Top 10 Rollentrainer Mountainbike 29 Zoll – Cyklotrenažéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Opěrka předního kola Riser Block Rollenttrainer příslušenství přední kolo podpora pro jízdu na kole černá 23 * 12 * 6 cm

#ad
ROCKBROS #ad - Pokud z nějakého důvodu nebudete naše výrobky spokojeni, kontaktujte nás. Hmotnost: cca 173 g. Lepší ochrana: protiskluzová těsnění pod podpěrou chrání podlahu během tréninku.

Velikost: cca 23 x 12 x 6 cm. Vysoce kvalitní materiál: z kvalitního a ekologického plastu má přední opěrka dlouhou životnost a lehká. Zvyšuje vaše přední kolo a umožní vám přirozenou polohu při sezení, integrované gumové lyžařské polštářky zabraňují poškození podlahy a hodí se pro všechna kolečka Road Bike.

Perfektní doplněk ke každému cyklistickému trenéru, tento přední kolo Riser Block udrží vaši rovnováhu jako vy trénujete uvnitř. Stabilní: rozšířené tělo pro lepší stabilitu. Můžete se vrátit a získat náhradu. 2 roky qa: nabízíme 2 roky qa. Kolo tiché držení přední strany a řídítek rovně, takže pro cyklus tréninku.
ZnačkaROCKBROS #ad
VýrobceROCKBROS #ad
Číslo díluSP0001

2. Garmin

#ad

černá, Tacx Příslušenství třmen pro trenažér rolí Antares, jednotná velikost

#ad
Garmin #ad - Jízdní kolo je přidržováno pomocí třmen. Vidlice předního kola se upevní na ramínka. Díl příslušenství pro kolečkové trenažéry Galaxia a Antares. Usnadňuje jízdu na kolečkách.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceTacx #ad
Výška3.94
Délka18.11
Hmotnost4.41
Šířka18.11
Číslo díluT1150
ModelkaT1150

3. Leeze Boom

#ad

Leeze Boom Board Pro – Rocker Plate pro Bionic Flow, který dělá z jízdy v interiéru zážitek – inovativní technologie, individuální design

#ad
Leeze Boom #ad - Individuální – neomezený prostor při navrhování díky vyměnitelným a vyměnitelným Leeze Boom Dots v osmi barvách černá, bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, růžová.

Bionic flow – jedinečné vlastnosti materiálu v kombinaci s osvědčeným bočním pružením vám umožní dynamický pocit z jízdy jako na silnici. Technologie two-point tension – bezpečné a pohodlné upevnění všech běžných chytrých trenérů a většiny chytrých kol. Osvědčené – nastavitelné tlakové pružiny, větší komfort díky menšímu zatížení v sedle, silnější aktivace hlubokého svalstva a menší únava, vylepšená izolace hluku, snadno udržovatelný a protiskluzový povrch.

Udržitelný – 100% recyklovaný polypropylen se zesílením ze skelných vláken se používá pro výrobu vstřikovaných desek Leeze Boom Board Pro – pro ekologický interiérový trénink.
ZnačkaLeeze Boom #ad
VýrobceLeeze Boom #ad
Výška3.94
Délka61.22
Šířka33.66
ModelkaBoom Board Pro

4. CXWXC

#ad

Jízdní kolo, kolečkový trenažér, závodní kolo, tělo z hliníkové slitiny, CXWXC Cyklistický trenažér na kolo 16-29 palců/700 C pneumatik, závodní kolo, 5stupňový magnetický odpor

#ad
CXWXC #ad - Náš cyklistický trenažér je vyroben z leteckého hliníku a je mimořádně robustní a bezpečný. S naším cyklem můžete trénovat i při špatném počasí nebo doma. Nosič vidlic a flexibilní sáně jsou plně nastavitelné a přizpůsobí se většině jízdních kol 16"-29" kolečka; zásuvná osa a QR kompatibilní.

Solidní trojúhelníkový design zvyšuje nosnost a zajišťuje větší bezpečnost během tréninku. Snadno se obsluhuje a demontuje a nabízí vám efektivní tréninkový zážitek. Snadno se přepravuje a skladuje a umožňuje vám efektivní trénink všude.

Náš cyklistický trenažér je skládací a dá se rozložit během několika minut. Montáž je rychlá a snadná. Náš trenažér na kolečkách má 5stupňový magnetický odpor, který vám zprostředkuje realistický pocit z jízdy a umožňuje individuální přizpůsobení tréninku.
ZnačkaCXWXC #ad
VýrobceCXWXC #ad

5. Garmin

#ad

Tacx Antares – trenažér na kolečkách s kónickými kolečky pro vystředěnou jízdu. Rozměry 1350 x 470 mm, posuvný 800 x 470 x 135 mm, pro kola o velikosti 26–29 palců, průměr role 100–110 mm

#ad
Garmin #ad - Jízda uprostřed kolečka: tzv. Kuželovitá kolečka se svým speciálním tvarem zajišťují, že budete jezdit na kole vždy uprostřed kolečka. Vhodná kola: všechna kola s průměrem kol 26 až 29 palců. Posuvný bar: antares lze díky chytré technologii zasunout do délky 80 cm. Rozměry: 1350 x 470 mm; ve složeném stavu 800 x 470 x 135 mm, hmotnost 7, 7 kg. Na jedné straně se tak jezdí snadněji a jednak budete sedět bezpečněji v sedle. Svou volnou roli tak můžete po tréninku zcela jednoduše opět uložit.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceTACX6|#Tacx #ad
Výška5.31
Délka53
Hmotnost18.7
Šířka18.5
Číslo díluT1000
ModelkaT1000
Záruka2 roky

6. CXWXC

#ad

Uvnitř 26–29, trenér na 26–29 palců, doma, černá, cyklistiku, CXWXC Cyklistický trenažér na kolečkách, podložkou předního kola, skládací ocelový trenažér s rychloupínákem

#ad
CXWXC #ad - Může snížit vibrace a zajistit pohodlný zážitek. Vhodné pro milovníky jízdních kol a začátečníky. Tento silniční trenažér má 6stupňový regulátor reluktance, který Lze je nastavit podle potřeby tréninku.

A pomocí rychloupínací páky můžete zadní kola snadno a rychle uvolnit. Máte-li dotazy k tomuto výrobku, můžete nás kontaktovat. Velmi snadná obsluha, je to nejlepší volba pro trénink a fitness doma. Můžete si doma i v interiéru, aniž byste si museli dělat starosti s špatným počasím. Pro snadné skladování lze složit. Tento cyklistický tréninkový trenažér je vyroben z masivní oceli a vydrží 330 lb, díky čemuž je kolo při sportu bezpečnější a odolnější.
ZnačkaCXWXC #ad
VýrobceCXWXC #ad
Výška15.75
Délka21.46
Šířka16.93
Číslo díluMT-04-PARENT

7. CXWXC

#ad

Trenažér na kolečkách, jízdní kolo, fluid, vnitřní pro kola 26-29" nebo 700c, CXWXC Cyklistický trenažér na kolo s bezdrátovým Bluetooth nebo ANT kompatibilní s aplikací Zwift, redukce šumu

#ad
CXWXC #ad - Pokud tedy potřebujete adaptér pro jízdní kolo se zásuvnou osou, protože vytváří méně hluku. Kolečkový trenažér je kompatibilní s většinou 26 až 29palcových kol a 700c kol. Doporučujeme závodní kolo, aniž byste museli kolo demontovat nebo demontovat. Měření rychlosti bluetooth – toto silniční kolo na kolečkách je vybaveno technologií bluetooth a lze jej propojit s chytrým telefonem nebo jinými zařízeními Bluetooth, aby bylo možné sledovat a zaznamenávat rychlost v reálném čase.

Můžete ho postavit do každého rohu ve svém domě nebo ji vzít s sebou na jiné místo. Uživatelé tak mohou trénovat doma nebo v kanceláři, aniž by rušili své okolí. To je pro cyklisty mimořádně praktické, protože mohou kdykoli sledovat rychlost jízdy a podle toho přizpůsobit svůj trénink. Design potlačení hluku – tento trenažér na kola je koncipován pro snížení hluku a vibrací.

Dobře se přizpůsobí vašemu kolu: připojí se na zadní kolo kola, musíte jej zakoupit samostatně. Connectivity – tento inteligentní cyklistický trenažér pracuje s oblíbenými tréninkovými aplikacemi jako Zwift, Kinomap a Meilan, Trainer Road s Bluetooth BLE4. 0 nebo ant+ připojenými mobily, tablety a počítači. Skládací a přenosný design – po silničním kole můžete kolo sundat a kolo snadno složit. UpozornĚnÍ: trenér se dodává pouze s rychloupínákem.
ZnačkaCXWXC #ad
VýrobceCXWXC #ad

8. Velo Pro

#ad

29" Räder, Velo Pro Flüssigkeit Turbo Trainer – Ruhig Magnetisch Innen Cycle Turnschuhe Ständer mit Glatt Echt Straße Griff für Mountain & Rennrad Arten, 26", 700c

#ad
Velo Pro #ad - Bleiben sie auf dem lauf: diese fahrradhalterung mit integrierter silikonölschmierung ist ideal für die Wintermonate, wenn Temperaturen und Motivation zum Herunterfallen sind. Es wird progressiv schwierig, ohne den Widerstand einzustellen – wählen Sie den Widerstand ideal für Ihre Spitzenleistung.

Trainieren sie das ganze Jahr über bei jedem Wetter ohne Windwiderstand. Fluid turbo trainer – unser super leiser turbo-trainer verwandelt fahrräder in Indoor-Heimtrainer für den Heimgebrauch. Erfordert minimale Montage für schnelle und einfache Nutzung. Genießen sie ein aufregendes, glattes Fahrgefühl auf dem Fahrradtrainer, das ein schwereres magnetisches Schwungrad für eine reibungslose, konsistente Drehbewegung hat. Der indoor-fahrradtrainer hat ein faltbares Design für schnelle und einfache Lagerung, perfekt für kleine Räume.

Keine zusätzlichen Hebel erforderlich. Bereit, fahrt – enthält alle fahrrad-zubehör, um ihr fahrrad zu sichern. Wir bringen das Fitnessstudio nach Hause. Tragkraft: 200 kg. Verwendung mit einem mountainbike, rennrad, set, um ihr Fahrrad in ein stationäres Fahrrad zu verwandeln; Schnellspann-Turbo-Spieß und Front-Riser-Block, die erforderlich sind, Hybrid- oder Kiesfahrrad. Fitness-life-style – der widerstand des fahrradständers wird durch sein eigenes Getriebesystem betrieben, das echte Rennradfahren nachahmt.
ZnačkaVelo Pro #ad
VýrobceVelo Pro #ad
Výška22.44
Délka10.63
Šířka20.08

9. BalanceFrom

#ad

Schwarz, BalanceFrom Bike Trainer Ständer Stahl Fahrradübung Magnetischer Ständer mit Vorderrad Riser Block

#ad
BalanceFrom #ad - Einfach zu installieren und zu veröffentlichen: Der Installationsprozess ist einfach. Es hilft auch, das Fahrrad viel einfacher zu machen als andere Biketrainer. Funktioniert auf jeder oberfläche: simuliert echtes fahrradgefühl, Gummifüße verhindern das Verkratzen des Holzbodens.

Belastung: 330 lbs. 8 widerstandsstufen: 8 stufen, magnetische widerstände erfüllen Ihre spezifischen Anforderungen an Widerstand und Geschwindigkeit; Mit dem Lenker montierter Widerstandsregler können Sie den Widerstand einfach einstellen. Die schnellspannklemme hilft, Ihr Hinterrad fest zu klemmen.

Breite kompatibilität: balance von fahrrad, trainerständer Passend für jedes Straßen- oder Mountainbike mit einem 26-28-zoll oder 700C Rad. Lärm wichtig: beim arbeiten mit rauen Reifen kommt es zu Lastgeräuschen. Ganz bei der Arbeit mit Rennradreifen. Max. Gebaut mit einer breiten Basis und einer niedrigen Haltung für unerschütterliches Gleichgewicht.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Výška15.5
Délka22
Hmotnost17.64
Šířka22
Číslo díluBF-Biketrainer
ModelkaBF-Biketrainer

10. Sportneer

#ad

Indoor Fahrrad Training Stand schwarz, Sportneer Fluid Bike Trainer Ständer

#ad
Sportneer #ad - Das doppelte verriegelungssystem verriegelt Ihr Fahrrad einfach und der extra breite Rahmen und der Vorderrad-Riserblock verhindern ein Wackeln. Je schneller sie fahren, ohne den Widerstandsmodus manuell einstellen zu müssen. Das design des hydraulischen widerstandsrahmens ist in beiderlei Hinsicht optimiert und reduziert den Lärm während des Trainings um mindestens 40 %.

Upgrade training der fluid bike trainer stand weil die flüssigkeit selbst kontinuierlich ist, und simuliert perfekt das Gefühl des Fahrens im Freien. Blitzschneller aufbau und extreme portabilität bei sportneer wollen wir, der die haltbarkeit maximiert! die installation ist mühelos und intuitiv. Smooth silent spinningdas geräusch des rollradtrainers kommt aus zwei quellen: 1. Das geräusch der rotation des Widerstandsrads selbst 2. Der fluid turbo trainer, hochwertiges Widerstandsrad sorgt für eine reibungslose, flüsterleise Rotation.

Und wenn ihre fahrgeschwindigkeit zunimmt, ist das Gefühl des Widerstands von den Pedalen beim Treten sehr glatt, desto höher der Widerstand, steigt der Flüssigkeitswiderstand. Der rahmen lässt sich zur einfachen aufbewahrung in eine winzige Größe von 61 x 20 x 65 cm zusammenfalten und ist klein genug, dass Sie das Beste haben. Solid, robust & sicher - ein stationärer fahrradtrainer sollte genau das sein - stationär. Die durch die Drehung verursachte Resonanz. Keine notwendigkeit, verwenden Sie einfach das, extra hohe Gebühren zu zahlen, was Sie bereits besitzen.
ZnačkaSportneer #ad
VýrobceSportneer #ad
Výška25.2
Délka24
Hmotnost24.25
Šířka7.9
Číslo díluY23-86000-03
ModelkaY23-86000-03