Top 10 Kettenschutz Fahrrad 28 Zoll – Blatníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SKS GERMANY

#ad

Nastavitelný adaptér rámu, pro šířky pneumatik 48, 28" sada blatníků ochrana proti stříkání jízdních kol pro horská a městská kola, 53 mm, vč. suchého zipu a upínacích gum, SKS GERMANY VELOFLEXX 55 SADA 26"

#ad
SKS GERMANY #ad - Zábava z jízdy s obvodovou ochranou: díky konstrukci z vysoce výkonného plastu je ochrana kola stabilní a přesto flexibilní. Made in germany: ochrana proti postříkání a téměř všechny výrobky SKS Germany jsou vyráběny v Německu a nabízejí přesvědčivý doklad o kvalitě.

Rozsah dodávky: sks germany veloflexx set 55 sada blatníků s nastavitelným úhlem příslušenství na kolo z vysoce výkonného plastu odolného proti nárazu, vč. Promyšlená sada blatníků: s tímto příslušenstvím na kolo nemůžete dělat nic špatného, protože úhlové adaptéry rámu umožňují montáž na každou vidlici jízdního kola.

Bezkonkurenční sada blatníků proti vlhkosti a nečistotám: ochrana jízdního kola VeloFLEXX 55 z vysoce výkonného plastu odolného proti nárazu je ideální pro fitness a horská a městská kola. Pásků na suchý zip a upínacích gum. Dodatečné držení zajišťují černě potažené vzpěry.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS Germany #ad
Výška0.04
Délka26.77
Hmotnost1.28
Šířka0.39
Číslo dílu11665
Modelka11665
ZárukaŽádné

2. SKS GERMANY

#ad

černá, 60 mm, SKS Germany Basic sada blatníků

#ad
SKS GERMANY #ad - Sendvičová konstrukce z hliníku. Bezpečnostní systém pro elektroniku. Rozpěry ve tvaru v s pevnými můstky pro flexibilní přizpůsobení.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS Metaplast #ad
Výška15
Délka29
Hmotnost0.55
Šířka3
Číslo dílu2254249820
Modelka2254249820
ZárukaKein

3. SKS GERMANY

#ad

24 palců, černý, SKS GERMANY Unisex – chránič pro dospělé Velo blatník

#ad
SKS GERMANY #ad - Included_components; sks germany velo 55 kids set 24 sada blatníků pro děti příslušenství pro jízdní kola s univerzálním upevněním, hmotnost: 190 g, z vysoce výkonného plastu, černá.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS #ad
Výška31.5
Délka1.97
Hmotnost0.42
Šířka2.17
Číslo dílu11165
Modelka11165
Záruka5 let

4. DEKAFORM

#ad

DEKA tvar designový náhrdelník mobilní Performance Pro Line 219 – 2 Pro Boettcher Epple Hercules Mars Panther Rixe jízdní kolo 44/46/48 zubů * Černá

#ad
DEKAFORM #ad - K tomuto účelu stellen sie die Suche na – všechny kategorie – . Materiál: umělá hmota. Ochrana řetězu performance line 219 – 2, barva: černá.

Německá kvalita výrobku. Vhodné pro 1 krát převodníky s 46/48 zubů + držák na ložisko 219 mm. Jednoduše klikněte na link "deka tvar" vpravo vedle obrázku zboží a celou rozmanitost na barvy. Pro řetězovou převodovkou s 1 krát-převodník vpředu při zvláštní modely s 6 nebo 7 rychlostí zapojení částečně možné. 7 velikostí a mnoho speciálních barvách. Zejména pro city bikes a Tourensport kola s nábojová přehazovačka.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDEKAFORM #ad
Číslo dílu219-2-Schwarz
Modelka219-2

5. SKS GERMANY

#ad

SKS GERMANY Unisex – dospělí BLUEMELS Stingray 45 mm, Blazing Red, přední kolo: 680 mm délka zadního kola: 1185 mm

#ad
SKS GERMANY #ad - Vzpěry, červená – blazing red. Vynikající ochrana proti postříkání: díky montáži v blízkosti pneumatik se při jízdě venku zachytí veškeré nečistoty, abyste zůstali po celé cestě čistí. Rozsah dodávky: sks germany bluemels stingray 45 mm, pevný můstek z ušlechtilé oceli a montážního materiálu, 28", sada blatníků z robustní sendvičové konstrukce, ve které byly vloženy velmi jemné hliníkové proužky v plastovém opláštění vč.

Zábava z jízdy s obvodovou ochranou: díky sendvičové konstrukci, je ochrana kola extrémně robustní, ve které byly velmi jemné hliníkové proužky vloženy do plastového opláštění, neohýbající se a chráněna proti korozi.

Proužky vypadají nejen stylově – opticky zhodnotí vaše kolo! promyšlený systém: bezpečnostní systém secu-clip zajišťuje oddělení vzpěr, když se větve dostanou mezi blatník a přední kolo, takže kolo neblokuje. Moderní lapač nečistot: nápadný design blatníku na kolo přináší život na vaše kolo.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS GERMANY #ad
Výška0.39
Délka26.77
Hmotnost1.5
Šířka0.39
Číslo dílu11432
Modelka11432
Záruka5 let

6. DEKAFORM

#ad

DEKAFORM Ochrana řetězu jízdního kola Easy Line 180-3 pro hliníkové Star Conway Fischer Mifa Panther Vortex jízdní kolo 36/38 zubů * safírová černá bez šroubů

#ad
DEKAFORM #ad - Obecně vhodné pro městská kola a cyklosportovní kola s nábojovým zapojením. Pokyny pro dodatečnou montáž si můžete přečíst také pod návodem a pomocí - ochrana řetězu + držák dodatečně - na domovské stránce Dekaform český jazyk nelze zaručit.

Pro speciální modely s 6stupňovým nebo 7stupňovým řetězovým obvodem a 1násobným převodníkem 36 až 38 zubů. Splníme vaše sny. Provedení se 2 svisle protilehlými upevňovacími otvory ve vzdálenosti 180 mm. Malý průměr otvoru v oblasti ozdobného kotouče převodníku činí 121 mm. Pro tento účel nastavte vyhledávání – všechny kategorie – nastavte. Kvalita Made in Germany. Zde v obchodě amazon, přímo od výrobce.

Rozsah dodávky: 1 kus – upevňovací materiál v případě potřeby ihned objednáte. Pro volný výběr upevňovacího bodu na zadním konci jsou všechny chrániče řetězu od Dekaform dodávány bez děrování vzadu. Vysoce pevný plast polykarbonát. Univerzálně vhodné pro 1násobné převodníky až 38 zubů a držák 180 mm. Jednoduše klikněte na odkaz "dekaform" vpravo od obrázku výrobku a zažijte celou rozmanitost barev.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDekaform #ad
Číslo dílu180-3-saphir-schw.ohne-Schr.
Modelka180-3

7. SKS GERMANY

#ad

Vyrobeno z nárazuvzdorného plastu a hliníku, černá, s teleshead, příslušenství k řazení řetězu vhodné pro řazení řetězu, SKS GERMANY CHAINBOW BLACK 175 MM ochrana řetězu jízdního kola

#ad
SKS GERMANY #ad - Made in germany: kryt řetězu chainbow black, stejně jako téměř všechny výrobky značky SKS GERMANY se vyrábí v Německu a nabízí přesvědčivý doklad o kvalitě. Maximální flexibilita: díky teleskopické funkci a vícenásobně nastavitelnému úhlu držáku lze robustní chránič řetězu variabilně přizpůsobit vašemu motocyklu.

Rozsah dodávky: sks germany chainbow black 175 mm ochrana řetězu jízdního kola, vyrobeno z nárazuvzdorného plastu a hliníku, s teleshead, příslušenství pro jízdní kolo vhodné pro přehazování, černá.

Tato kombinace zajišťuje vynikající ochranu řetězu. Optimální stabilita a bezpečnost: praktický blatník je vyroben z nárazuvzdorného plastu a hliníku. Minimální hmotnost: ochrana řetězu chainbow pro přehazovačka se vyznačuje vysokou stabilitou a mimořádně nízkou hmotností. Příslušenství váží 392 g.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS #ad
Výška1
Délka16
Hmotnost0.68
Šířka9
Číslo dílu11505
ModelkaSKCBW44B
ZárukaŽádná záruka výrobce

8. SHIMANO

#ad

Hesling Unisex – dospělí Cambio chránič řetězu, průhledný, viz popis výrobku, černý

#ad
SHIMANO #ad - Hesling chránič řetězu "cambio" SB balený. Plast. 22 cm. Včetně příslušenství do 48 zubů. 1křídlá.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceHesling #ad
Číslo díluShimano 02
Modelka03353356
ZárukaŽádné

9. DEKAFORM

#ad

DEKAFORM Ochrana řetězu jízdního kola Performance Line 180-2 pro Centano Gudereit Hawk Bike Pegasus KTM Winora jízdní kolo 36/38 zubů * Piano černý

#ad
DEKAFORM #ad - Provedení se 2 svisle protilehlými upevňovacími otvory ve vzdálenosti 180 mm. Pro správný výběr náhradní ochrany řetězu jízdního kola je nejdůležitější tvar a velikost stávajícího držáku na vašem kole. Pro volný výběr upevňovacího bodu na zadním konci jsou všechny chrániče řetězu od Dekaform dodávány bez děrování vzadu.

Ušlechtilý design kombinace vzhledu písku v exteriéru a vzhledu klavírního laku ve střední části rozbuší každé srdce. Malý průměr otvoru v oblasti ozdobného kotouče převodníku činí 117 mm. Jednoduše klikněte na odkaz "dekafoRM" vpravo od obrázku výrobku a zažijte celou rozmanitost barev. Zde v obchodě amazon, přímo od výrobce. Rozsah dodávky: 1 kus – upevňovací materiál v případě potřeby ihned objednáte.

Splníme vaše sny. Pro tento účel nastavte vyhledávání – všechny kategorie – nastavte. Vhodné pro městská kola a cestovní kola s nábojovým zapojením. Univerzálně vhodné pro 1násobné převodníky až 38 zubů a držák 180 mm. Pokyny pro dodatečnou montáž si můžete přečíst také pod návodem a pomocí - ochrana řetězu + držák dodatečně - na domovské stránce Dekaform český jazyk nelze zaručit. Kvalita Made in Germany.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDekaform #ad
Číslo dílu180-2-piano-black
Modelka180-2

10. DEKAFORM

#ad

DEKAFORM Ochrana řetězu na kolo při přehazovačce řetězu 230-2 pro Biria Dekathlon Kettler KTM Velo de Ville jízdní kolo do 48 zubů * černá

#ad
DEKAFORM #ad - Pokyny pro dodatečnou montáž můžete také pod návodem a pomocí český jazyk nelze zaručit – chránič řetězu + držák dodatečně namontovat – dopřejte si na domovním stránce Dekaform dočtet.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDekaform #ad
Číslo dílu230-2-Schwarz
Modelka230-2