Top 10 VR Brille Xbox One – VR náhlavní soupravy pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NexiGo

#ad

2 wiederaufladbare Batterien, Headset-Displayhalter und Controller-Halterung, Magnetkabel, LED-Anzeige, Support Elite Strap, NexiGo Ladestation für Oculus Quest 2 Zubehör, Weiß

#ad
NexiGo #ad - Funktioniert mit elite strapmit einem zusätzlichen usb-a stromausgang unterstützt die ladestation das Aufladen Ihres Oculus Quest 2 Elite Strap mit Batterie und Ihres Quest 2 Headsets zur gleichen Zeit. Hinweis: wenn sie die mitgelieferten controller-batterien und Abdeckungen installieren, dass die Metallplatten auf der Batterie mit den Metallkontakten auf den Controller-Abdeckungen für eine ordnungsgemäße Aufladung übereinstimmen.

Led-anzeigendie quest 2 ladestation ist mit statusleuchten in der stützsäule und auf der linken / rechten Seite der Dockingstation ausgestattet, um den Ladestatus des Quest 2-Headsets und der linken / rechten Controller anzuzeigen. Hinweis: das aufladen von touch-Controllern mit aufgesetzten Griffhüllen wird NICHT unterstützt. Display-ständerder quest 2 ständer bewahrt ihr quest 2 headset oder touch-Controller auf, um Ihren Gaming-Bereich ordentlich und organisiert zu halten. Wenn ihr quest 2 headset mit einem Elite Strap verbunden ist, ist diese verbesserte Ladestation definitiv eine perfekte Lösung für Sie.

Der mitgelieferte magnetische usb-c-stecker bleibt im USB-C-Anschluss Ihres Quest 2-Headsets für eine automatische magnetische Verbindung. All-in-one setdas paket enthält eine vr ladestation, einen magnetischen USB-C Anschluss und ein Ladekabel, stellen sie bitte sicher, 2 wiederaufladbare controller-batterien, ein 5V/3A Netzteil, 2 individuelle Controller-Abdeckungen. Die mitgelieferten wiederaufladbaren Batterien und Controller-Abdeckungen ersparen Ihnen den ständigen Batteriewechsel. Einfaches aufladenladen sie ihr oculus-headset in 3, 5 stunden und die touch-controller in 4 stunden vollständig auf.
ZnačkaNexiGo #ad
VýrobceNexight INC #ad
Výška4.33
Délka15.55
Šířka7.68
Číslo díluS20
ModelkaS20

2. Stouchi

#ad

Použití čočky kompatibilní s brýlemi Oculus Quest 2, Stouchi VR kompatibilní s Meta Quest 2, SP.H: -3,50, křišťálově čistý 1 objektiv, jednodílný design

#ad
Stouchi #ad - Uživatelsky přívětivý vzhledem k četnosti nabíjení a vybíjení je kompaktní a jedinečný design struktury velmi snadné je instalovat a demontovat do VR čoček, kteří používají stejný přístroj, stačí jej sejmout, aniž by bylo nutné odstranit rozhraní obličeje. A pokud máte mnoho členů rodiny, aby mohli také používat.

Velká přesnost a kvalita brýle stouchi vr pro vr, úplné ponoření do působivého vzhledu vr. Vylepšený styl nasazení objektiv stouchi pro vr s jednodílným designem, abyste ji mohli rychle a jednoduše přímo stáhnout. Kromě toho bylo snazší sundat jej, abyste je mohli sundat. Klipy drží lépe a zároveň drží Linsen byl jednodušší. U kterého objektiv jednoduše přitlačíte přímo na okulár vr, protože jsme vyvinuli malou drážku přesně tam, super snadná aplikace a výhody zde jsou stále k dispozici mnohem více místa.

Můžete si vybrat nejvhodnější 2 objektivy podle své vlastní situace pro míchání a přizpůsobení, protože objektivy lze použít vlevo nebo vpravo od okulárů VR. Je to tam, skvělý měnič her pro osoby se špatným zrakem, pak současně nabízí krásný a jasný výhled, nasaďte je tam, který vám usnadní život ve VR. Vylepšený zážitek z vr stouchi lens insert pro vr nezmenšuje vaše zorné pole, je opravdu tenký a nedotkne se vašich řas, nosu nebo čehokoli, ale na to zapomenete. Upozornění: balení obsahuje pouze jeden objektiv. Například: Kupte SP.
ZnačkaStouchi #ad
VýrobceStouchi Limited #ad
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. Stouchi

#ad

Jednodílný design, křišťálově čistý 1 objektiv, SP.H: -6,00, Použití čočky kompatibilní s brýlemi Oculus Quest 2, Stouchi VR kompatibilní s Meta Quest 2

#ad
Stouchi #ad - Klipy drží lépe a zároveň drží Linsen byl jednodušší. Protože jsme vyvinuli malou drážku přesně tam, u kterého objektiv jednoduše přitlačíte přímo na okulár VR, super snadná aplikace a výhody zde jsou stále k dispozici mnohem více místa.

Upozornění: balení obsahuje pouze jeden objektiv. Vylepšený zážitek z vr stouchi lens insert pro vr nezmenšuje vaše zorné pole, nasaďte je tam, skvělý měnič her pro osoby se špatným zrakem, je opravdu tenký a nedotkne se vašich řas, nosu nebo čehokoli, pak současně nabízí krásný a jasný výhled, ale na to zapomenete. Zažijte každý detail virtuálního světa s jasností a pohodlím. Je to tam, který vám usnadní život ve VR.

Například: Kupte SP. H: -2. 50 jeden objektiv + SP. H: -3. 00 objektiv současně. Můžete si vybrat nejvhodnější 2 objektivy podle své vlastní situace pro míchání a přizpůsobení, protože objektivy lze použít vlevo nebo vpravo od okulárů VR. Chrání vaše oči a nepoškrábe okulár přístroje, bezpečnější a uvolněnější pocit při hraní v VR. Kromě toho bylo snazší sundat jej, abyste je mohli sundat.
ZnačkaStouchi #ad
VýrobceStouchi Limited #ad
ZárukaZáruka 24 měsíců

4. Stouchi

#ad

Křišťálově čistý 1 objektiv, SP.H: -5,00, Použití čočky kompatibilní s brýlemi Oculus Quest 2, Stouchi VR kompatibilní s Meta Quest 2, jednodílný design

#ad
Stouchi #ad - Je to tam, skvělý měnič her pro osoby se špatným zrakem, je opravdu tenký a nedotkne se Vašich řas, nasaďte je tam, nosu nebo čehokoli, pak současně nabízí krásný a jasný výhled, který vám usnadní život ve VR. Vylepšený styl nasazení objektiv stouchi pro vr s jednodílným designem, u kterého objektiv jednoduše přitlačíte přímo na okulár vr, super snadná aplikace a výhody zde jsou stále k dispozici mnohem více místa.

Kromě toho bylo snazší sundat jej, abyste ji mohli rychle a jednoduše přímo stáhnout. Například: Kupte SP. H: -2. 50 jeden objektiv + SP. H: -3. 00 objektiv současně. Vylepšený zážitek z vr stouchi lens insert pro vr nezmenšuje vaše zorné pole, ale na to zapomenete. Uživatelsky přívětivý vzhledem k četnosti nabíjení a vybíjení je kompaktní a jedinečný design struktury velmi snadné je instalovat a demontovat do VR čoček, aniž by bylo nutné odstranit rozhraní obličeje.

Zažijte každý detail virtuálního světa s jasností a pohodlím. Velká přesnost a kvalita brýle stouchi vr pro vr, žádné oslnění, úplné ponoření do působivého vzhledu vr. Můžete si vybrat nejvhodnější 2 objektivy podle své vlastní situace pro míchání a přizpůsobení, protože objektivy lze použít vlevo nebo vpravo od okulárů VR. Klipy drží lépe a zároveň drží Linsen byl jednodušší.
ZnačkaStouchi #ad
VýrobceStouchi Limited #ad
ZárukaZáruka 24 měsíců

5. Stouchi

#ad

Křišťálově čistý 1 objektiv, SP.H: -5,25, Stouchi VR kompatibilní s Meta Quest 2, jednodílný design, Použití čočky kompatibilní s brýlemi Oculus Quest 2

#ad
Stouchi #ad - Je to tam, který vám usnadní život ve VR. Chrání vaše oči a nepoškrábe okulár přístroje, bezpečnější a uvolněnější pocit při hraní v VR. Upozornění: balení obsahuje pouze jeden objektiv. Vylepšený styl nasazení objektiv stouchi pro vr s jednodílným designem, u kterého objektiv jednoduše přitlačíte přímo na okulár vr, super snadná aplikace a výhody zde jsou stále k dispozici mnohem více místa.

Například: Kupte SP. H: -2. 50 jeden objektiv + SP. H: -3. 00 objektiv současně. Kromě toho bylo snazší sundat jej, abyste ji mohli rychle a jednoduše přímo stáhnout. Můžete si vybrat nejvhodnější 2 objektivy podle své vlastní situace pro míchání a přizpůsobení, protože objektivy lze použít vlevo nebo vpravo od okulárů VR. Vylepšený zážitek z vr stouchi lens insert pro vr nezmenšuje vaše zorné pole, nasaďte je tam, skvělý měnič her pro osoby se špatným zrakem, pak současně nabízí krásný a jasný výhled, nosu nebo čehokoli, je opravdu tenký a nedotkne se Vašich řas, ale na to zapomenete.

Uživatelsky přívětivý vzhledem k četnosti nabíjení a vybíjení je kompaktní a jedinečný design struktury velmi snadné je instalovat a demontovat do VR čoček, aniž by bylo nutné odstranit rozhraní obličeje. Velká přesnost a kvalita brýle stouchi vr pro vr, žádné oslnění, úplné ponoření do působivého vzhledu vr.
ZnačkaStouchi #ad
VýrobceStouchi Limited #ad
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. ZYBER

#ad

ZYBER Aktualisiertes Kopfband für PICO 4 VR Zubehör, Breiteres und dickeres Design Verstellbares Headset Kompatibel mit Pico4

#ad
ZYBER #ad - Berlegenes leichtgewicht und bequem: aussehen größe: 16. 8. 116cm, headset für pico4 nur 100g Gewicht, kein zusätzliches Gewicht des Spiels. Aktualisierter kopfgurt für pico 4 zubehör: zyber kopfgurt außenkontur vergrößert die fläche um 35% im vergleich zum ursprünglichen Kopfgurt, das überhängende Design in der Mitte passt sich der Kopfform des VR-Benutzers enger an, bequemer und atmungsaktiver, Vollweiches dickes Kissen auf der Oberseite und Rückseite wickelt den Kopf vollständig und verteilt den Kopfdruck beim Tragen, verbessert das VR-Erlebnis.

Breiter und verdickter memory foam cushion core strap: kopfgurt für pico 4 vr zubehör aus pu-leder in schleierqualität, horizontal 2-mal breiter und vertikal 18-mal dicker, wodurch der Kraftbereich um 36-mal für gleichmäßigere Kraft erweitert wird. Hochflexible materialien: verstellbarer kopfgurt für pico 4 vr zubehör mit tPU weicher Unterstützung und ABS+PC Hartschale, mit starker Zähigkeit und Robustheit, stabil und stürzbeständig, nur sanft abwischen, mit verbesserten umweltfreundlichen Polymermaterialien, um zu reinigen.1

16mm verdickter memory-schaum-kissenkern absorbiert Druck, verformt sich langsam, passt sich den Konturen des Kopfes an, verteilt Druck über die gesamte Kontaktfläche und gibt Druck frei. Stabileres design: keine notwendigkeit, keine sorge mehr darüber, kopfgurt für pico 4 VR-Headset ist mit 6-hängenden Positionen entworfen, dass der pico 4-host zittert oder auf den boden fällt, das Original-Headset zu demontieren, einfach zu installieren kann sicher verriegelt werden, wenn Spiele gespielt werden.
ZnačkaZYBER #ad
VýrobceZYBER #ad
Výška1.97
Délka3.15
Hmotnost0.22
Šířka1.97

7. FIYAPOO

#ad

FIYAPOO Brýle VR, vhodné pro 3D filmy a hry, dárek, 3D virtuální realita, HD VR 3D brýle pro Android a iPhone s obrazovkami od 4,7 do 6,6 palců

#ad
FIYAPOO #ad - Záruka kvality 30 dnů: odpočívejte v klidu s naším 30denním zajištěním kvality. Náš tým se zavazuje reagovat do 24 hodin, aby efektivně vyřešili a vyřešili všechny problémy. Na míru pro pohodlí: náš nastavitelný pásek na hlavu ve tvaru t je koncipován pro různé tvary hlavy a nabízí komfortní komfort při nošení i při delším používání.

Nezávislé nastavení obou čoček umožňuje osobám s krátkozrakostí pod 600 ° přizpůsobit vzdálenost očí podle svých speciálních požadavků. Zážitek ze sledování 3d cinematic : vstupte do virtuálního kina s našimi 3d vr brýlemi a zažijte nádheru obrovského plátna, aniž byste opustili svůj domov. Mimořádná čočka s nastavitelným dohledem : s použitím japonského optického materiálu pmma a vyvinutého pro zrcadlovky s krátkou ohniskovou vzdáleností nabízí náš produkt působivý 100° širokoúhlý výhled, který se blíží přirozenému úhlu pohledu lidského oka.

Naše 3d vidění dosahuje harmonického spojení ponoření a jasnosti a nabízí ultimativní VR náhled pro vychutnání 360stupňových videí. Vklouzněte do brýlí pro virtuální realitu, PD a OD a vychutnejte si 3D pohledy. Maska, vyrobená z měkké a prodyšné pu kůže, zajišťuje nejen pohodlný tvar, ale umožňuje také snadné čištění. Ponořte se do světa virtuální zábavy s videy a hrami. V případě problémů s vašimi brýlemi vr nás okamžitě kontaktujte.
ZnačkaFIYAPOO #ad
VýrobceFIYAPOO #ad
Výška5.59
Délka7.68
Šířka4.17
Číslo díluVR1
ModelkaVR1
Záruka1

8. AMVR

#ad

Objektiv Scratch Pad ochrana myopie skla před poškrábáním VR Headset Objektiv, AMVR VR brýle pro Quest 2/Quest/Rift S/Go Headset příslušenství

#ad
AMVR #ad - 12 silikonových kroužků je rozděleno do tří specifikací, totiž vysokých, středních a nízkých. Zarovnejte silikonové kryty čoček s tvarem čočky pro náhlavní soupravu VR a pak je nainstalujte na objektiv VR. Silikonový kroužek amvr lens anti-scratch pad může chránit váš VR objektiv před poškrábáním.

Další podrobnosti najdete na videu. Patentovaný originální design od amvr podložka na brýle odolná proti poškrábání, quest, se používá k ochraně brýlí před poškrábáním na VR čočkách. Vylepšete zážitek z vr pokud nosíte brýle a hrajete vr, nemusíte si dělat starosti, že brýle poškrábou VR čočku. Vezměte prosím na vědomí sluchátka a brýle nejsou součástí dodávky. Pokud má váš vr headset originální ochranný rámeček na čočky, nejdříve je odstraňte.

Kompatibilní s quest 2, jedinečný design od AMVR, Rift S a Go. Spotřebitelé si mohou vybrat vhodné těsnění podle úrovně pohodlí. Snadná instalace vyberte si požadované silikonové kroužky a nasaďte je na černý plastový ochranný rámeček na čočky. Složení sady sada se skládá ze dvou ochranných rámů na čočky a 12 silikonových kroužků. Vysoké jsou 7 mm silné, střední 5 mm silné a nízké 4 mm silné.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Číslo díluCG1
ModelkaCG1

9. SUPERUS

#ad

Silikonové brýle Distanční držák VR příslušenství Chrání objektivy VR před poškrábáním na brýlích černý, SUPERUS VR ochrana čočky kompatibilní s nosiči brýlí Oculus/Meta Quest 2

#ad
SUPERUS #ad - Zajišťuje, a brání tak šťavnatému poplatku za opravu obou. Flexibilní a dlouhá životnost – naše rozpěrka brýlí je vyrobena z vysoce kvalitního zdravotnického silikonu, a nedovolí, měkká a flexibilní. Již žádné škrábání pro oculus quest 2 – ochrana čoček superus vr vytváří ochranný prostor mezi vašimi brýlemi a čočkami, je téměř nulová, že budou vaše čočky poškrábany brýlemi, že pravděpodobnost, aby se zabránilo poškrábání vašich cenných čoček.

Je to nutnost pro všechny nositele brýlí. Promyšlené logo se šipkou vám nabízí návod k instalaci. Nepoškrábe se ani nepoškrábe čočky vaší náhlavní soupravy VR nebo krátkozrakých brýlí, aby mlha nebo škrábance ovlivnila vaše potěšení ze zraku. Nejsou nutné žádné dovednosti, stačí jen jedno kliknutí instalace a odstranění.

Bez podání orgánů – důvěřujte naší kvalitě – záruka 1 rok a 24hodinový servis. Jedinečný design pro nositele brýlí – jednoduchý a efektivní integrovaný design ochrany čoček superus vám umožní zabránit problému, že vaše brýle spadnou nebo se uvolní, a udržuje obraz vždy jasný a chráněný. Snadné použití – super silikonová ochrana čoček proti poškrábání je koncipována pro jednoduché nastavení a perfektní tvar. Pro čištění otřete utěrkou z mikrovlákna nebo utěrkou nebo omyjte vodou.
ZnačkaSUPERUS #ad
VýrobceSUPERUS #ad
Číslo díluBY/SQ0-006-0/EU
ModelkaSQ0-006-0

10. AMVR

#ad

Náhradní příslušenství k ochraně dotykového ovladače 2 ks, nastavitelné řemínky na zápěstí, AMVR Rukojeť Touch Controller pro Pico 4/pro, protiskluzová silikonová poutka na ruku

#ad
AMVR #ad - Design s jedním páskem nedává ovladači žádnou další váhu a nabízí vám přirozenější herní zážitek. Záruka 12 měsíců a 24 x 7 hodin přátelský zákaznický servis Upozornění: Dotykový ovladač není součástí dodávky. Jednoduché nastavení – toto příslušenství vr nemá žádné komplikované kroky nastavení a zabere jen několik minut, což znamená, že si ho můžete užít, jakmile obdržíte dodávku.

Protiskluzový design – popruh na rukojeť amvr je koncipován pro pico 4/pro, aby chránil ovladač. Nastavitelná těsnost – toto poutko na ruku se dodává se šňůrkou a šňůrkovým uzávěrem, čímž se zvyšuje flexibilita pro přizpůsobení osobám s různými velikostmi rukou. Spojuje se pevnými upevňovacími prvky a kovovými nýty. Balení obsahuje - 2 x controller grip strap pro pico 4/pro + 1 x návod k instalaci.

Prémiový materiál – tato sada náramků je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu. Můžete jej sdílet se svou rodinou nebo přáteli a zvolit si pohodlnou úzkost, pomocí kterého můžete nastavit těsnost, abyste si mohli užívat život ve VR. Měkké a pohodlné, odolné proti potu a snadno se čistí. Pokud vás nebaví hrát si s otevřenou dlaní a relaxací, spojí se stále stabilně, aniž byste si museli dělat starosti s falinem ovladače.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Výška1.18
Délka9.25
Hmotnost0.14
Šířka1.38
Číslo díluN4HT1
ModelkaN4HT1
Záruka1 YEAR