Top 10 Wärmeleitpaste CPU – Teplovodivá pasta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Noctua

#ad

Noctua NT-H2 10g, tepelně vodivá pasta pro počítač vč. 10 čisticích ubrousků 10g

#ad
Noctua #ad - 9 aplikací pro tr4, ~60 pro LGA1200; vč. Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát vynikajícího Noctua NT-H1.

Pro chladič vzduchu a vody diy/aio, amd radeon a nvidia GeForce GPU, PS4/PS5, xbox, perfektní pro amd ryzen a Intel Core CPU, notebooky atd.10 čisticích ubrousků NA-CW1. Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: Doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. 10g balení pro 9-60 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí zrušit a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích ubrousků NA-CW1.
ZnačkaNoctua #ad
Výrobcenoctua #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost0.02
Šířka9.7
Číslo díluNT-H2 10g
ModelkaNT-H2-10
Záruka2 roky manufacturer

2. Noctua

#ad

Noctua NT-H1 3,5 g, tepelně vodivá pasta pro počítač

#ad
Noctua #ad - 3 aplikace pro tr4, ~15 pro am4/lga1700 ~20 pro LGA1200 Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení.

Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. Balení 3, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění suchým kuchyňským nebo kapesníkem není nutný čisticí alkohol. Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, xbox, amd radeon a Nvidia GeForce GPU, perfektní pro amd ryzen a intel Core CPU, PS4/PS5, laptopy atd.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.5
Délka8.5
Hmotnost0
Šířka6
Číslo díluNT-H1
ModelkaNT-H1
ZárukaZákonná záruka

3. ARCTIC

#ad

Dlouhá životnost, 20 g, extrémně vysoká tepelná vodivost, nízký tepelný odpor, MX-4 aktuální vydání, Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, bezpečné používání

#ad
ARCTIC #ad - Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání.

100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Ideální pro použití na čipy. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost.
ZnačkaARCTIC #ad
Výrobce‎ARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00001B
ModelkaACTCP00001B
Záruka8 let Limited Warranty

4. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut tepelně vodivá pasta – 3,9 gramu/1,5 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 8,5 W/mK – chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Cpu a chlazení, žebra pro odvod tepla. Oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a ty, které mají vyšší požadavky.

Tepelná vodivost 8, 0129 K/W. Praktická injekční stříkačka velmi usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, GPU, LED, kde má být. Vedou teplo dobře, 5 w/mk; tepelný odpor 0, bezpečně a nelze je integrovat do procesoru. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, nejenom; zaznamenáte také výrazný pokles objemu. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5, Xbox 360 One a Series X; ideální pro odvod tepla z Macbooků.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška0.04
Délka0.04
Hmotnost0.01
Šířka0.04
Číslo díluTG-A-015-R
ModelkaTG-A-015-R

5. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut tepelně vodivá pasta – 7,8 gramů/3 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 8,5 W/mK – chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Dobře vedou teplo, bezpečně a nedají se integrovat do procesoru. Zaznamenáte také výrazný pokles objemu! oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a hry s vyššími požadavky.

Praktická injekční stříkačka usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, GPU, LED, kde by měla být. Tepelná vodivost 8, 5 W / Mk. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, ale nejen to. Cpu a chlazení, žebra pro odvod tepla. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5 Xbox 360 One a Series X! Ideální pro odvod tepla z Macbooků. Tepelný odpor 0, 0129 K / W.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.02
Šířka3.94
Číslo díluTG-A-030-R
ModelkaTG-A-030-R

6. Thermal Grizzly

#ad

Tepelná vodivost: 8,5 W/mK, vč. špachtle, 1 gram, Thermal Grizzly Aeronaut tepelná vodivá pasta, chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Zaznamenáte také výrazný pokles objemu! oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a hry s vyššími požadavky.

Dobře vedou teplo, bezpečně a nedají se integrovat do procesoru. Praktická injekční stříkačka usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, GPU, LED, kde by měla být. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5 Xbox 360 One a Series X! Ideální pro odvod tepla z Macbooků. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, ale nejen to. Cpu a chlazení, žebra pro odvod tepla. Tepelná vodivost 8, 5 W / Mk. Tepelný odpor 0, 0129 K / W.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška7.6
Délka25.2
Hmotnost0
Šířka25.2
Číslo díluThermal Grizzly Aeronaut Variation
ModelkaTG-A-001-RS

7. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut tepelně vodivá pasta – 26 gramů/10 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 8,5 W/mK – chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Zaznamenáte také výrazný pokles objemu. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, ale nejen to. Praktická injekční stříkačka usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, GPU, kde by měla být.

Cpu a chlazení, leD, žebra pro odvod tepla. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5 Xbox 360 One a Series X! Ideální pro odvod tepla z Macbooků. Dobře vedou teplo, bezpečně a nelze je integrovat do procesoru; tepelná vodivost 8, 5 w/mk; tepelný odpor 0, 0129 K / W. Oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a hry s vyššími požadavky.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška0.79
Délka40.67
Hmotnost0.06
Šířka2.8
Číslo díluTG-A-100-R
ModelkaTG-A-100-R
Záruka2 roky výrobce

8. Noctua

#ad

Noctua NT-H1 3,5g SW Edition, tepelně vodivá pasta pro počítač se špachtlí a čisticími ubrousky

#ad
Noctua #ad - 3 aplikace pro tr4, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti CPU, ~15 pro AM4/LGA1700 ~20 pro LGA1200 Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení.

Sw spatula & wipes edition se špachtlí pro pohodlné nanášení a tři čisticí ubrousky NA-CW1 pro snadné odstranění. Balení 3, např. Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, amd radeon a nvidia GeForce GPU, perfektní pro amd ryzen a intel Core CPU, Xbox, PS4/PS5, laptopy atd. Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU nebo GPU až 5 let.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNOCTUA #ad
Výška0.5
Délka3.94
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluNT-H135g
ModelkaNT-H135g
Záruka2 roky výrobce

9. Noctua

#ad

Vysoce výkonná tepelně vodivá pasta s těsnicí clonou pro AMD AM5 CPU a 3 čisticí ubrousky 3,5 g, Noctua NT-H2 3,5g AM5 Edition

#ad
Noctua #ad - Am5 edition s na-tpg1 těsnicí clonou pro zabránění usazování tepelné pasty v bočních vybrání procesorů AM5. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích hadříků NA-CW1.

3 čisticích ubrousků NA-CW1. Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. Balení 3, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např. Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát oceněného Noctua NT-H1. 3 aplikace pro tr4, ~15 pro aM5/LGA1700; vč.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.63
Délka5.12
Hmotnost0.01
Šířka3.35
Číslo díluNT-H2 3.5G AM5 EDITION
ModelkaNT-H2 3.5G AM5 EDITION
Záruka2 roky výrobce

10. THERMALRIGHT

#ad

Thermalright TF4 4 g tepelně vodivá pasta pro chladič, vysoká trvanlivost, s tmelovým nástrojem TF4 4 g, 9,5 W/m. k-4 gramy, tepelně vodivá pasta

#ad
THERMALRIGHT #ad - Vysoký výkon vynikající výkon pochází ze svých prvotřídních údajů, tepelná vodivost až 9, 5 W/m, má dobrou bilanci vysokého chladicího výkonu. Trvanlivost tepelně vodivý silikonový tuk má dlouhou životnost a nízkou těkavost, gpu, díky čemuž může být jeho tepelná vodivost dlouho zachována v CPU, čipové sadě, modulu chladiče, senzoru a jiných elektronických součástkách.

Stabilita dostupná teplota činí -50 °c / +240 °c, tepelný odpor < 0, 0068, hustota 2, 7 25 °C. Ani v prostředích s vysokými nebo nízkými teplotami není ovlivněna výhoda chlazení. Je vhodný pro cpu a gpu a nepoškozuje žádné elektronické komponenty.

Pasta není tuhá a dodává se špachtlí, mírnou viskozitu lze snadno nanést pro homogenní tenkou vrstvu, takže ji mohou bez problémů nanášet všichni začátečníci. Snadná instalace jehlový design je praktický pro nanášení a skladování. Bezpečnost neobsahuje žádné kovové částice, nekorozivní, nevodivá, rozpouštědla bez oleje, neškodná.
ZnačkaTHERMALRIGHT #ad
VýrobceThermalright #ad
Výška7
Délka4.5
Šířka0.6
Číslo díluTF4 4g-D5
ModelkaTF4 4g-D5
Záruka1