Top 9 Scolia Home Dart System – Skříňky a pouzdra na šipky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Scolia

#ad

Scolia Home + Spark Light Surround

#ad
Scolia #ad - Materiály:. Originály Scolia. Kategorie: scoreboardy se šipkami > Elektronické skóre šipek. Značka: Scolia Darts. Scolia home + Spark Light Surround.
ZnačkaScolia #ad
Hmotnost4.41

2. Winsport

#ad

Winsport Scolia Home Set s kamerou a osvětlením vč. Ultimo Surround šedá

#ad
Winsport #ad - Scolia výborně ladí s číselnými kroužky běžných terčů jako Winmau Blade 6, a pro hladké používání je nutné pouze kabelové připojení k internetu. Sledujte své hry a hody v reálném čase na svém mobilu nebo tabletu přes aplikaci Scolia díky rychlému zpracování dat v CPU na zařízení.

Aplikace scolia umožňuje sledování všech her a hodů a přístup k mnoha statistikám pro optimalizovaný zážitek ze hry šipek. Sadu, skládající se z automatického systému počítání a 360° led osvětlení, šedá karella ultimo surround se dá jednoduše namontovat, včetně automatické kalibrace kamery stiskem tlačítka. Scolia autoscoring system využívá 3 kamery s vysokým rozlišením, aby šipky na milimetr přesně umístili a okamžitě zjistil počet bodů.
ZnačkaWinsport #ad
VýrobceWinsport #ad
Hmotnost6.61
Číslo dílu8351.03

3. WINMAU

#ad

WINMAU Plazmový terč na šipky světlo

#ad
WINMAU #ad - Terč na šipky / surround není součástí dodávky. Diskrétní, lehký a nezapomenutelný světelný výkon. Jasnější díky designu. Dynamické vyzařování světla přesně tam, kde ho potřebujete – žádné boční oslnění. Jasnost, která inspiruje vaše šipky. Intuitivní tvar pro každý terč.
ZnačkaWINMAU #ad
VýrobceWinmau #ad
Výška3.94
Délka32.68
Hmotnost2.2
Šířka32.68
Číslo dílu4300
Modelka4300
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. KOTO darts

#ad

40 her a více než 427 variant, digitální počítadlo šipek, KOTO Royal Dart Scorer, pro 8 hráčů, elektronický Touch Pad Dart Scorer, počítadlo bodů

#ad
KOTO darts #ad - Lcd displej: elektronická zobrazovací tabulka koto je vybavena LCD obrazovkou. Multivrstva: elektronické zobrazovací tabule od koto může používat 1 – 8 různých hráčů současně a nabízí 40 napínavých her se 427 variantami, 501, včetně oblíbených 301, kriket a 21 bodů.

Jsme tu vždy pro vás, i když se vyskytnou potíže. V případě dotazů nás prosím kontaktujte. Snadná montáž: jednoduše se montuje na stěnu nebo lze použít jako stojan na stůl. Na této obrazovce se přesně zaznamenávají ručně zadané úrovně hráčů. Terč na šipky nabízí hodiny zábavy, ať už doma nebo venku na oslavě. Napájení: napájení bateriemi aa nejsou součástí dodávky. Zákaznický servis: snažíme se navrhovat nejlepší šipky a příslušenství ke šipkám pro každého.
ZnačkaKOTO darts #ad
VýrobceKOTO darts #ad
Výška1.18
Délka11.02
Hmotnost0.66
Šířka6.69
Číslo díluXKD780260
ModelkaXKD780260

5. WINMAU

#ad

WINMAU Blade 6 Triple Core Carbon Professional Bristle klasická terč na šipky

#ad
WINMAU #ad - Density control and Triple Core Carbon. Sixth generation Blade Technology. Včetně rota-lock and Spirit Level. Hi visibility Sisal. Laserem Cut Number Ring.
ZnačkaWINMAU #ad
VýrobceWinmau #ad
Výška1.97
Délka18.9
Hmotnost11.02
Šířka18.9
Číslo díluwmb0043
Modelkawmb0043
Záruka12 měsíců

6. Viper

#ad

Viper Laser Überwurf/Fuß Line Marker Stahl und Soft-Tip Darts

#ad
Viper #ad - Modernste laserstrahl, genau markiert Überwurf/Zeh Zeile; bietet eine moderne Alternative zu traditionellen Boden Marker selbstklebend. Benötigt 4 aa batterien zu bedienen separat erhältlich ermöglicht einen übersichtlichen Platz mit einem schnurlosen Design; alle Montagezubehör ist im Lieferumfang enthalten.

Nach den laser auf einen schrank oder wand montage, ziehen Sie die 2 Schrauben auf jeder Seite des Laser, um sicherzustellen, es bleibt in Position auch wenn es beschädigt. Helle und sparsame beleuchtung der laser ermöglicht es gesehen werden, auch in intensiven Tageslicht; kann an jede vertikale Winkel positioniert werden in der Nähe Ihre Dartscheibe. Kompatibel sowohl mit stahl und soft-tip darts, wodurch der Viper Laser Überwurf/Fuß Line Marker ein unverzichtbares Accessoire für ursächlichen und konkurrenzfähigen Dart Spieler Gleichermaßen.
ZnačkaViper #ad
VýrobceGLD Products #ad
Výška1.4
Délka9.8
Hmotnost0.3
Šířka2.6
Číslo dílu37-0108
Modelka37-0108

7. WINMAU

#ad

WINMAU Systém redukce zvuku Wispa

#ad
WINMAU #ad - Všechna upevnění a tvarovky Wispa jsou součástí dodávky. Systém redukce zvuku Wispa by Winmau. Maintains traditional impact sound for the dart player. Fits all winmau terče na šipky. Up to 24db reduction in adjacent rooms.
ZnačkaWINMAU #ad
VýrobceWinmau #ad
Výška1.97
Délka18.9
Hmotnost4.41
Šířka18.9
Číslo dílu4100
Modelka4100

8. Target Darts

#ad

Systém osvětlení terčů na šipky Corona Vision

#ad
Target Darts #ad - Systém osvětlení bez stínu. Magnetické upevnění pro snadnou montáž. Moderní LED technologie.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška2.36
Délka26.97
Hmotnost4.19
Šířka26.97
Číslo dílu121105
Modelka121105

9. KOTO darts

#ad

Profesionální podložka na šipky na ochranu dna a šipek, KOTO Oche Carpet Checkout 285 x 80 cm, s indikací skóre a Oche, pomůcka pro počítání vám usnadní počítání!

#ad
KOTO darts #ad - Délka rohože se měří podle mezinárodních turnajových pravidel na 2, 85 m a šířce 80 cm. Chrání jak podlahu, tak i padající šipky. Několik házecích linií pokrývá všechny různé formáty šipek z celého světa.

Rohož byla vyrobena z lehké a pachově neutrální látky. Tato ochranná podložka na šipky je vhodná pro celou délku systému Oche. Rohož má na spodní straně ekologickou protiskluzovou vrstvu, aby podložka zůstala pevně na podlaze. V případě dotazů nás prosím kontaktujte. Zapracovaná tabulka pro perfektní finiš! zákaznický servis: snažíme se navrhovat nejlepší šipky a příslušenství ke šipkám pro každého. Jsme tu vždy pro vás, i když se vyskytnou potíže.
ZnačkaKOTO darts #ad
VýrobceKOTO darts #ad
Výška0.01
Délka40.16
Hmotnost8.02
Šířka20.47
ModelkaXKD220040