Top 10 Nahtlose Nägel – Hřebíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND

#ad

Omítku a dřevo – hřebíky z tvrzené oceli jako zavěšení obrázků – Made in Europe zlatá hlava, cihly, 20 mm, RIKAMA® – 50 hřebíků na obrázky s délkou 20 mm – ocelové hřebíky pro použití na beton

#ad
RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad - Vysoce kvalitní mosazná hlava umožňuje díky optimální nárazové ploše bezpečné a přesné zarážení do stěny. Stabilní hřebíky: 50 ocelových hřebíků s délkou 20 mm a průměrem hlavy 6 mm. Robustní ocel: hřebíky jsou vyrobeny z tvrzené oceli, díky čemuž jsou velmi stabilní a při použití se neohýbají.

Díky tomu není použití hřebíků při použití na většině typů betonových stěn, cihel, omítek a dřeva žádný problém. Různé oblasti použití: ať už hřebíky pro montáž na obraz nebo k upevnění podlahových lišt – náš sortiment ocelových nehtů nabízí optimální řešení pro každou oblast použití. Naše ocelové hřebíky rikama se díky vysoké kvalitě a velmi velké hlavě hodí jako perfektní nástroj pro různé oblasti jako domácnost, stavebnictví, řemesla, práce se dřevem a mnoho dalšího.

Různé povrchy: použití na nejrůznějších podkladech je zaručeno vysokou stabilitou našich ocelových kolíků. Vítěz testu – vyrobeno v evropě: naše nehty na obrázky byly testovány podle postupu TSO a hodnoceny známkou 1, 1 velmi dobře! Precizní ocelová špička zabraňuje štěpení materiálů jako je dřevo. Velký výběr nehtů zaručuje velký užitek pro soukromou domácnost nebo pracoviště.
ZnačkaRiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad
VýrobceRIKAMA GmbH #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka2.76
ModelkaGoldener Kopf

2. RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND

#ad

Cihly, omítku a dřevo – Made in Germany stříbrná hlava, 25 mm, RIKAMA – 100 hřebíků na obrázky v mixu po 20 × 20 mm, 40 mm, 50 mm – ocelové hřebíky pro použití na beton, 30 mm

#ad
RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad - Průměr hlavy je 6 mm. Různé povrchy: použití na nejrůznějších podkladech je zaručeno vysokou stabilitou našich ocelových kolíků. Precizní ocelová špička zabraňuje štěpení materiálů jako je dřevo. Vysoce kvalitní mosazná hlava umožňuje díky optimální nárazové ploše bezpečné a přesné zarážení do stěny.

Vyrobeno v německu: součástí dodávky je 100 ocelových hřebíků po 20 kusech na délku 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm. Stabilní nehty: naše sada ocelových hřebíků rikama se díky různým délkám a vysoké kvalitě hodí jako perfektní nástroj pro různé oblasti jako domácnost, řemeslo, stavebnictví, práce se dřevem a mnoho dalšího. Různé oblasti použití: ať už hřebíky pro montáž na obraz nebo k upevnění podlahových lišt – náš sortiment ocelových nehtů nabízí optimální řešení pro každou oblast použití.

Díky tomu není použití hřebíků při použití na většině typů betonových stěn, cihel, omítek a dřeva žádný problém. Velký výběr nehtů zaručuje velký užitek pro soukromou domácnost nebo pracoviště. Robustní ocel: hřebíky jsou vyrobeny z tvrzené oceli, díky čemuž jsou velmi stabilní a při použití se neohýbají. Naše nehty jsou vyráběny výhradně v německu a pravidelně testovány, abychom vám mohli nabídnout vynikající kvalitu.
ZnačkaRiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad
VýrobceRIKAMA GmbH #ad
Výška0.39
Délka5.91
Šířka2.76
ModelkaSilberner Kopf

3. Choonjin

#ad

7,3 mm kulaté hřebíky, 400 ks ocelových hřebíků pro nehtovou pistoli, příslušenství pro nástěnné a stropní kabelové kanálky, upevnění a opravy

#ad
Choonjin #ad - Tvrdý a s dlouhou životností, nerezaví a zlomí. Dné velké množství prachu, úspora energie a ochrana životního prostředí. Lehké a pohodlné: tyto kulaté nýty jsou malé a pohodlné, aniž by zabíraly místo.

Iroké spektrum použití: ocelové hřebíky na strop, potrubí, most, vodu a elektřinu, kýl z lehké oceli, instalace klimatizace a závěsný rám obrazu. Vysoce kvalitní materiál: kulaté nehty jsou z masivního kovu, žádné velké množství prachu, silné a s dlouhou životností, nerezaví a lámou se, úspora energie a ochrana životního prostředí.

Nízká hlučnost: nízká hlučnost, neruší vaši rodinu ani sousedy. Malý a praktický, nízká hmotnost, snadno se skladují, lze ovládat jednou rukou. Cenově dostupná sada: sada obsahuje 400 kulatých nehtů, velké množství a dobrý poměr ceny a výkonu, aby splnila všechny vaše potřeby.
ZnačkaChoonjin #ad
VýrobceChoonjin #ad
Výška0.63
Délka1.61
Šířka0.28
Číslo díluPP019b
ModelkaPP019b

4. RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND

#ad

Cihly, 50 mm – ocelové hřebíky pro použití na beton, 40 mm, 25 mm, omítku a dřevo – Made in Germany zlatá hlava, RIKAMA® – 50 hřebíků na obrázky v mixu po 10 x 20 mm, 30 mm

#ad
RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad - Různé povrchy: použití na nejrůznějších podkladech je zaručeno vysokou stabilitou našich ocelových kolíků. Díky tomu není použití hřebíků při použití na většině typů betonových stěn, cihel, omítek a dřeva žádný problém. Různé oblasti použití: ať už hřebíky pro montáž na obraz nebo k upevnění podlahových lišt – náš sortiment ocelových nehtů nabízí optimální řešení pro každou oblast použití.

Stabilní nehty: naše sada ocelových hřebíků rikama se díky různým délkám a vysoké kvalitě hodí jako perfektní nástroj pro různé oblasti jako domácnost, řemeslo, stavebnictví, práce se dřevem a mnoho dalšího. Průměr hlavy je 6 mm. Naše nehty jsou vyráběny výhradně v evropě a pravidelně testovány, 40 mm, 30 mm, 25 mm, abychom vám mohli nabídnout vynikající kvalitu.

Vysoce kvalitní mosazná hlava umožňuje díky optimální nárazové ploše bezpečné a přesné zarážení do stěny. Robustní ocel: hřebíky jsou vyrobeny z tvrzené oceli, díky čemuž jsou velmi stabilní a při použití se neohýbají. Precizní ocelová špička zabraňuje štěpení materiálů jako je dřevo. Velký výběr nehtů zaručuje velký užitek pro soukromou domácnost nebo pracoviště. Vyrobeno v evropě: součástí dodávky je 50 ocelových hřebíků po 10 kusech na délku 20 mm, 50 mm.
ZnačkaRiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad
VýrobceRIKAMA GmbH #ad
Výška0.39
Délka5.12
Šířka3.15
Číslo dílu1
Modelka1

5. TACWISE

#ad

1 000 kusů, 1000, Tacwise 1068 Typ 180/35 mm hřebíky z ušlechtilé oceli

#ad
TACWISE #ad - Diy 18g hřebíky, pro elektrické pistole Tacwise; ideální pro práci kolem domu. Kompatibilní jak se zařízeními duo 35, duo 50, tak se všemi novými 18G hřebíkovači od Tacwise. Ideální pro stavbu přístřešků, plotů, palubovek a jiných venkovních prací. Hřebíky z ušlechtilé oceli, ideální pro venkovní použití, nabízejí 50 ochranu proti korozi.
ZnačkaTACWISE #ad
VýrobceTacwise #ad
Výška6.69
Délka0.71
Hmotnost0.46
Šířka2.64
Číslo dílu1068
Modelka1068

6. S&S-Shop

#ad

30 hřebíků na obrázky – volitelná velikost délka 20 mm I 25 mm I 30 mm I 40 mm I 50 mm – ocelové hřebíky / hřebíky / hřebíky 30 mm

#ad
S&S-Shop #ad - Neodvrátí pozornost od svých uměleckých děl, ale dokonce je zvýrazňují. Kromě toho jsou vhodné pro použití v různých nástěnných materiálech, což vám nabízí dodatečnou flexibilitu.

Kvalita: důvěřujte robustnosti našeho zavěšení, které zajistí bezpečné a stabilní zavěšení vašich uměleckých děl. Mnohostranné použití: ať už se jedná o malé rámečky nebo působivé velké formáty – náš produkt lze přizpůsobit různým velikostem a hmotnostem rámu. Etrný ke stěnám a přizpůsobitelný: naše závěsy na obrazy jsou vybaveny speciální vrstvou, která nezanechává na vašich stěnách žádné viditelné stopy. Decentní design: naše decentně tvarované nehty se bez problémů začlení do každého prostorového konceptu. Snadná instalace: naše ocelové kolíky umožňují snadnou montáž, šetří čas a námahu.
ZnačkaS&S-Shop #ad
VýrobceS&S-Shop #ad
Výška0.2
Délka1.18
Hmotnost0.04
Šířka0.31

7. RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND

#ad

25 mm, cihly, 30 hřebíků na obrázky s délkou 25 mm – ocelové hřebíky pro použití na beton, omítku a dřevo – hřebíky z tvrzené oceli jako zavěšení obrázků – Made in Europe zlatá hlava

#ad
RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad - Díky tomu není použití hřebíků při použití na většině typů betonových stěn, cihel, omítek a dřeva žádný problém. Stabilní hřebíky: 30 ocelových hřebíků s délkou 25 mm a průměrem hlavy 6 mm. Velký výběr nehtů zaručuje velký užitek pro soukromou domácnost nebo pracoviště.

Naše ocelové hřebíky rikama se díky vysoké kvalitě a velmi velké hlavě hodí jako perfektní nástroj pro různé oblasti jako domácnost, řemesla, stavebnictví, práce se dřevem a mnoho dalšího. Precizní ocelová špička zabraňuje štěpení materiálů jako je dřevo. Robustní ocel: hřebíky jsou vyrobeny z tvrzené oceli, díky čemuž jsou velmi stabilní a při použití se neohýbají. Různé povrchy: použití na nejrůznějších podkladech je zaručeno vysokou stabilitou našich ocelových kolíků.

Vysoce kvalitní mosazná hlava umožňuje díky optimální nárazové ploše bezpečné a přesné zarážení do stěny. Různé oblasti použití: ať už hřebíky pro montáž na obraz nebo k upevnění podlahových lišt – náš sortiment ocelových nehtů nabízí optimální řešení pro každou oblast použití. Vítěz testu made in europe: naše nehty na obrázky byly testovány podle postupu TSO a hodnoceny známkou 1, 1 velmi dobře! .
ZnačkaRiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad
VýrobceRIKAMA GmbH #ad
Výška0.39
Délka2.76
Šířka1.97
Číslo díluR-SBN-30-25-Parent
ModelkaGoldener Kopf

8. newlng

#ad

Newlng Malé hřebíky kulatá hlava dřevěné nehty starožitné malé hřebíky dřevo ručně vyráběné nitkové obrazy hardware příslušenství upevnění 500 kusů 1 x 10 mm stříbro

#ad
newlng #ad - Hřebíky jsou velmi malé, 039. Povrch šroubu je galvanicky potažený a nedá se snadno rezavit, není však vhodný pro použití ve vlhkém prostředí. Tento produkt je kompletně vyroben ze železa. Tyto nehty jsou malé a lze je použít jako součást náročné bedny.

Barva: stříbrná, v milimetrech, celková délka činí cca 10 mm, dbejte na to při nákupu 1 mm = 0, průměr tyče činí cca 1 mm a průměr hlavy činí cca 2, 5 mm. Je jedním z nepostradatelných nástrojů pro rodinu, můžete některé šrouby a hřebíky uložit doma, pokud je potřebujete. Pokud chcete darovat dárky pro děti nebo přátele, můžete je použít k tvoření.

Materiál: železo. 100% spokojenost zákazníků, pokud nejste s výrobkem spokojeni, poskytnout vám uspokojivý servis napoprvé a můžete také obdržet plnou náhradu, buďte si jisti, můžete nám vždy zaslat e-mail, že koupíte. Hřebíky jsou vyrobeny ze železa a povrch je z galvanického pokovení. Není snadné korozi, ale není vhodné pro použití ve vlhkém prostředí a vodě. Množství balení: 500 ks.
Značkanewlng #ad
Výrobcenewlng #ad
Hmotnost0
Číslo díluN0LG045
ModelkaN0LG045

9. QUADRIOS

#ad

Kobercové hřebíky, QUADRIOS GmbH Sortiment ocelových hřebíků 2000 dílů, drátěné hřebíky, ruční práce nebo stavba, kolíky, černé – domácí práce, lišty z oceli, tříděné v kufru stříbrné, různé nehty

#ad
QUADRIOS #ad - Optimální pro domácnost, kutily, řemeslníky, stavitele domů, terénní služby a lidi, kteří chtějí mít k dispozici vhodný nehet pro každý účel. Praktické třídění, protože ve stabilním malém kufru jsou nehty dobře uloženy a v případě potřeby rychle po ruce.

1. 0035 s roztažností 195 mpa – hřebíky jsou vhodné pro téměř všechny účely použití – ne však pro použití s masivním kamenem, sklem nebo materiály s podobnými strukturami. Dný levný plech, betonem, kovem, protože tyto hřebíky jsou vyrobeny z tuhé oceli materiál č.

Top tříděno: 2000 hřebíků v nejpoužívanějších provedeních a formátech – vybavené pro každý účel použití bez velkého hledání a zkoušení. Zavěšení obrázků, stavění, opravy – s tímto univerzálně použitelným sortimentem jste za bezkonkurenční cenu pokryli všechny eventuality.
ZnačkaQUADRIOS #ad
VýrobceQuadrios GmbH #ad
Výška1.38
Délka8.07
Šířka5.91
Číslo dílu2103SA044
Modelka2103SA044

10. Choonjin

#ad

Hřebíkové pistole / nýtovací pistole, příslušenství, 200 kusů kulatých hřebíků na hřebíkové pistole, ruční ocelové hřebíky, mini hřebíky na deky/drát / upevnění instalace 25, 7,3 mm ocelové hřebíky

#ad
Choonjin #ad - Vysoce kvalitní materiál: kulaté nehty jsou z masivního kovu, žádné velké množství prachu, silné a s dlouhou životností, nerezaví a lámou se, úspora energie a ochrana životního prostředí.

Dné velké množství prachu, úspora energie a ochrana životního prostředí. Cenově dostupná sada: sada obsahuje 200 kulatých nehtů, velké množství a dobrý poměr ceny a výkonu, aby splnila všechny vaše potřeby. Nízká hlučnost: nízká hlučnost, neruší vaši rodinu ani sousedy. Malý a praktický, lze ovládat jednou rukou.

Lehké a pohodlné: tyto kulaté nýty jsou malé a pohodlné, snadno se skladují, nízká hmotnost, aniž by zabíraly místo. Iroké spektrum použití: ocelové hřebíky na strop, instalace klimatizace a závěsný rám obrazu. Tvrdý a s dlouhou životností, potrubí, most, vodu a elektřinu, kýl z lehké oceli, nerezaví a zlomí.
ZnačkaChoonjin #ad
VýrobceChoonjin #ad
Výška0.63
Délka1.57
Šířka0.63
Číslo díluPP019a
ModelkaPP019a