Top 10 Klebrige Bälle – Mačkací hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CRAYOLA

#ad

16 kusů, 6, dárek pro děti, 8, věk 4, Crayola Globbles Hračka s cukrovou a fidgety, 7, 5

#ad
CRAYOLA #ad - Hračka na mazání: tyto super lepivé hračky nezanechávají žádné lepivé zbytky a zůstávají i po vyprání lepivé. Tip na dárek: 16karátový produkt je ideální pro Mikulášské boty, velikonoční hnízdo nebo jako každodenní dárek.

Bezpečné a netoxické: ideální pro děti od 4 let. Ideální pro děti a dospělé: použijte je jako míčky na stresy v kanceláři nebo jako obchodní hračka pro děti. Hračky lze umývat fidget: lze snadno čistit mýdlem a vodou. Vezměte si tyto přenosné hračky Fidgety všude s sebou. Crayola globbles: tyto veselé hračky squish jsou k dostání v živých barvách a skvěle se hodí k nalepení, stohování, mazávání a mnoho dalšího.
ZnačkaCRAYOLA #ad
VýrobceBinney & Smith #ad
Výška6
Délka4.38
Hmotnost0.63
Šířka4.38
Číslo dílu74-7292
Modelka747292

2. lzijun

#ad

Dospělé, antistresové míčky pro děti, Vánoce, 18 kusů míčků proti stresu, suvenýry, antistresové kuličky, dárky pro hosty k dětským narozeninám

#ad
lzijun #ad - Veselý design různé výrazy vzbuzují zájem dětí a zajišťují více zábavy při hraní s ostatními, mohou přinést dobrou náladu. Balení obsahuje 18 kusů náhodných žlutých stresových míčků s usmívajícím se obličejem, stačí je sdílet s rodinou nebo přáteli a každodenní používání.

Prémiový materiál antistresové míčky jsou vyrobeny z vynikajícího polyuretanového materiálu, který je bezpečný, netoxický a zdravotně nezávadný a dlouho vydrží. Iroké možnosti použití stresové míčky na hraní jsou vhodné pro mnoho lidí a mohou pomoci zmírnit stres lidí a utěšit je, přinášejí lidem mnohem více radosti při oslavách večírků jako jsou sportovní tématické party, narozeniny, když jsou pod vysokým tlakem, karneval atd.

Design ke zmírnění strachu tyto stresové míčky s úsměvem můžete použít ke zmírnění strachu, snížení napětí a do jisté míry eliminaci strachu a každý den si můžete najít trochu zábavy a udělat radost.
Značkalzijun #ad
Výrobcelzijun #ad
Výška2.48
Délka2.48
Šířka2.48
Číslo dílulzijun-001
Modelka1
ZárukaČ

3. BECEEL

#ad

Antistresový míček ve třídě, dětské narozeniny, netoxický, squishies, party dárky pro děti EU DWSZ-48, mačkací hračka, stresový míček pro dospělé, Squishy 48 kusů dárků

#ad
BECEEL #ad - Pokud squishy trochu voní, vytlačte jej, když ho na chvíli položíš na místo. Hodně zábavy při hraní s rodinou nebo přáteli. Prosím netřete a neprotahujte silou, měkká, děti ve věku 3–6 let si hrají squishies pod dohledem dospělých. Vysoce kvalitní materiál– squishy ve tvaru dinosaurů a mořských živočichů, netoxická a bez bpa, ze silné vnější vrstvy z termoplastické gumy tpr, délka cca 5 – 8 cm, budete zraněni.

Squishy je měkká, můžete jej vyčistit emulzí a posypat malým dětským pudrem nebo minerálním práškem na tělo zvířete, vrátí se do původního vzhledu, zápach zmizí, velmi vtipné pro dítě. Snadné čištění – pokud se squishy zašpiní, přitiskněte jej, pokud je to příliš lepivé. Tato hračka se nedoporučuje pro děti do 3 let, jsou ekologické a bezpečné pro zdraví vašich dětí. Nejezte a po hraní si umyjte ruce. Squishy s 6 barvamimá malé množství vody uvnitř squishy, takže se nelepí, nevyjdou snadno a opakovaně mačkají.

Jsou užitečné pro děti a dospělé, kteří používají počítač nebo dělají více praktické práce, mačkání pomáhá stimulovat svaly a šlachy, autismem nebo vysokou úrovní strachu. Iroce rozšířené– balení obsahuje také 1 roztomilý sáček na uložení šňůrky a 2 roztomilé zvířecí nálepky peude vsazené na ruce, velikonoční dárek, na počítači, pouzdra na mobil atd. Squishy vypadá hezky jako dekorace, hrnky, počítače, dárek k narozeninám, na tématické party, v autě nebo kdekoliv jinde.
ZnačkaBECEEL #ad
VýrobceBECEEL #ad
Výška1.38
Délka11.81
Šířka8.66
Číslo dílu48AN
Modelka48AN
ZárukaČ

4. Paochocky

#ad

Antistresová hračka pro děti, hračka pro děti a dospělé, Paochocky Chennyfun Fidget Toys sada 59 ks antistresových hraček, narozeninová oslava, hračka pro úlevu od strachu

#ad
Paochocky #ad - Nádherný dárek: ideální dárek pro muže, děti, rodinu a kolegy. Snadné nošení: většina hraček je v kapesním formátu, škola, lehká a velmi přenosná. Sada fidget toy 6 x roztažitelné šňůry 11 * push pop hračka s mýdlovými bublinami, 1 * mini ragby, 1 * spirálová pružina, 5 * malé lepivé koule, 5 * fidget spinners, 1 * twisty magic ruler, 3 x pružné šňůry jednorožce, 2 x pop it hračka, 2 * jednoduchá hračka, 1 * kouzelná kostka, 3 * pop trubičky, 3 x kuřátka, 4 * hračka pro mochi, 3 * senzorové kroužky, 3 x hračka se síťkou kuliček, 1 * fidget řetízek, 1 * kostka bludiště, 1 * bludiště zámek, 1 * hračka se zeleným broukem, 1 * wacky track.

Studie ukázaly, že senzorická hračka je dobrý lékař pro uvolnění emocí.

Snížení stresu: v moderním světě potřebují lidé se silným tlakem několik možností, jak zmírnit stres, aby si udrželi své zdraví emocionální. Kromě toho je v sadě senzorických hraček obsažena taška, se kterou můžete také uložit hračky do tašky a vzít je všude s sebou učebna, kancelář atd. Tyto roztomilé malé hračky můžete sdílet se svou rodinou a přáteli, ženy, perfektní pro vánoční sladkosti, které upřednostňují oslavy díkůvzdání a narozeniny.
ZnačkaPaochocky #ad
VýrobcePaochocky #ad
Číslo díluLEKETI
ModelkaLEKETI

5. THE TWIDDLERS

#ad

Dospělí – dárek k dětským narozeninám, 6 cm antistresové míčky vztek hračka pro chlapce a dívky, dárek, suvenýr, THE TWIDDLERS 24 míčků proti stresu, dárek pro hosty

#ad
THE TWIDDLERS #ad - Zdravá záruka: na naše hnětací míčky pro děti nabízíme 100% záruku – pokud se s nimi setkáte s problémy, kontaktujte nás prosím a my se s Vámi určitě spojíme. Jejich měkké a zářivé, zářivé barvy jsou bonusem navíc.

Perfektní oblíbený: oblíbený a bezpečný hit u dětí, když stisknou výraz obličeje na míči a užívají si – ideální pro odměny ve třídě – náplň do narozeninových sáčků – skvělé ceny za hraní – skvělé pro uvolnění stresu. Vysoce kvalitní: vztekové míčky pro děti jsou vyrobeny z kvalitních pu materiálů – super robustní, jsou pevné, ale přesto měkké a blátivé. Další informace: hmotnost sady našich stresových míčků – 270, 5 × 12 cm.

Iroký výběr: naše squeeze míčky jsou vybaveny mnoha různými tvářemi emotikonů, které vyjadřují různé nálady – zářivě žluté s červeným vzorem, jsou veselou, atraktivní hračkou / míčem na stres. Vezměte prosím na vědomí – naše sada obsahuje malé kousky, 8 gramů – rozměry v sadě – 24 × 19, které nejsou bezpečné pro děti do 3 let.
ZnačkaTHE TWIDDLERS #ad
VýrobceThe Twiddlers #ad
Číslo díluPT066
ModelkaPT066

6. YAAVAAW

#ad

40 Stück Moochies Squishy Tiere Mini Moji Fidget Spielzeug Kleine Mochi Squishes Toys Fidget,Kleine Preise Tütenfüller für Kinder Mädchen Jungen Party, Mochi Squishy Spielzeug für Partytütenfüller

#ad
YAAVAAW #ad - Material: umweltfreundliches pu und silikon, das sich weich anfühlt, ungiftig, hochelastisch und gut erholt, aus TPR-Material, nicht schädlich, ideales sicheres Spielzeug für Kinder und Erwachsene. Kommt mit den süßesten zufälligen Tieren 40 Stück, klein genug, die Kinder gerne sehen und spielen würden.

4–7 cm, um es überall in ihrer Tasche zu tragen. Es ist auch perfekt für Sammlung, Stressabbau-Spielzeug. Perfekte kleintier-squishies für Erwachsene und Kinder, um Stress abzubauen und die Durchblutung der Hände zu erhöhen. Mini-größe: squishies spielzeug ca. Bitte nicht essen. Stressabbau-spielzeug: mini-quetschspielzeug mit lebendigen Farben und lebendigen Looks, entwickelt die Farbwahrnehmung der Kinder. Reinigung: wenn der matschige silikon-cartoon schmutzig wird, können Sie ihn mit Emulsion reinigen, wenn Sie das Gefühl haben, etwas Babypuder oder Mineralpulver auf den Tierkörper streuen, dass es zu klebrig ist.

Es ist ideal für halloween-geschenke, Weihnachtsgeschenke, Ostergeschenke, Geburtstagsgeschenke, Valentinstagsgeschenke, Dekoration und Lehrhilfe, Neujahrsgeschenke usw. Bestes geschenk: das quetschspielzeug kann eine großartige geschenkwahl für Ihre lieben Kinder sein.
ZnačkaYAAVAAW #ad
VýrobceYAAVAAW #ad
Výška0.39
Délka1.57
Šířka0.79
Číslo díluYA-MiniTuanZi
ModelkaYA-MiniTuanZi

7. Yiran

#ad

Mini pěnové kuličky, dospělé, míče, dětské narozeniny, gumové, dárky pro hosty, pro děti, 20 kusů antistresových míčů, házecí míčky, hračky, chlapce, dárek pro děti, narozeniny, dárky, mačkací míčky

#ad
Yiran #ad - Veselý design: několik veselých obličejových koulí má roztomilý a okouzlující styl, s trochou pružnosti a světlého barevného designu. Mini velikost a snadné nošení: každý mini pěnový míček je cca 4 cm v průměru, umožňuje jednoduše zasunout do tašky, snadno se nosí a skladuje, mini velikost, přenosná a lehká, batohu nebo dokonce tašky pro snadné skladování a přepravu.

Rozsáhlé využití: kulaté pěnové míčky s veselými výrazy ve žluté základní barvě, budete s těmito mini míčky a krásnými dekoracemi na večírky, také jako příslušenství na party, jako výplň dárků, dárky na dovolenou, ceny školního karnevalu, vhodné pro studenty a dospělé, soutěžní odměny atd. Pro odbourání stresu a zábavu: ať už jste šli těžký den nebo prostě trávíte nudný den doma, které odvádějí stres a nudu, tyto malé smajlíky jsou zábavné doplňky, které dokážou každý den najít trochu zábavy a udělat vám radost.

Malé díly / nejsou vhodné pro děti do 3 let nebo domácí zvířata. Co obdržíte: obdržíte 20 kusů usmívajících se veselých obličejových míčků s různými výrazy obličeje, dostatečné množství může splnit vaše různé potřeby, můžete si hrát se svými přáteli a rodinou, užijte si spolu šťastný a relaxační čas. Různé výrazy podněcují zájem žáků a dodají více zábavy při hraní s ostatními, přinese dobrou náladu; vhodné pro osoby od 14 let.
ZnačkaYiran #ad
VýrobceYiran #ad
Výška0.39
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo dílu20Qiu
Modelka20Qiu

8. Tatoy

#ad

Kreeblers, Tatoy Slimy Sticky Creebler – Creeblers – originální plazivé nástěnné běhouny, Heros a Glow in The Dark Glibber Spinnen, Sensory Antistresový Fidget pro děti od 3 let

#ad
Tatoy #ad - Kromě zábavy ze hry se slimy stickozz také perfektně hodí pro odbourávání stresu nebo strachu! Stisknutí, protahování a házení měkkých míčků odbourává negativní energii, podporuje pohyb a prokrvení a uvolňuje.

Pokud sticky creeblers ztratí svou lepivost, jednoduše opláchněte trochou mýdla a vody a osušte papírovou utěrkou. Nezanechává žádné skvrny ani zbytky! Slimy sticky-creeblers, superhrdinové křižníci drží a lezou všude dolů! gid spider-creeblers přitom svítí i ve tmě! zábava ze hry pro velké i malé! jednotlivě nebo stlačené jako míč všude hodíte – plazí se po stěnách, oknech a zrcadlech, dveřích, lepkavě pichlaví lezečtí umělci, aniž by zanechali stopy. Velmi stabilní a příjemný tpr materiál.
ZnačkaTatoy #ad
VýrobceTatoy #ad
Výška1.38
Délka7.09
Šířka5.51
Číslo dílu53307
Modelka53307

9. The Friendly Swede

#ad

The Friendly Swede Stresové míčky pro dospělé – míč na ruční terapii a posilovač rukou – balení 4 ks stresových míčků pro trénink síly držení a odbourání stresu malé

#ad
The Friendly Swede #ad - Také pro tento produkt platí naše doživotní záruka The Friendly Swede tak, že si můžete objednat bez rizika. Chrání je také před pohlcováním prachu a nečistot, a zabraňuje lepkavému pocitu, který vzniká při jednoduchých stresových koulích. Stiskněte míč pro ruční terapii a vaše napětí uvolní a budete se cítit koncentrovanější.

Díky ergonomickému designu padnou míčky dobře do každé ruky. Trénujte sílu úchopu a zápěstí: protože jsou naše míčky na cvičení rukou k dostání ve dvou různých stupních odporu, rukou, můžete postupně zvyšovat odpor a budovat si přilnavost. Barvy stresových míčků jsou pečlivě vybírány, aby vaše smysly uklidnily. Pokud trpíte artritidou, mohou míče na ruce pomoci zmírnit bolesti kloubů. Povrch lycry zajišťuje příjemný, luxusní pocit.

Navíc obdržíte ještě jeden sáček pro uložení. Pokud se cítíte napjatí a stresovaní, jsou tyto měkké stresové míčky ideální. Obě možnosti obsahují 2 kusy každého odporu, 5 cm a velké 6, malé 5, takže můžete trénovat obě ruce současně. Ideální pro trénink svalů prstů, zápěstí a paží nebo pro rehabilitační trénink. Skvělý dárek včetně záruky: rozmazlujte sebe a svého ducha těmito uvolňujícími stresovými míčky nebo je darujte jako projev své pozornosti někomu, na kom vám záleží.
ZnačkaThe Friendly Swede #ad
VýrobceThe Friendly Swede #ad
Výška2.36
Délka2.36
Šířka1.57
Číslo díluco-Sala
Modelka10040627it

10. KUUQA

#ad

Králík roztomilý mini panda kočka měkký stres reliéf mačkací hračka pro děti narozeniny party favors goodie, KUUQA 30 kusů hraček zvířátka Squishies Squishies Squeeze Easter Egg

#ad
KUUQA #ad - Elastický materiál: tpr, termoplastový gumový materiál, netoxický není jedlý, nevkládejte do ústy!. Balení obsahuje: 30 ks zvířecích mochi, lze je opláchnout vodou přímo, pokud jsou špinavé. Ada roztomilých zvířat, zmáčknete, prasátko atd. Velikost: 4–7 cm. Mini stres reliéfní hračka, medvěd, zajíc, můžete uvolnit své špatné emoce. K dispozici jsou velké narozeninové oslavy pro děti nebo vaše přátele nebo jako hlavní dekorace. Super sladké zvíře, vhodné pro dospělé a děti na hraní.
ZnačkaKUUQA #ad
VýrobceKUUQA #ad
Výška1.57
Délka5.91
Hmotnost0.41
Šířka5.91
Číslo díluKQ435
ModelkaKQ435