Top 10 Kosmetik Lampe Für Wimpern – Podlahové a stojací lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ALongDeng

#ad

Kulatý podstavec, flexibilní husí krk, stmívatelné světlo na čtení, výškově nastavitelná černá lampa pro ložnici židle, ALongDeng LED stojací lampa, světlé stojací lampy do obývacího pokoje

#ad
ALongDeng #ad - Výškově nastavitelný design: snadná montáž, segmentovaná metoda instalace s odnímatelnými tyčemi, výšku tyče můžete přizpůsobit vašim potřebám. Etří místo a může být umístěn v úzkém rohu. Energeticky úsporná a s dlouhou životností: led lampa s dlouhou životností spotřebuje pouze 14 w, aby osvětlila váš prostor a chránila vaše oči.

Nastavitelné barvy a jas: stojací lampy kombinují 3 teploty barev s 10 stupni jasu, aby se dosáhlo nejvhodnějšího osvětlení pro vaši aktivitu nebo prostředí, jako je obývací pokoj, ložnice, pracovna, dětský pokoj, kancelář. Vhodné jako stojací lampa pro různé scénáře. Flexibilní design krku: s nastavitelným husím krkem a flexibilní hlavou stojací lampy můžete hlavu lampy otočit nahoru, dolů nebo po stranách pro celou řadu úkolů a máte kontrolu nad směrováním světla tam, kde je potřebujete.

Stojací lampa vytváří velmi málo tepla, nabízí jas 1800 lumenů a je dostatečně měkká, což pomáhá šetřit účty za elektřinu. Prostorově úsporná a stabilní základna: Čtvercová základna je dostatečně stabilní, aby se zabránilo tomu, aby ji děti nebo domácí zvířata srazila.
ZnačkaALongDeng #ad
VýrobceALongDeng #ad
Výška76.38
Délka8.11
Hmotnost3.51
Šířka8.11
Číslo díluDFL006
ModelkaDFL006

2. LASTAR

#ad

LASTAR LED stojací lampa, časovač 1H a paměťová funkce, stojací lampa s dálkovým ovládáním a dotykovým ovládáním pro obývací, 550 lumenů s nastavitelnou teplotou barvy 3000 K-6500 K a 5 úrovní jasu

#ad
LASTAR #ad - Super jasná a energeticky úsporná stojací lampa lastar se zabudovanými 33 kusy studeného světla a 33 led diodami s teplým světlem, s 40 000 hodinami led žárovek s dlouhou životností, nemusíte vyměňovat žárovku, až 550 lumenů vystačí na čtení v obývacím pokoji nebo ložnici.

Dálkové ovládání a dotykové ovládání stojací lampu můžete jednoduše ovládat, že se dotknete spínače světla. Nastavitelná 4 barevná teplota a 5 stupňů jasu tato stojací lampa se přizpůsobí vašemu zážitku výběrem jasu 5 % – 25 % – 50 % – 75 % – 100 %, celkem 5 nastavení jasu a plynulé barevné teploty 3000 K – 4000 K-5000 K – 6500 K, čímž vzniká 20 možných kombinací osvětlení. 12wattová led žárovka namísto halogenových žárovek s výkonem 100 W, velmi praktické a energeticky úsporné. S měkkým a otočným husím krkem můžete světla ovládat tak, postupujte podle dodaného diagramu; nejsou potřeba žádné další nástroje nebo díly.

S funkcí nastavení času na 1 hodiny se vy i vaše dítě budete cítit bezpečně a snadno usínáte. Montáž je jednoduchá, pokud potřebujete pomoc. Vhodné pro čtení, 5/20 m dálkovým ovládáním baterie dálkového ovládání je součástí dodávky; Barvu a jas osvětlení můžete také zapnout/vypnout a upravit tak, kojení, zábavu, práci, aniž byste opustili pohovku a teplou postel v dosahu 65, odpočinek. Neváhejte nám poslat e-mail, aby každý předmět perfektně osvětlil.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška13.78
Délka9.06
Hmotnost4.98
Šířka9.06
Číslo díluCM006R
ModelkaCM006R

3. Lumeno

#ad

Lampa na pracoviště, kosmetická lampa, vhodná pro kosmetiku, zvětšovací lampa, kutily, Lumeno LED lupa 7215GR lupa s 127mm čočkou z pravého skla, 5 dioptrií, pomůcka na čtení, šedá

#ad
Lumeno #ad - Výrobce: lumeno, k dostání ve 3, 5 nebo 8 dioptriích s rolovacím stativem 6159gr nebo bez něj prosím vyberte, 3 až 5 dioptrií se hodí například pro kosmetiku, 8 dioptrií pro kontrolu malých detailů, jako jsou pájecí spoje atd.

Svítidlo: 96 led s životností až 25 000 hodin, jas: 910 lumenů, pracovní rádius vzdálenost středu čočky ke spodnímu kloubu: 106 cm. Průměr lupy: 125 mm, rozsah otáčení hlavy lampy: +/- 120 stupňů, rozsah otáčení hlavy lampy: +/- 100 stupňů. Délka horního ramenního segmentu: 38 cm, délka spodního ramenního segmentu: 38 cm, rozměry hlavy lampy: DxŠxV 23 x 20 x 3 cm. Délka kabelu: 1, 6 m, 4 kg, hmotnost: 2, rozsah dodávky: Lumeno lupa lampa včetně stolní svorky pro stolní desky do 65 mm.
ZnačkaLumeno #ad
VýrobceLumeno #ad
Výška28.82
Délka3.07
Hmotnost5.29
Šířka10.08
Číslo dílu8801LUM7215GR
Modelka7213GR
ZárukaZáruka 2 roky.

4. OUTON

#ad

Stmívatelná, 1H časovač, ložnici, dálkové ovládání a dotykové ovládání, osvětlení pro obývací pokoj, kancelář, OUTON LED stojací lampa, 15 W, lampička na čtení se 4 teplotami barvy, stříbrně, 1500 lm

#ad
OUTON #ad - Nemusíte si dělat starosti, která zajišťuje, čímž ušetříte spoustu místa. Tíhlé tělo lampy může klouzat do úzkých rohů a podstavec se vejde pod většinu lehátek a křesel na čtení, že zůstane za všech podmínek vzpřímená. Dálkové ovládání a dotykové a kompatibilní smart devices: led stojací lampa dokáže přizpůsobit jas 5% – 100% a 4barevnou teplotu teplá, teplá bílá, studená bílá a denní světlo jednoduchým dotykem nebo dálkovým ovládáním podle vašich různých požadavků na osvětlení.

Snadná montáž a dlouhá životnost: méně než 3 minuty pro montáž stojací lampy, 1 m dlouhý kabel lze snadno pohybovat, kde je potřebujete. Nikdy se nemusíte obávat, není nutné žádné nářadí. Měkké a neoslňující světlo zajišťuje příjemný zážitek ze čtení a neunaví vaše oči ani po dlouhých hodinách provozu.

Flexibilní husí krk a paměťová funkce & 1hodinový časovač: moderní stojací lampa pohodlně osvětluje výšku 173 cm. Kromě toho se nikdy nepřehřívá, takže se nespálíte pokaždé, vážená základna, když se ho dotknete. Perfektně se hodí pro čtení, psaní, šití a pletení i pro umělecké řemeslo. Husí krk otočný o 360 stupňů je koncipován tak, že světlo směruje přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Stabilní a bezpečný: extra široká, že vaše děti nebo domácí zvíře poradí.
ZnačkaOUTON #ad
VýrobceOUTON #ad
Výška68.5
Délka7.87
Hmotnost6.66
Šířka7.87
Záruka1 rok záruka.

5. sympa

#ad

Sympa LED stojací lampa, stmívatelná se 4 teplotami barev a 4 stupni jasu, lampa nastavitelná husí krk do ložnice, obývacího pokoje, stojací lampa s dotykovým ovládáním, kanceláře černé

#ad
sympa #ad - Kompaktní design stojací lampa se snadno vejde do rohů a plochý čtvercový podstavec lze prostorově úsporně zasunout pod pohovku nebo stůl. To minimalizuje potenciální nebezpečí pro domácí zvířata a děti. Klepnutím na tlačítko jasu můžete přepínat mezi 4 stupni jasu a klepnutím na tlačítko teploty barvy přepínejte mezi 4 nastaveními teploty barev.

Kromě toho má lampa paměťovou funkci, se čtyřmi nožkami, která si pamatuje váš preferovaný jas a barvu od posledního použití. Měkké světlo šetrné k očí tato stojací lampa do ložnice má 81 led s vysokým jasem a životností 30 000 hodin. V případě problémů se obraťte na náš tým zákaznické podpory. Stmívatelná stojací lampa používá vysoce kvalitní led světlo bez blikání a oslnění, které chrání vaše oči před nepohodlí a přetížením efektivně i po dlouhé práci nebo studiu.

Nemusíte měnit žárovku. Tak můžete dostat perfektní světlo pro všechny aktivity. Mimořádně flexibilní husí krk tato stojací lampa do obývacího pokoje nabízí maximální flexibilitu a husí krk nastavitelný o 360° umožňuje otočit hlavu LED stojací lampy nahoru, dolů nebo do stran a pomáhá tak nasměrovat světlo na jakékoli místo, kde ho potřebujete. Několik kombinací osvětlení stojací lampa kombinuje 4 barevné teploty 3000 – 6000 k a 4 stupně jasu 25 % – 100 %, čímž vzniká 16 možných kombinací, které vyhovují vašim různým potřebám osvětlení.
Značkasympa #ad
Výrobcesympa #ad
Výška67
Délka8.27
Hmotnost2.25
Šířka8.27
Číslo díluSP-DL023
ModelkaSP-DL023

6. tomons

#ad

Jas a teplota barvy plynule nastavitelná s časovačem a paměťovou funkcí, ložnice, stmívatelná stojací lampa, kanceláře a ložnice, do obývacího pokoje, tomons LED stojací lampa, flexibilní husí krk

#ad
tomons #ad - Jas a teplota barvy jsou plynule nastavitelné. Díky paměťové funkci vás lampa přivítá naposledy použitým světelným efektem. Dlouhá životnost: světelný zdroj této stojací lampy se skládá z několika led světel, s jasem až 600 lm a životností až 30 000 hodin.

Vlastnosti výrobku: stojací lampa je vybavena dotykovým ovládacím panelem. Flexibilně nastavitelná: hlavu lampy s husím krkem lze podle potřeby nastavit do požadovaného úhlu, aby plně vyhovovala vašim potřebám při čtení, práci, studiu i při jiných aktivitách. Použitelné v různých prostředích: výška lampy je.

Pomocí časovače můžete nastavit odpočítávání pro automatické zapnutí a vypnutí lampy. Uživatelsky přívětivý: jednoduchá montáž, není nutné žádné další nářadí. Výstupní výkon 12 w zajišťuje dostatečný jas. Zcela černá lampa se perfektně hodí do moderního, rustikálního, severského, průmyslového, minimalistického a jiného stylu zařízení.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška62.99
Délka11.81
Hmotnost4.96
Šířka11.81
Číslo díluLP03011EU-BK

7. Anten

#ad

Stojací lampa do, stojací lampa s dálkovým ovládáním a dotykovým ovládáním | lampička na čtení, Anten Stojací lampa LED | stmívatelná stojací lampa 12 W se 4 barvami plynulého stmívání | 1H časovač

#ad
Anten #ad - Profesionální světelné režimy byly nastaveny pro 5 běžných scénářů použití, které jsou zaměřeny na ochranu očí. Multifunkční dálkové ovládání může změnit světlo na 5 scén jedním kliknutím. Ať už osvěžující bílé světlo nebo teplé žluté světlo, propůjčí vašemu domovu příjemnou atmosféru.

Dobrá lampa není jen světlo, že zapomenete vypnout světlo, aniž byste si museli dělat starosti, ale i dlouhodobý a ohleduplný společník. Dva druhy ovládání spínače: dotykový spínač na těle lampy a dálkové ovládání. Teplota barvy a jas svítidla jsou plynule stmívatelné, aby vyhovovaly všem potřebám světla. S ohledem na bezpečnost dětí a domácích zvířat byl podstavec svítidla ztížen na 1, 5 kg, aby byla zajištěna dobrá stabilita, když děti nebo domácí zvířata přijdou do styku se svítidly.

S funkcí časovače na 1 hodiny můžete usnout, což z něj dělá dobrého společníka pro klidný spánek. Dálkové ovládání má uvnitř silný magnet, který lze upevnit na tělo lampy nebo na jiné ploché kovové povrchy, takže jej lze snadno najít a nelze jej snadno ztratit.
ZnačkaAnten #ad
VýrobceAnten #ad
Výška68.7
Délka8.66
Hmotnost3.31
Šířka8.66
Číslo díluDJDG-038

8. Anten

#ad

Bílá, kanceláře, obývací pokoj, Stojací lampa LED 12 W Anten Loncur, dálkové ovládání a dotykové ovládání, vysoká sofalská lampa, stmívatelná stojací lampa, stojací lampa s nastavitelným husím krkem do ložnice

#ad
Anten #ad - Dálkové ovládání lze umístit přímo na lampu nebo jiný kovový povrch, takže neztratí snadné ztržení a šetří místo. Jedinečný a stylový design ▶ naše stojací lampa s flexibilním husím krkem má dutý design a povrch tělesa svítidla je ošetřen matným lakem, který je ve tvaru a textuře jedinečný.

S nižší spotřebou energie činí životnost stojací lampy 450 lm 40 000 hodin. Snadná montáž & 2letá záruka▶ díky příručce s montážními rámečky lze stojací svítidlo sestavit během několika minut. Kromě toho má bílá led stojací lampa funkci paměti pro automatickou obnovení posledních použitých nastavení při zapnutí. Pokud máte dotazy nebo připomínky, můžete nás kontaktovat e-mailem. Barva světla a nastavení jasu▶ tato stojací lampa led 12w nabízí 4 teploty barev – 3000 k/4000 k/5000 k/6000 k a plynulé stmívání.

Do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď. Stabilní konstrukce a úspora energie ▶ kulatá masivní noha lampy je robustní. Dotykové / dálkové ovládání režim 5 + 1 ▶ se 2 způsoby ovládání můžete stojací lampu do obývacího pokoje snadno ovládat. Tato stojací lampa je neoslňující a hodí se velmi dobře pro použití v obývacím pokoji, ložnici, pracovně nebo dětském pokoji. Flexibilní husí krk umožňuje přizpůsobení stmívatelné stojací lampy do každého úhlu nebo jakékoli výšky.
ZnačkaAnten #ad
VýrobceAnten #ad
Výška68.5
Délka8.66
Hmotnost6.61
Šířka8.66
ModelkaMF18807

9. A.T.Lums

#ad

1–2 hod. časovač, A.T.Lums Stojací lampa LED – stmívatelná čtecí stojací lampa s flexibilním husím krkem, 5 stupňů jasu a barvy světla, 8 W, 700 lumenů, dotyková kontrola, do obývacího pokoje,

#ad
A.T.Lums #ad - V případě dotazů nás můžete kontaktovat ohledně poradenství nebo bezplatné náhrady. Těžká a jednodílná základna zajišťuje, kde je nejvíce potřeba, že stojací lampa stojí stabilně a nekývá se. Dotykové a dálkové ovládání pro změnu barvy a jasu lampy můžete použít dotykový panel nebo dálkové ovládání.

Led stojací lampa disponuje paměťovou funkcí, která automaticky vytvoří naposledy použitá nastavení, když stojací lampu opět zapnete. Je jedno, zda máte zkušenosti s instalací nebo ne. Flexibilní husí krk a stabilní základnaflexibilní husí krk zaručuje maximální flexibilitu této stmívatelné stojací lampy. Snadná instalace a dlouhá životnost stojací lampu led touch lze jednoduše sestavit během několika minut. 5 barev světla a 5 stupňů jasu pět barev světla od 2700 k do 6500 k a pět stupňů jasu od 20 % do 100 %.

Proto je světlo směrováno přesně tam, a nabízí vám perfektní světlo pro všechny aktivity. Světelný výkon až 700 lumenů, k tomu ušetříte 80 % energie. Energeticky úsporné led a světlo příjemné pro oči moderní stojací lampa z kvalitních led diod vyzařuje světlo bez blikání a oslnění, odpovídá 80W žárovce při používání, které může chránit vaše oči při nočním učení. Podle vašich požadavků na osvětlení si můžete vybrat z 25 možných kombinací. Stmívatelná stojací lampa vyrobená z kvalitních materiálů má životnost 25 000 hodin.
ZnačkaA.T.Lums #ad
VýrobceA.T.Lums #ad
Výška3.46
Délka19.29
Hmotnost6.83
Šířka10.43
Záruka3 roky.

10. ZJchao

#ad

120 ks světelných čipů 3200 K-5600 K odnímatelná otočná hlava Craft Task osvětlení husí krk pro prodloužení řas, 24in 36 W LED Lash Floor Lamp Semilune, Spa Salon Make-up 100–240 V

#ad
ZJchao #ad - Otáčení o 360 ° bez mrtvého úhlu: vertikální hlava lampy na řasy má design půlměsíce, čímž se světelný zdroj více soustředí a jas osvětlení je vyšší. Držák na mobil a usb nabíječka: použijte nastavitelný držák vhodný pro většinu mobilních telefonů, nahrávání, abyste mohli zaznamenávat své krásné práce na kameře, aby bylo možné v případě ztráty dálkového ovládání okamžitě získat přístup k nastavení stmívání.

Spodní strana základny má houbový design se čtyřmi rohy, takže snadno najdete vhodnou výšku osvětlení. Lze jej otáčet o 360°. Základna je koncipována tak, aby byla zatížena, má malou velikost, stabilní a nepřeklopitelná, který nezabírá prostor pro demontáž a skladování. Přídržnou tyč lze zasunout pro přizpůsobení délky,. Ideální pro fotografie, videa na youtube a autoportréty, webkamery, aniž byste si museli dělat starosti s nízkou baterií nabíjecí USB přípojky. Hodí se k podpoře osvětlení v úhlech a pomáhá při prodlužování řas, prodlužování vlasů a jiných profesionálních kosmetických salonů.

Jasné a rovnoměrné světlo: naše stojací lampa obsahuje 120 led světel, která mohou vytvářet denní světlo bez blikání 3200 k – 5 600 k světlá bílá až měkká žlutá, 10 stupňů jasu nastavitelných mezi 50 % a 100 %. Držák se spojí s ručním ovládáním, Tik Tok, videozáznamy, . Kompletní sada: naše lampa pro prodlužování podlahových řas má odnímatelný design, nabíječky, maskérky, usb kabelu, objímky lampy, twilight, tetování, držáku, kosmetičky, kompletní instalace a pomocného nářadí, úložné tašky, včetně lampy, speciálně vyvinuté pro řasy, dálkového ovládání, patice, permanentní make-up PMU a další kosmetické profesionály.
ZnačkaZJchao #ad
VýrobceZJchao #ad
Hmotnost9.7
Číslo díluZJchaoszv9iut4nx
ModelkaZJchaoszv9iut4nx