Top 10 Schrittzähler Ohne App und Handy – Krokoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Omron

#ad

Omron krokoměr Walking Style IV, černá

#ad
Omron #ad - Indikace každodenních kroků, vzdálenosti a spálených kalorií. 3d senzor pro nejvyšší přesnost měření. Režim aerobiku: automaticky rozpozná rychlejší kroky a vykazuje je samostatně. Režim akcí: samostatné měření individuálně definovaných aktivit. Paměť na 7 dní.
ZnačkaOmron #ad
VýrobceOmron #ad
Výška2.24
Délka1.65
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo díluHJ-325-EBK_schwarz
ModelkaHJ-325-EBK

2. Gzvxuny

#ad

USB nabíjecí krokoměr pro chůzi s velkým displejem, 3D krokoměr s klipem a popruhem, krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, přesný krokoměr sledujte kroky – bílý

#ad
Gzvxuny #ad - Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se opět pohybujete. To je velká motivace pro ty, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně.

Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky. Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, děti a starší osoby. Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice.

Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů. Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Pokud nechcete komplikované nastavení, ženy, který se snadno používá pro muže, je to nejjednodušší krokoměr. Neexistuje žádný komplikovanější postup, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad

3. 3DActive

#ad

A420S černý s klipem, 3DActive 3D-FitBudJednoduchý krokoměr se svorkou a šňůrkou

#ad
3DActive #ad - Krokoměr automaticky spí, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a počítá kroky, když se opět pohybujete. Díky jednoduché funkci a designu jsou uživatelsky příjemné pro muže, ženy, děti a starší lidi, kteří chtějí sledovat své kroky a zůstat motivovaní k dosažení svého fitness cíle.

Sledujte své každodenní kroky – s jednoduchostí, což vás motivuje k dosažení svého fitness cíle. Jednoduché a snadné použití – 3d krokoměr pouze pro kroky. Přesné měření – disponuje pokrokovou 3d triosovou senzorovou technologií – mnohem přesnější než většina krokoměrů. Technologie 3d triosy senzorů je známá tím, že nabízí vynikající přesnost při čtení kroků v každé poloze – nahoru, plochých na boku nebo v každém úhlu. Je připraven k použití přímo z obalu.

Už žádné další komplikované programy, abyste mohli vidět svůj pokrok i na cestách, ale efektivně počítejte své kroky, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Jedná se o nejjednodušší krokoměr pro začátek, pokud nechcete komplikované nastavení. Baterie součástí dodávky – vychutnejte si vynikající výdrž baterie. Několik možností nošení – sponky na tašce nebo bocích, dolů, abyste mohli nosit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky.
Značka3DActive #ad
Výrobce3DActive #ad
Výška1.5
Délka2.36
Hmotnost0.05
Šířka0.47
Číslo díluGM-MI44-U8RE
ModelkaA420S

4. AVTREK

#ad

Zahlen, Jumbo-Bildschirm, Schrittzähler, AVTREK Präziser 3D-Stepzähler zum Gehen, zum Anklippen, mit Zeitanzeige und LED-Hintergrundbeleuchtung, Schwarz

#ad
AVTREK #ad - Lange batterielebensdauer: die japanische maxell cr2032-batterie mit hoher Kapazität hat eine Lebensdauer von etwa einem Jahr basierend auf einer durchschnittlichen Nutzung von 8 Stunden pro Tag. Eine großartige möglichkeit, tragen Sie es um den Hals, Ihre täglichen Fitnessziele im Auge zu behalten.

Präzise und praktisch: der schrittzähler verwendet einen sensor mit hoher zuverlässigkeit, genauer als die meisten schrittzähler. Einfacher schrittzähler und einfach zu bedienen: ein einfacher Schrittzähler mit freundlicher Schnittstelle, eine App auf Ihr Smartphone zu laden. Die led-hintergrundbeleuchtung funktioniert nur von 18 Uhr bis 6 Uhr. Befestigen sie es an ihrem Bund oder Gürtel, der in den USA hergestellt wird. Schraubendreher ist zum Öffnen der Batterietür enthalten.

Eine helle led-hintergrundbeleuchtung: mit diesem schrittzähler können Sie Schritte oder Zeit nach Einbruch der Dunkelheit überprüfen. Kompakte größe und geringes Gewicht. Batteriewechsel ist einfach. Kein bluetooth, keine Notwendigkeit zum Aufladen und keine Notwendigkeit, keine App. Genaue zeit: mit dieser funktion müssen sie ihr telefon nicht zum Training tragen, drücken Sie einfach die Taste kurz, um die Zeit zu überprüfen 12 24 Stunden einstellbar.
ZnačkaAVTREK #ad
VýrobceAVTREK #ad
Výška0.67
Délka2.24
Hmotnost0.06
Šířka1.54

5. Gzvxuny

#ad

3D krokoměr Clip On, sledování kroků černý, děti, pro ženy, muže, přesný krokoměr, krokoměr s velkým LCD displejem, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu

#ad
Gzvxuny #ad - Chytrý a přesný krokoměr má pokrokovou 3d tříosou technologii senzoru – mnohem přesnější než většina krokoměrů. Extra velký displej krokoměr má velký displej, což je pro seniory velmi příjemné. Jednoduché resetování krokoměru jedním tlačítkem jednoduše stiskněte tlačítko reset vpravo nahoře na obrazovce po dobu 3 sekund, číslo na displeji krokoměru se vymaže a resetuje na nulu.

Může počítat až 99 999, čísla na něm jsou na první pohled jasná, aby plně splnil vaše požadavky. Sledujte své každodenní kroky krokoměr gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Již žádné komplikované programy, abyste mohli vidět svůj pokrok na cestách. Více možností nošení krokoměr gzvxuny se dodává s odnímatelnou sponou a popruhem na zavěšení a umožňuje vám jej připevnit na kapsu nebo boky, abyste jej mohli nosit na krku nebo uložit do kapsy nebo tašky.

Je to skvělý motivátor pro ty, jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně pro spuštění. Pro resetování jednoduše stiskněte tlačítko vpravo nahoře. Počítá efektivně vaše kroky a vy můžete snadno ukázat svůj pokrok ve svém fitness cíli. 3d tříosá senzorová technologie je známá tím, dolů, že nabízí vynikající přesnost při čtení kroků v každé poloze – nahoru, naplocho na straně nebo v každém úhlu. Krokoměr automaticky přejde do režimu spánku, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se opět pohybujete.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad

6. AVTREK

#ad

AVTREK Přesný 3D krokoměr Mini krokoměr pro chůzi nebo běh venku, turistické aktivity černý

#ad
AVTREK #ad - Dlouhá životnost baterie: vysoce výkonná baterie japan maxell cr2032 má životnost cca jeden rok na základě průměrného používání 8 hodin denně. Přesný čas: s tímto krokoměrem fitness trackerem nemusíte nosit svůj telefon při tréninku, jednoduše krátce stiskněte tlačítko pro kontrolu času 12 nastavitelných 24 h.

Precizní a pohodlný: 3d krokoměr s klipem používá vysoce spolehlivý senzor, noste jej kolem krku nebo jej uschovejte v tašce. Jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu: jednoduchý krokoměr s uživatelsky přívětivým rozhraním, není nutné nabíjet a není nutné stahovat aplikaci do vašeho smartphonu. Senzor disponuje pokročilým algoritmem pro korekci chyb, jak sledovat své každodenní fitness cíle.

Světlé led podsvícení: s naším mini krokoměrem můžete i po setmění číst kroky nebo čas LED podsvícení funguje pouze od 18:00 do 6:00 hodin. Roubovák pro otevření přihrádky na baterie je součástí dodávky. Výměna baterie je snadná. Připevněte jej k pasu kalhot nebo opasku, který se vyrábí v USA. Skvělý způsob, který je přesnější než většina krokoměrů. Kompaktní velikost a nízká hmotnost.
ZnačkaAVTREK #ad
VýrobceAVTREK #ad
Výška0.79
Délka2.17
Hmotnost0.09
Šířka1.65
Záruka6 měsíců

7. Gzvxuny

#ad

Přesný krokoměr sledujte kroky modrá, krokoměr pro chůzi s velkým displejem, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, 3D krokoměr, USB nabíjecí krokoměr

#ad
Gzvxuny #ad - Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky. Pokud nechcete komplikované nastavení, který se snadno používá pro muže, je to nejjednodušší krokoměr.

Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se nepohybujete, když se opět pohybujete. Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, ženy, děti a starší osoby. Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice.

Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků. To je velká motivace pro ty, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Neexistuje žádný komplikovanější postup, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů. Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad
Hmotnost0.11

8. PULOX

#ad

Krokoměr Krokoměr PULOX PS-100 jednoduchý s 3D senzorem v zelené barvě

#ad
PULOX #ad - Chcete-li zkontrolovat, postupujte 100 kroků a počítejte s ním. Až 99 999 kroků, resetovací tlačítko pro reset. Tak můžete ideálně kontrolovat, kolik se pohybujete po celý den a získáte lepší povědomí o svém chování při pohybu.

Pokud by odchylka byla větší a znovu umístěte krokoměr, zda je krokoměr správně umístěn, počítejte znovu. Pulox 3d krokoměr s akcelerometrem pro počítání kroků a pro jednoduchou, rychlou kontrolu pohybu v každodenním životě. Pokud krokoměr ukazuje výsledek +/- 10 kroků, funguje správně. Krokoměr motivuje k dalšímu pohybu tím, že ukládá vaše kroky a zprostředkuje tak přímý zážitek z úspěchu. Noste jej při sportu, při nakupování nebo práci. Přístroj automaticky zabraňuje počítání nesprávně provedených kroků. Včetně baterie a popruhu.
ZnačkaPULOX #ad
VýrobcePulox #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu20173333
ModelkaPS-100

9. LEBEXY

#ad

Fitness tracker, bez Bluetooth/aplikace/mobilu, ovládání, klip, LEBEXY Krokoměr, jednoduchý krokoměr, vítěz testu krok/vzdálenost/kalorie/počítadlo, 3D krokoměr s velkým displejem

#ad
LEBEXY #ad - Krokoměr může zvýšit vaši chuť při běhu nebo také pomoci při hubnutí. Velký displej krokoměr má velký displej, velmi příjemný pro seniory. Bez bluetooth a mobilního telefonu a aplikacejednoduché nastavení, můžete trávit čas cvičením, místo učení nových technik.

Přesnostmnohem přesnější než většina krokoměrů. Pokud jste dosáhli svého cíle kroku, čísla na něm jsou na první pohled jasná, existují akustické a vizuální pokyny. Sledujte své každodenní kroky, kalorie, vzdálenost. Porovnejte své výsledky a uvidíte zlepšení. Dlouhá životnost baterie dodávaná baterie vydrží až 9 měsíců.

Krokoměr lebexy s technologií 3d senzoru chůze, takže žádné kroky nejsou nesprávně počítány a svůj krokoměr můžete umístit kdekoliv – na boku, v tašce nebo tašce s dodávanou silnou sponou a popruhem. Protokol paměti 7 dní na velkém, snadno čitelném displeji můžete zobrazit jasný přehled o výsledcích posledních sedmi dní. To je nejlepší způsob, jak udržet vysokou motivaci pro vás.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad
Hmotnost0.11
ZárukaMalý

10. Gzvxuny

#ad

USB nabíjecí krokoměr, přesný krokoměr sledujte kroky černý, krokoměr pro chůzi s velkým displejem, 3D krokoměr, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu

#ad
Gzvxuny #ad - To je velká motivace pro ty, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky. Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice.

Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se opět pohybujete.

Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, ženy, děti a starší osoby. Neexistuje žádný komplikovanější postup, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Pokud nechcete komplikované nastavení, který se snadno používá pro muže, je to nejjednodušší krokoměr. Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů. Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad
Hmotnost0.11