hlíny. Alphornblassen -Sujet.
ZnačkaKUHN RIKON #ad
VýrobceKuhn Rikon #ad
Výška8.82
Délka13.31
Hmotnost3.75
Šířka10.24
Číslo dílu32033
Modelka32033

9. Silva Homeline

#ad

Kontrolní leuc, plynulý regulátor teploty, Silva Homeline PK-F 100 fondue 1500 W ochrana proti přehřátí

#ad
Silva Homeline #ad - Silva homeline pk-f 100 fondue 1500 w ochrana proti přehřátí, plynulý regulátor teploty, kontrolní leuc. Obsah: 1 kus.
ZnačkaSilva Homeline #ad
VýrobceSilva Homeline #ad
Číslo dílu426023
ModelkaPK-F 100
Záruka2 roky.

10. Silit

#ad

Vidlice na fondue, Silit 9dílná sada na fondue na fondue, kastrol Rechaud, vhodné do myčky, fondue pro 6 osob, indukce, funkční keramika Silargan

#ad
Silit #ad - Vhodné do myčky, vhodné do trouby, odolné proti pořezání/poškrábání, chuťově neutrální. Záruční podmínky naleznete v části "Další technické informace".

Kastrol na fondue vhodný k předehřívání na sporáku: hrnec na fondue se hodí na každý sporák včetně indukce. Dřevo. Made in Germany. Každá vidlice má číslo, takže nedochází k záměnám. Záruka výrobce: 30 let záruka na vnitřní a vnější keramický povrch Silargan. Obsah: 1x kastrol Ø 23 cm, 1x hořák, 7 l, v 2, dole 13 cm, 1x rechaud Ø nahoře 23 cm, 6x vidlice na fondue - číslo výrobku: 2135227397. Materiál: silargan – funkční keramika s povrchy bez niklu. Ušlechtilá ocel. S dlouhými vidličkami můžete bez problémů ponořit kousky chleba, masa, ryb a zeleniny do hrnce.
ZnačkaSilit #ad
VýrobceWMF #ad
Výška8.66
Délka17.72
Hmotnost2.2
Šířka13.58
Číslo dílu21.3522.7397
Modelka21.3522.7397