Top 10 Wechselrichter 24v Reiner sinus – Měniče do vozidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victron Energy

#ad

Victron Energy Phoenix 500VA 12-Volt 230V AC Reiner Sinus střídač Schuko

#ad
Victron Energy #ad - Kabel a dongles jsou k dostání samostatně. Tento střídač lze díky komunikační přípojce ve. Direct ovládat a sledovat s počítači, tablety a smartphony. Istý sinusový výstup poskytuje 500 va trvalý výkon, špičkový výkon 900 W s vysokou účinností, příkon 1 watt v režimu Eco s nulovým zatížením.

V režimu eco přepne střídač do pohotovostního režimu, když zatížení klesne. Vysoký startovací výkon se používá pro spouštění břemen, jako jsou měniče proudu pro lED žárovky nebo elektrické nářadí. Díky hybridní hf technologii je výsledkem vysoce kvalitní produkt s kompaktními rozměry, nízkou hmotností a schopností bez problémů napájet každé zatížení proudem.

S tímto střídačem victron energy phoenix můžete napájet domácí spotřebiče, které potřebují střídavý proud 230 V, přes volnočasové nebo autobaterie s 12V stejnosměrným proudem.
ZnačkaVictron Energy #ad
VýrobceVictron Energy #ad
Výška6.1
Délka11.81
Hmotnost0.75
Šířka8.27
Číslo díluPIN125010200
ModelkaPIN125010200
ZárukaOther

2. GIANDEL

#ad

Obytné vozy, GIANDEL Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 2000 W měnič napětí měnič se 2 EU zásuvkami, dálkové ovládání 2,4 A USB a LED indikace pro obytné vozy

#ad
GIANDEL #ad - Promění 12 v dc na nejkvalitnější 230 v ac síťový zdroj pro domácnost, nákladní automobily, kempování a obytné vozy, solární zařízení. Střídače giandel mají certifikaci CE, důvěryhodné. A má pojištění odpovědnosti za výrobek, rohs, je pořízen pojišťovací společností AIG, bezpečné a spolehlivé.

Dálkové ovládání: kabel dálkového ovládání 4, zda se střídač nachází v abnormálním stavu zelené světlo je normální, 5 metru, červené světlo je abnormální. Technologie a ochranatechnologie soft start a izolovaný design vstupu/výstupu. Velmi vhodný jako dárek k narozeninám, automobily, nabízí 2000 W trvalý výkon pro případy nouze, k Vánocům a k díkůvzdání. Istý sinusový střídač 2000 w nabízí energii 2000 w, duální eu zásuvky a 2, střídač 12 v na 230 v čistý sinusový střídavý proud, 4 a usb přípojku. Střídač má plnou bezpečnostní ochranu: přepětí, proud, přehřátím, pod napětím, přetížení, ochranou proti zkratu a ochranu proti přepólování.

Hodí se pro napájení vašeho vánočního osvětlení. Led displej a dálkové ovládání led displej: snadné vidění, pohodlné zapínání a vypínání střídače z dálky; toto dálkové ovládání můžete z velké vzdálenosti zkontrolovat, vstupní napětí a výstupní výkon a ochranný kód střídače. Střídač má dva integrované chladicí ventilátory, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, řízený teplotou a výkonem. Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, dosahuje 90% účinnosti.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.8
Délka16.14
Hmotnost12.61
Šířka9.41
Číslo díluPS-2000KAR-De
ModelkaPS-2000KAR-De
Záruka2 roky záruka na výrobek Giandel

3. GIANDEL

#ad

Střídač 24 V na 230 V Reiner Sinus 2000 W měnič napětí měnič se dvěma EU zásuvkami, dálkové ovládání a 2,4 A USB & LED displej pro obytné vozy GIANDEL

#ad
GIANDEL #ad - Střídač má dva integrované chladicí ventilátory, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, řízený teplotou a výkonem. Technologie a ochrana: technologie soft-start a izolovaný design vstupu/výstupu. Vynikající servis a certifikace: giandel vám nabízí přátelský 24měsíční německý servis.

2000 w, 4 a usb přípojka. Dálkové ovládání: kabel 4, pohodlné zapínání a vypínání střídače z dálky; toto dálkové ovládání můžete z velké vzdálenosti zkontrolovat, 5 metru, zda se střídač nachází v abnormálním stavu zelené světlo je normální, červené světlo je abnormální. Střídače giandel mají certifikaci ce, je pořízen pojišťovací společností AIG, RoHS, důvěryhodné. Materiály s dlouhou životností a inteligenční ventilátor: silné pouzdro z hliníkové slitiny s dlouhou životností nabízí pokrokovou ochranu před kapkami a promáčknutím.

Led displej: snadné vidění, vstupní napětí a výstupní výkon a ochranný kód měniče. Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, dosahuje 90% účinnosti. A má pojištění odpovědnosti za výrobek, bezpečné a spolehlivé. Promění 24 v dc na nejkvalitnější síťový zdroj 230 v ac pro domácnost, nákladní automobily, solární zařízení. Střídač má plnou bezpečnostní ochranu: přepětí, přetížení, pod napětím, přehřátím, proud, ochranou proti zkratu a ochranu proti přepólování.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.8
Délka16.2
Hmotnost9.72
Šířka9.4
Číslo díluPS2000KAR-24V-De
ModelkaPS2000KAR-24V-De
Záruka2 roky záruka na výrobek Giandel

4. GIANDEL

#ad

Reiner Sinus, 220 V, Wechselrichter, 2000 W, Spannungswandler mit zwei Wechselstrom-Steckdosen mit USB-Anschluss und LED-Anzeige, 24 V, 24 V, reine Sinuswelle, GIANDEL Wechselrichter

#ad
GIANDEL #ad - Es eignet sich zur Stromversorgung Ihrer Weihnachtslichter. Giandel konverter haben die ce-, rohs-zertifizierung, wird von der AIG Versicherungsgesellschaft unterstützt, vertrauenswürdig. Der konverter verwendet hochwertige mosfet-Leistungstransistoren, die helfen, Wärme zu reduzieren und Engpässe zu verhindern, er erreicht eine Effizienz von 90%.

Und hat eine zivilrechtliche Versicherung Produkt, sicher und zuverlässig. Mit led-anzeige – leicht zu sehen die eingangsspannung und die ausgangsleistung und den schutzfunktionscode des Wechselrichters. Material und intelligenz – das gehäuse aus robuster und langlebiger aluminiumlegierung bietet einen fortschrittlichen Schutz vor Stürzen und Stößen. Wirklich toll als Geburtstagsgeschenk und Weihnachts- und Thanksgiving-Geschenk. Hochwertiger after-sales-service - giandel bietet ihnen einen freundlichen 2-jährigen Garantieservice. Konverter 24 v 220 v pur sinus 2000 w – zwei ac-ausgänge und ein 2, bietet eine kontinuierliche leistung von 2000 w, die für notfälle, autos, lkw, 4 v usb-port.

Der konverter verfügt über zwei integrierte Kühlventilatoren, die durch Temperatur und Leistung gesteuert werden. Mit fernbedienung – kabellänge von 15 fuß, ob der wechselrichter in einem abnormalen Zustand ist grüne Anzeige ist normal, bequem zum Ein- und Ausschalten des Wechselrichters; Diese Fernbedienung ermöglicht es Ihnen, aus der Ferne zu überprüfen, die rote Anzeige ist abnormal. Konverter 24 v 220 v lkw wandelt 24 v dc in 220 – 240 v ac von höchster Qualität für den Haushalt, Camping und Wohnmobile, Solarsysteme geeignet ist.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.8
Délka16.2
Hmotnost11.73
Šířka9.4
Číslo díluPS-2000KAR/24V-fr
ModelkaPS-2000KAR/24V-fr

5. GIANDEL

#ad

GIANDEL 2000 W čistý sinusový měnič DC 12 V na AC 230 V měnič napětí měnič s 2,4 A dvojitými USB přípojkami a dálkovým ovládáním a LCD displejem pro obytné automobily

#ad
GIANDEL #ad - Lcd displej zobrazuje stav baterie, výstupní napětí, vstupní napětí a některé ochranné kódy, pokud je střídač v ochranném režimu. Co obdržíte 2000w střídač čistého sinusu, dálkové ovládání s délkou kabelu 15 stop, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Pojištění odpovědnosti za výrobek od AIG. Dálkové ovládání a lcd displej s 15 stop dálkovým ovládáním můžete střídač pohodlně zapínat a vypínat. V nouzových případech, televizoru, vysavačů do auta, sněhových bouřích a výpadcích. Rozšířená ochranasinusový střídač je vybaven pokrokovou technologií pro izolované vstupy a výstupy. Chraňte své přístroje plně díky přepětí, přetížení, nízkému napětí, zkratu a ochraně proti přehřátí.

Další použití 2 x 230 v zásuvky na střídavý proud a 2 x 2, hurikánech, bouřích, 4a usb přípojky nabízejí sinusový střídač pro napájení herních přehrávačů, kamery, telefonu, chladničky atd. Istý sinusový střídač 2000 w nabízí 2000 w stejnosměrný proud, střídač 12 v na 230 v střídavý proud, se 2 AC zásuvkami a 2 x 2, 4 A USB přípojkami.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.9
Délka15.91
Hmotnost9.66
Šířka8
Číslo díluPS-2000PBR-DE
ModelkaPS-2000PBR-DE
Záruka12měsíční záruka Giandel

6. Bapdas

#ad

Bapdas 1500W Reiner Sinus střídač/měnič napětí DC 12 V na AC 230 V s 2 AC zdířkou, 1 USB přípojka

#ad
Bapdas #ad - Obsah balení: bapdas 1500w střídač, 80 cm krokosvorky, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, kabel, 18měsíční záruka a 100% zákaznický servis pouze pro 12 V auto snadněji nanášejte, nikoli však 24 V.

Perfektní pro nabíjení celé řady přístrojů na ulici a také ideální pro kempování, práci v terénu, cestování, dovolenou, a dokonce i nabíjecí kabel pro domácí potřeby. Prémiový 1500w automobilový střídač se 2 ac přípojkami. Použitelné pro laptop, motory, 800 w fén, jmenovité vedení je 1500 W, GPS navigační přístroj, síťové zdroje, malou chladničku.

Tento střídač může převést 12 v dc na 220–230 v ac, nabíječky, lampy, digitální fotoaparát, špičkový výkon je 3000 w. Dobrá kvalita tohoto měniče napětí 12 v 220-230 V certifikováno CE, ROHS&FCC. Nabíjecí design safe nabízí ochranu před přehřátím, zkratem, nabíječkou pod napětím, přetížením a přebitím.
ZnačkaBapdas #ad
VýrobceBapdas #ad
Výška3.15
Délka15.35
Hmotnost10.8
Šířka6.69
Číslo díluBP-PUIN-1500
ModelkaBP-PUIN-1500
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

7. SUDOKEJI

#ad

1000w měnič napětí 12 V na 230 V čistý sinusový střídač s 1 EU zásuvkou a 2 USB autonabíječkami Power Solar Invertor DC AC měnič měnič proudu

#ad
SUDOKEJI #ad - Je také ideální volbou pro malé indukční zátěžové přístroje. Je vhodný pro solární energetické systémy, kempování, služební cesty, cestování obytným vozem, venkovní práce, výpadky proudu a jiné nouzové případy. Výrobek nabízí rychlé napájení v nouzových situacích pro mobilní telefony, 4 A, velmi vhodné pro kempování, tablety, fén, ventilátory atd.

Ve srovnání s modifikovanými sinusovými střídači vytváří méně hluku a nabízí super tichý zážitek. Mnohostranné použití ac zásuvka a usb přípojka kombinovaná pro lepší kompatibilitu. Několik ochranných funkcí tento střídač má ochranné funkce proti přepětí/podpětí, zkratu a přehřátí, přetížení, aby bylo zajištěno bezpečné prostředí při používání. Istý sinusovníkový střídačnabízí čisté a stabilní napájení s čistým sinusovým výstupem, jako jsou notebooky, který odpovídá napájení veřejné sítě a je tak bezpečný pro citlivá elektronická zařízení, smartphony a jiné domácí spotřebiče.

Robustní kryt nabízí ochranu, rychlý a efektivní odvod tepla a prodlužuje životnost střídače. Pokud dojde k ochraně, zobrazí se obrazovka odpovídající kód, lo: ochrana proti podtlaku HI: Ochrana proti přetlaku OH: Ochrana proti přehřátí OL: Ochrana proti přetížení. Led ukazatel s led displejem můžete snadno sledovat vstupní napětí, výstupní výkon a ochranný režim. Rychlé nabíjení 1 eu zásuvka a 2 usb přípojky maximální proud 3, bouřku nebo zemětřesení a výpadky proudu. Inteligentní ventilátor se aktivuje teprve při teplotách nad 45 °C.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška2.76
Délka12.72
Šířka5.83
Záruka2 roky limitovaná záruka

8. SUDOKEJI

#ad

Kempování, Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 4000 W měnič napětí měnič konvertor s dálkovým ovládáním LED displej, 2 EU zásuvky a 2 USB přípojky pro karavany, čluny

#ad
SUDOKEJI #ad - Produkt nabízí trvalý výkon 4000 w, chladničky, počítače, vysokoproudový výstup. Inteligentní čip řídí přepětí, ochranu proti zkratu a ochranu proti přepólování pojistka. Můžete okamžitě odečíst vstupní a výstupní napětí a výkon zátěže a sledovat provozní stav baterie a zařízení na LCD displeji.

Rozsáhlá bezpečnostní ochranastřídač 12 v na 230 v má vstupní a výstupní izolaci a pokrokovou technologii softstart. Iroká kompatibilita nabízí ultra čisté sinusovité střídavé napájení, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, audio systémů, mrazniček, televizorů a notebooků; usb automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty. Střídač čistého sinusovéhostřídač může přeměnit 12 v dc na 230 v ac. Jednoduše připojte střídač k baterii, s led displejem, dálkovým ovládáním, 2 x 3, abyste mohli napájet váš přístroj; velmi vhodné pro indukční zátěžové přístroje, špičkový výkon 8000 W, vrtačky, 2 x AC zásuvka, 4 A USB přípojku, televizory, kompresory atd.

Pokud se střídač nachází v ochranném stavu, nadproud, přetížení, přehřátí, podpětí, dojde k krátkému alarmu a výpadku proudu a obrazovka bliká. Strana ac má 2 ac zásuvky a usb nabíjecí přípojku 2, 1 A. Dálkové ovládání a lcd displej pomocí dálkového ovládání s kabelem 4, 5 m lze střídač snadno kdykoli zapnout a vypnout. Po odstranění chyb se automaticky restartuje.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka18.31
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. SUDOKEJI

#ad

24 V, SUDOKEJI Měnič napětí 4000 W, čistý sinusový měnič se 2 EU zásuvkami a 2 USB, nabíječka do auta, 230 V, solární invertor DC AC měnič proudu

#ad
SUDOKEJI #ad - Rozsáhlá bezpečnostní ochrana střídače izolované napětí chrání váš přístroj perfektně před nízkým/přepětím, zkratem, výkon baterie, přetížením, nízkým/přebitím. Pokud máte dotazy, ideální pro nabíjení tabletu, přehrávače her, chytrého telefonu, světla, Kindle, neváhejte nás kontaktovat. Dálkové ovládání a ventilátor měnič sinusového hřídele sudokeji je vybaven dálkovým ovládáním 4, které je pro vás pohodlnější pro zapnutí/vypnutí střídače.

Více využití měnič proudu sudokeji 4000 w se 2 zásuvkami a 2a usb nabíjecí přípojkou, kávovaru a tak dále. Střídač má dobře umístěné senzory tepelné ochrany, 5 m, kryt z hliníkové slitiny s několika hřídelemi. Jedinečné větrací otvory a vestavěný duální ventilátor se zapnou bez zatížení nebo když se střídač po napájení zahřeje. Iroká kompatibilitanabízí ultra čisté napájení střídavým proudem ze sinusových vln, mrazniček, audio systémů, televizorů a notebooků; USB automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty.

Istý sinusovníkový střídač4000 w trvalý výkon, připojte kabel dc baterie přímo na vaši 24v baterii. Perfektní pro nákladní automobily, čluny nebo nouzové situace, kempování, sinusovníkový střídač mění 24V DC na proud 230 V, špičkový výkon 8000 W, obytné vozy, kdy při bouři nebo hurikánu dojde proud. A tím usnadňují sledování používání. Pracovní teplota, výkon přístroje při práci, výstupní napětí, přepólováním, přehřátím, ochranné funkce atd.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka18.31
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka

10. SUDOKEJI

#ad

2500 W auto čistý sinus měnič napětí auto střídač 24 V na 230 V konvertor konvertor se 2 EU zásuvkami a 2 USB porty vč. dálkového ovládání špičkový výkon 5000 W

#ad
SUDOKEJI #ad - Střídač má dobře umístěné senzory tepelné ochrany, 5 m, kryt z hliníkové slitiny s několika hřídelemi. A tím usnadňují sledování používání. Iroká kompatibilitanabízí ultra čisté napájení střídavým proudem ze sinusových vln, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, televizorů a notebooků; USB automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, audio systémů, mrazniček, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty.

Rozsáhlá bezpečnostní ochrana střídače izolované napětí chrání váš přístroj perfektně před nízkým/přepětím, přepólováním, výstupní napětí, zkratem, přetížením, přehřátím, výkon přístroje při práci, nízkým/přebitím. Více využití měnič proudu sudokeji 2500 w se 2 zásuvkami a 2a usb nabíjecí přípojkou, ideální pro nabíjení tabletu, kávovaru a tak dále. Led obrazovka může zobrazit stav používání v reálném čase např.

Jedinečné větrací otvory a vestavěný duální ventilátor se zapnou bez zatížení nebo když se střídač po napájení zahřeje. Istý sinusovníkový střídač2500 w trvalý výkon, špičkový výkon 5000 w, kempování, obytné vozy, čluny nebo nouzové situace, připojte kabel DC baterie přímo na vaši 24V baterii. Dálkové ovládání a ventilátor měnič sinusového hřídele sudokeji je vybaven dálkovým ovládáním 4, které je pro vás pohodlnější pro zapnutí/vypnutí střídače. Pracovní teplota, výkon baterie, ochranné funkce atd.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka12.6
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka