Top 9 Zugmesser Für Holz – Pořízy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STUBAI

#ad

STUBAI Wagner nůž na pneumatiky 240 mm | tahací nůž včetně ochrany proti řezání | kovaný, kalený a broušený dutým brusem | ergonomické dřevěné rukojeti | Made in Rakousko

#ad
STUBAI #ad - Ergonomický design pro pohodlnou práci. Made in rakousko | nástroje od stubai se vyrábějí tradičním způsobem za nejvyšších požadavků na kvalitu v rakouském údolí Stubai.

Všestranné nářadí, zachovává tradici a kreativitu. Objevte umění řemesla: wagner rýžový nůž, nepostradatelný pro vázání sudů, truhláře a řemeslníky ze dřeva. Velikost 240 mm | hmotnost 400 g | řezání s dutým brusem | včetně ochrany proti řezání | kované z vysoce kvalitní oceli, tvrzené a broušené | ergonomické dřevěné rukojeti.

Pořiďte si tento nepostradatelný nástroj a pociťte kouzlo zpracování dřeva. Vytvářejte mistrovská díla ze dřeva – s nožem wagner! kvalita, dlouhá životnost a přesnost: wagner rýžový nůž, symbol pravého řemeslného umění. S vysoce kvalitní ocelovou čepelí snadné řezání a přizpůsobení dřevěných pneumatik.
ZnačkaSTUBAI #ad
VýrobceStubai #ad
Výška18.11
Délka1.57
Hmotnost0.85
Šířka3.94
Číslo dílu9002793304298
Modelka336003

2. CHLM

#ad

Tažný nůž na tažení Lišta Lišta Pneumatika Kreslicí nůž Dřevo 255-280 mm

#ad
CHLM #ad - Toto je nenahraditelný nástroj pro odkornění dřeva a prken. Stabilní dřevěné rukojeti. Ka 255–280 mm. Jednoduchá kvalita pro kutily. Vyrobeno z oceli.
ZnačkaCHLM #ad

3. "KIRSCHEN"

#ad

250 mm, zahnutý, "KIRSCHEN" Nástroje 4002250 | Tažný nůž

#ad
"KIRSCHEN" #ad - Univerzální použití. Se 2 dřevěnými sešity. Ručně kované v německu ze speciální oceli. Tloušťka čepele od 4 do 4, 5 mm na zkosení. Originální třešňový tahací nůž, zahnutý – 250 mm.
Značka"KIRSCHEN" #ad
VýrobceKirschen #ad
Výška2.05
Délka5.79
Hmotnost0.44
Šířka5
Číslo dílu4002250
Modelka4002250

4. BeaverCraft

#ad

BeaverCraft DK2s Zugmesser mit Lederscheide, Holzbearbeitungswerkzeug, Holzbearbeitung, 10,9 cm, Holzschnitzwerkzeuge, Zugmesser, Holzzugmesser, Schnitzwerkzeuge

#ad
BeaverCraft #ad - Ziehmesser-schneidkante: sehr scharf, ermöglicht das schneiden von Weichholz und Hartholz, langlebig genug, um Hart- und Weichholz zu schneiden. Ergonomische holzspaltergriffe: bestehen aus Hartholz-Eiche und sind mit natürlichem Leinöl behandelt.

Rasiermesserscharfer holzspalter: die klinge des Schruppmessers besteht aus kohlenstoffreichem Stahl und ist auf die richtige Festigkeit gehärtet, geschärft und poliert, sodass Sie direkt nach dem Auspacken ein Zeichenmesser verwenden können. Notiz! das zugmesser ist für die Bearbeitung von Holz ohne Rinde oder Äste konzipiert! Ihr ergonomisches design ermöglicht ein langes Arbeiten ohne Ermüdung der Hände.

Funktionen des ziehmessers: das spaltmesser ist ein Holzschnitzwerkzeug, das das Zeichnen und Formen von Holz vereinfacht, indem es Späne oder größere Stücke überschüssigen Holzes entfernt. Zugmesser aus europa: alles, der ukraine, die durch die Produktionsanstrengungen im größten europäischen Land, was von BeaverCraft hergestellt wird, garantiert europäische Qualität, entsteht.
ZnačkaBeaverCraft #ad
VýrobceBeaverCraft #ad
Výška1.2
Délka15
Šířka1.7
Číslo díluDK2
ModelkaDK2s

5. pokm toolsmarket

#ad

Pokm toolsmarket Tažný nůž Délka čepele: cca 280 mm Lišta Tahací železo Pneumatický nůž Tahací nůž s dřevěnými rukojeťmi

#ad
pokm toolsmarket #ad - Tahací hoblík – perfektní nástroj pro řemeslníky a fandy! S délkou čepele cca 280 mm nabízí toto vysoce kvalitní škrabadlo celou řadu použití ve vašem projektu. Celková délka cca 430 mm zajišťuje optimální účinek páky, zatímco jednoduchá kvalita stavebního trhu zajišťuje solidní a robustní konstrukci. Díky držadlům ze dřeva padne nástroj pohodlně do ruky a umožňuje přesnou práci. Epel je již připravena k provozu, lze ji ale v případě potřeby dodatečně naostřit, aby vám poskytla ještě ostřejší nástroje.
Značkapokm toolsmarket #ad
VýrobcePOKM Toolsmarket GmbH #ad
Číslo dílu98

6. YWBL-WH

#ad

Rovný tahací nůž Nástroj na zpracování dřeva, nůž na odkornění, dvojitá protiskluzová dřevěná rukojeť, lisovaná čepel z wolframové oceli

#ad
YWBL-WH #ad - Epel z wolframové oceli: Čepel je vyrobena z wolframové oceli a zajišťuje tvrdost HRC30 a dlouhou životnost. Protiskluzové: dvojitá kulatá dřevěná rukojeť, snadno uchopitelná a při hoblování dřeva neklouže.

Dvojitá dřevěná rukojeť lze při vytahování větších dřevěných bloků a prken pevně zafixovat. Ideální dárek: praktický nůž na zpracování dřeva s rovným tahem je ideálním dárkem pro vaše přátele, zejména pro ty, kteří jsou domácími kutily, členy rodiny, tesařskými nadšenci atd. Vysoká účinnost řezání: Čepel je ostrá a má silnou řeznou sílu, kterou lze použít pro rychlé hoblování obyčejného dřeva nebo k škrábání kůry, což šetří námahu a efektivitu. Snadné nošení: tento nůž je lehký a kompaktní, takže jej můžete snadno uložit a přepravovat, abyste jej mohli pohodlně používat.
ZnačkaYWBL-WH #ad
VýrobceYWBL-WH #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluYWBL-WHyazstbigg4
ModelkaYWBL-WHyazstbigg4

7. GEDORE

#ad

Hmotnost: 0,5 kg, OCHSENKOPF Tažný a Wagnerův nůž, délka čepele: 25 cm, nýtovaný sešit

#ad
GEDORE #ad - Rozsah dodávky: 1x ochsenkopf tahací a wagnerův nůž, šířka čepele: 35 mm, délka čepele: 250 mm, hmotnost: 500 g, 1593048/OX 370-2500.

Stabilní a praktické rukojeti pro pohodlnou a bezpečnou práci, vhodné pro mokré a suché dřevo. Nýtovaný sešit pro delší životnost, vysoce kvalitní materiál, jemně leštěný ostří, stabilní konstrukce. Ostré čepele s ostřím, ideální pro opracování kmenů různé tloušťky, pro truhlářské práce nebo pro odpalování malých větví. Robustní tahací nůž pro stahování dřevěných trámů, k odkornění kmenů a pro další zpracování dřeva pro amatérské tesaře a profesionály.
ZnačkaGEDORE #ad
VýrobceOCHSENKOPF #ad
Výška3.15
Délka11.02
Hmotnost1.19
Šířka7.09
Číslo dílu1593048
ModelkaOX370-2500
Záruka1 rok zákonná záruka.

8. KOTARBAU

#ad

Tahací nůž na dřevo, KOTARBAU® Kovaný tahací nůž 315 mm Wagnerův nůž

#ad
KOTARBAU #ad - Trvanlivost – tahač kotarbau je vyroben z uhlíkové oceli a je odolný proti drsným povětrnostním podmínkám, sníh a mráz, jako je déšť, je také odolný proti deformaci a odolný proti roztržení. S tahačem pracujete tak, což umožňuje mnohem větší bezpečnost práce a kontrolu pohybu.

Robustní a bezpečnost – náš nůž je extrémně trvanlivý, ale musí se s ním správně manipulovat a udržovat. Nůž se skládá z lehce konvexní, stabilní čepele, že ho přitáhnete k sobě, která je vložena mezi dvě dřevěné rukojeti a umožňuje pohodlné a bezpečné zpracování dřeva. S tahačem pracujete tak, což umožňuje mnohem větší bezpečnost práce a kontrolu pohybu. Praktický – kovaný tahač kotarbau při odstraňování kůry dřeva, že ho přitáhnete k sobě, ale také při zpracování prken nebo při odstraňování výhonků a větví.

Univerzálnost – tahač kotarbau je velmi jednoduchý nástroj s mnoha možnostmi použití a používají ho sochaři, židlí nebo opravdoví nadšenci, výrobci oblouků, truhláři, fandisté nadšenci autobushcraft, kteří kladou důraz na profesionální finiš. Technické údaje – tahací nůž 315 mm – šířka řezu: 315 mm, hmotnost: 568 g, materiál pochvy: ocel ahs, celková šířka: 390 mm, délka rukojetí: 130 mm, hloubka ostří: 35 mm, materiál rukojeti: dřevo.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška1.18
Délka18.11
Hmotnost1.14
Šířka4.53
Číslo dílu5907465945394
Modelka5907465945394

9. BeaverCraft

#ad

Draw Knife Classic Splitter knife 4,3 palců Wood Carver's Straight Splitting mini Drawknife pro Shaving and Debarking Wood

#ad
BeaverCraft #ad - Naše řezbářské nástroje jsou naostřené a leštěné, takže můžete tento tahač používat přímo z boxu. Zké hrany: je super ostré, jako jsou dub, což umožňuje řezat měkké dřevo a tvrdé dřevo. Ergonomický design rukojeti lebky umožňuje dlouhou dobu pohodlného řezbářství bez únavy rukou.

Uhlíkové čepele nože umožňují řezat komplexní křivky, dutiny a rovné řezy. Protiskluzová rukojeť: rukojeť kozacího nože je vyrobena z tvrdého dřeva a je zpracována přírodním lněným olejem. Ten nejlepší dárek pro každého, kdo je spojen v dřevěném dýně: mini nůž byl vytvořen speciálně pro potřeby začátečníků a profesionálních řezbářů. Stříhání tahacího nože má dlouhou životnost, aby bylo možné řezat tvrdé dřevo, ořechy nebo třešňové dřevo. Ezy nože jsou velmi hladké a lesklé. Nůž na ostré nože: čepel kozacího nože se vyrábí z uhlíkové oceli a kalí se pro správnou pevnost.

5 jednoduchých kroků pro broušení nože na háček" a "Jak nůž chráníte před korozí" – Knihy zdarma. Nůžové funkce: nůž na vytažení je řezbářský nástroj, který usnadňuje vytrhávání a tvarování dřevěného kusu díky odstranění dřevěných třísek nebo větších částí dřeva nadměrného dřeva. Beavercraft zůstává při kvalitě našich řezbářských nástrojů, proto dostanete všechny potřebné informace o našich řezbářských nástrojů a odpovídající pomoci.
ZnačkaBeaverCraft #ad
VýrobceFENRIR #ad
Výška1.18
Délka14.92
Hmotnost0.15
Šířka1.69
Číslo díluDK1
ModelkaDK1