Top 10 LED Gartenstrahler Mit Erdspieß – Osvětlení cest a chodníků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ledvance

#ad

Ideální jako zahradní zářič, ENDURA GARDEN FLOOD 20W, LEDVANCE Venkovní LED zahradní svítidlo, z tmavě šedého hliníku, ochrana IP65, teplá bílá 3000 K, mobilní reflektorové světlo se špízem, 20 W

#ad
Ledvance #ad - Bezchybné venkovní použití díky třídě ochrany IP65. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Přívod proudu přes 2 metry dlouhý kabel se zástrčkou Schuko. Integrovaná rychlootevírací komora pro vyladění úhlu vyzařování. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Materiál pouzdra z kvalitního hliníku. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F.
ZnačkaLedvance #ad
VýrobceLEDVANCE #ad
Výška12.72
Délka1.73
Hmotnost1.34
Šířka5.24
Číslo dílu4058075206861
Modelka4058075206861
Záruka3 roky záruka výrobce.

2. T-SUNUS

#ad

2 Helligkeitsmodi Garten Auffahrt Weg Baumbeleuchtung Warmweiß, Solarlampen für Außen Auto On/Off Gartenstrahler IP65 Wasserdicht Solarstrahler, T-SUNUS Solar Gartenleuchte

#ad
T-SUNUS #ad - Separates und verstellbares solarpanel: die richtung des lichts durch Verstellen der Paneele um 90 Grad vertikal oder 120 Grad horizontal anzupassen, Der um 270 Grad einstellbare Lampekopf sorgt für die perfekte Beleuchtung Ihres Gartens oder Hofs.

Sie können den lichtmodus durch Drücken der Taste an der solarlampen. Schaltet sich automatisch bei Dämmerung ein und bei Sonnenaufgang aus. Perfekt für die dekoration Ihres Gartens mit effizienter Aufladung und Beleuchtung, die Ihre Nachbarn neidisch machen wird. Mit zwei schrauben können sie das solarpanel an der Wand befestigen oder den Pfahl einfach in den Boden schieben. Keine Verkabelung erforderlich. Auto on/off gartenstrahler solar außen: die solarpanel und eingebaut batterie bietet die Effizienz von bis zu 17 % der Umwandlung von Sonnenenergie.

2 helligkeitsmodi gartenstrahler solar: der solarlampen für außen verfügt über 3 beleuchtungsmodi, um Ihre unterschiedlichen Bedürfnisse zu erfüllen. Robust, Poolbereich usw. Wir bieten auch zwei heringe für die Lichter, Sie können sie verwenden, um die Lichter zu halten oder einfach die Lichter auf den Boden zu stellen. Sehr einfache Montage. Starker lichtmodus 100%/Max 6 Stunden.
ZnačkaT-SUNUS #ad
VýrobceT-SUNUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.12
Šířka0.39
Číslo díluSpotlights
Modelkaspotlights

3. HANHUI

#ad

HANHUI Solární lampy pro venkovní použití na zahradu, 3 režimy jasu, pro zahradní cesty, dvůr,, 4 kusy, denní světlo, IP66, solární zahradní světla 2 v 1, vodotěsné solární světlo pro zahradu, 64 LED

#ad
HANHUI #ad - Vylepšené solární lampy 4 kusy: jsou vybaveny pokročilým solárním panelem a baterií 1500 mah, míra přeměny solární energie je o 50 % rychlejší než u starých verzí. Obě metody se snadno instalují a jsou perfektní pro verandy, zahrady, cesty, vjezdy, nádvoří, bazény, garáže, chodníky atd.

Solární lampy pro venkovní použití super jasné: 64 led vyzařuje 6500 k bílé světlo a jedna lampa může poskytnout světelný výkon 1000 lumenů. 3 světelné režimy a dlouhá doba svícení: nízký světelný režim 18 hodin. Design solárního světlometu proti zamlžení může perfektně vyřešit problém zamlžování v přírodě, udržuje silné světlo a prodlužuje jejich životnost. Solární zahradní svítidlo může osvětlit nejen větší a jasnější oblast, ale také více vitality a barvy do vaší krajiny. Zahradní solární světlo automaticky rozpozná jas venkovního prostředí.

Navrhujeme pro vás také hlavu lampy nastavitelnou o 0 – 90°, abyste zachytili každý úhel slunečního světla. Kupte si "jeden" a dostanete "dva": 2 v 1 funkci a jednoduchá instalace. Kromě toho se automaticky přepne z nabíjení do režimu osvětlení. Solární zářič vydrží různé drsné povětrnostní podmínky jako déšť, vítr, sníh, mráz a vysoké teploty. Pomocí kolíků na podlahu a nástěnných držáků jej můžete snadno vložit do země jako krajinné svítidlo nebo ji připevnit na stěnu jako nástěnné svítidlo odevzdáváme šrouby a montážní pomůcky.
ZnačkaHANHUI #ad
VýrobceHANHUI #ad
Výška9.84
Délka5.12
Hmotnost2.03
Šířka4.72
Číslo díluSP-4
ModelkaSP-4

4. Philips Hue

#ad

Philips Hue Ambiance Lily LED lampa, 8 W 230 V, antracit, integrovaná, hliník

#ad
Philips Hue #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška7.64
Délka3.31
Hmotnost0.95
Šířka2.76
Číslo dílu915005630101
Modelka915005630101

5. Philips Hue

#ad

Stmívatelná nástěnná lampa pro světelný systém Hue s 16 miliony barev, chytré ovládání světla přes jazyk nebo aplikaci,, Philips Hue White & Color Ambiance Nyro venkovní nástěnné svítidlo 1 020 lm

#ad
Philips Hue #ad - Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo dot 3. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Inteligentní osvětlení: venkovní svítidlo hue led lze v aplikaci automaticky zapnout nebo vypnout díky personalizovaným časovým plánům – pro obydleně vypadající domov. Generace lze nástěnnou lampu Hue LED ovládat hlasem nebo jedním kliknutím. Personalizované nástěnné osvětlení: díky kvalitnímu krytu je nástěnné LED svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem a je tak ideální pro venkovní použití. Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří individuálně přizpůsobitelné, stmívatelné venkovní svítidlo vhodnou atmosféru pro každou příležitost.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně je nezbytná pro všechny outdoorové předměty a umožňuje automatizaci a celosvětové ovládání nástěnného svítidla Hue a jiných svítidel.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška10
Délka3.44
Hmotnost1.65
Šířka3.98
Číslo dílu915005841701
Modelka915005841701
ZárukaZáruka výrobce.

6. Paulmann

#ad

Paulmann 93696 Plug & Shine zemní trn Sting – základní sada zahradních bodových světel s 3000 K teplá bílá – venkovní osvětlení IP67 vodotěsné 3x6 W stmívatelné

#ad
Paulmann #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. ZÁkladnÍ sada – 3 venkovní lampy, 5metrový kabel se 4 výstupy a trafo pro flexibilní možnosti rozšíření.

Sporné – led technologie šetří až 80 % proudu oproti běžným žárovkám. Kombinovatelné – lze kombinovat se všemi díly příslušenství ze série Plug & Shine. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt se světelným zdrojem energetické účinnosti "F". Výkonný – 6 wattů na zahradní lampu zajišťuje perfektní osvětlení jednotlivých stromů a keřů.
ZnačkaPaulmann #ad
VýrobcePaulmann #ad
Výška11.61
Délka2.05
Hmotnost6.37
Šířka2.05
Číslo dílu936.96
Modelka93696
Záruka5 let.

7. Philips Hue

#ad

Stmívatelné, až 16 milionů barev, Echo Dot, ovládání přes aplikaci, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Philips Hue White & Color Ambiance Nyro venkovní soklové svítidlo černé 710lm

#ad
Philips Hue #ad - Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě. Generace, echo Plus a Echo Show 2. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Vysoká svítivost a robustní design spojeny: naprogramujte světlo na základě časů pro automatické zapnutí a vypnutí světla.

Jednoduché nastavení: světlo lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. Třída ochrany ip44 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je nástěnné svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška10.04
Délka3.9
Hmotnost5.36
Šířka15.75
Číslo dílu915005841601
Modelka915005841601

8. GLEDOPTO

#ad

GLEDOPTO ZigBee PRO série zahradní zářič pro venkovní osvětlení s barevným a bílým světlem RGB-CCT teplá bílá a studená bílá lampy na zahradu, stromy a keře zahradní reflektor 7 w Gen. 2

#ad
GLEDOPTO #ad - Hub nutný s protokolem zigbee 3. 0 a tím kompatibilní s mnoha branami zigbee, deconz, amazon Echo s integrovaným SmartHomeHub, byl testován námi Philips Hue, Homee, Samsung/Aeotec SmartThings, ZigBee2MQTT.

Osvětlete svou zahradu jako živý plot, strom, fasádu nebo zeď, malé keře a rostliny. Ovládejte zahradní osvětlení pomocí jazyka jako Alexa, Google Assistant nebo Siri HomeKit vyžaduje Hombridge nebo HOOBS. Díky zástrčce 230 v a kolíku do země se zářič velmi snadno instaluje a je velmi flexibilně použitelný. Zigbee 3.

0 led zahradní zářič se 7w střídáním barev a teplou bílou studenou bílou 2200 – 6500 K na 100–240 V se zástrčkou Schuko v hliníkovém krytu IP66. Rozsah dodávky: zahradní zářič se zástrčkou schuko, zemním kolíkem a šrouby, dálkové ovládání nebo ZigBee Gateway/Hub je nutné zakoupit samostatně. Vhodné pro montáž na stěnu nebo také s kolíkem do země.
ZnačkaGLEDOPTO #ad
VýrobceLED Trading #ad
Výška4.8
Délka2.56
Šířka2.17
Číslo díluGL-G
ModelkaGL-G

9. SSC-LUXon

#ad

SSC-LUXon LED zahradní zářič se zemním hrotem pro venkovní použití v černé barvě zahradní lampa hlava otočná s 3W GU10 LED barva světla teplá bílá

#ad
SSC-LUXon #ad - Zahradní zářič z hliníku se zemním hrotem krytí IP65 pro venkovní použití s otočnou hlavou. Rozměry přední desky průměr Ø 98 mm - rozměry korpusu průměr Ø 69 x 80 mm 110 mm vč. Kabelový výstup – přívodní kabel 1, 8 m se zástrčkou s ochranným kontaktem IP44. Kryt chráněný proti vodě perfektní ochrana v létě při dešti i v zimě při sněhu a ledu. Vyměnitelný světelný zdroj gu10 - 3w odpovídá 30W halogenu barva světla teplá bílá.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost1.57
Šířka3.54
Číslo dílu1165

10. B-right

#ad

Prodlužovací svítidlo,, zahradní osvětlení, Prodlužovací svítidlo B-right 3dílná sada zahradních svítidel se zápichem do země, teplá bílá, zahradní světlo s kabelem pro venkovní použití příslušenství

#ad
B-right #ad - Toto příslušenství je vhodné pro toto zahradní světlo: ASIN: B07ZPZML39. Plug & play, dle vašich potřeb lze otevřít nebo zavřít. Toto led prodlužovací světlo neobsahuje zástrčku. Ip65 vodotěsné profesionální vodotěsná struktura, celohliníková kovová tyč, tento materiál má vlastnost, celá lampa má ip65, lze použít při různých povětrnostních podmínkách.

Před zakoupením si prosím pečlivě přečtěte důležité pokyny. Toto je příslušenství. Lampa pro zahradu z hliníku nerezaví a vykazuje vysokou odolnost vůči UV záření. Spora energie a peněz zahradní zářič: 12 v nízké pracovní napětí a nízká elektrická faktura, bezpečné pro lidi v blízkosti nebo domácí zvířata.

Plně hliníkový chladič, že je velmi lehký a odolný proti nárazu. Příslušenství: teplá bílá prodlužovací lampa sada 3 ks zahradního osvětlení s proudem, celkem 180 lm/3 W, 2700 K, vysoce kvalitní LED žárovky značky B-right jsou stabilnější a světlejší než standardní LED lampy.
ZnačkaB-right #ad
VýrobceB-right #ad