Top 10 Elektrische Fahrradpumpe Alle Ventile – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIMBONNI

#ad

Také jako kapesní svítilna,, digitální obrazovka, kompresor, pumpička na jízdní kolo, kompresor, pneumatika s hliníkovým tělem, akumulátorová vzduchová pumpa 150 psi, Elektrická vzduchová pumpa

#ad
KIMBONNI #ad - Mezitím nabízíme 24hodinový servis. Dodává se se 4 různými přídavnými tryskami. Může zobrazovat 360 stupňů bez mrtvého úhlu, zřetelně zobrazuje 4 různé jednotky Psi, bar, kpa, kg/cm² a jedním tlačítkem lze přepínat 5 druhů inflačních režimů. Jednoduše připojte vzduchovou trysku pro automatické zaznamenávání tlaku pneumatik.

Lze jej nosit autem a bez problémů zastrčit do kufru nebo batohu. Kompaktní módní design, pouze 46 * 68 * 208 mm. Profesionální, ochrana proti zkratu, ochrana proti přepětí, ochrana proti podpětí a funkce monitorování teploty. Baterie se rychle a pohodlně nabije přes konektor typu C. K dispozici je ochrana proti přepětí baterie, můžete se na nás obrátit. Velký digitální displej a funkce osvětleníosvětlený digitální displej vzduchového čerpadla nabízí zařízení uživatelskou přívětivost a vizuální plnost.

Je vhodný pro nafukování jízdních kol, míčů, motocyklů, vzduchových polštářů, aut atd. Můžete si vybrat požadovaný tlak pneumatik a přednastavit. Součástí dodávky je bezpečnostní kladivo, které je vhodné pro nouzové případy venku. Nezávislý spínač řídí jasná led světla pro optimální vidění ve tmě, aby vám pohodlně poskytl nouzové osvětlení v noci. Jakmile je dosaženo přednastavené hodnoty tlaku, nafukování se automaticky zastaví.
ZnačkaKIMBONNI #ad
VýrobceKIMBONNI #ad
Číslo dílu774049282016

2. Grapsa

#ad

Plesová jehla, adaptér ventilu Presta pouze úložná, Taška na pumpičku Bosch na jízdní kolo Vzduchová pumpa Mini kompresor EasyPump. Úložný box Taška Taška Pouzdro USB kabel, Objemový adaptér

#ad
Grapsa #ad - Můžete je kdykoli snadno nosit nebo zavěsit na stěnu a ušetřit místo. Elektrické úložné pouzdro na jízdní kolo uchovává stroj a jeho příslušenství perfektně na přenosném místě, jehla na míč, mini kompresor EasyPump a související příslušenství, jako je USB kabel, objemový adaptér, takže můžete kdykoli najít požadované příslušenství.

Pouze krabička. Barva elektrické brašny na pumpičku odpovídá barvě akumulátorové pumpy na kolo. Snadná přeprava: kompresorová vzduchová pumpa box je kompaktní a lehký, míče a malé vodní hračky. Můžete snadno přenášet pumpičku na jízdní kolo a kdykoliv nafouknout pneumatiky auta, se silným ručním lankem. Robustní taška na vzduchovou pumpu na akumulátor: akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo držák na uschování z kvalitního materiálu, který je prachotěsný a odolný proti pádu, a může tak co nejlépe chránit vaši elektrickou pumpičku a prodloužit tak její životnost. Erpadlo pro bosch easy si můžete vzít kdykoli a všude snadno s sebou.

Externí velikost: 11, jízdní kola, 5 * 4, motocykly, dá se snadno vkládat do batohu a nezabere příliš mnoho místa. Jedinečný vzhled: drážkový tvar kufru s akumulátorovou pumpou se perfektně hodí k baterii vzduchového čerpadla, což může účinně snížit tření a vibrace vzduchového kompresoru akumulátoru v elektrické tašce na pumpičku na kolo, čímž je vaše nářadí bosch chráněno dvojitou ochranou. Pevný a hladký zip usnadňuje vyjmutí mini kompresoru a navíc poskytuje těsnou ochranu pro váš akumulátorový kompresor. Taška na kolo s pumpičkou je malá a kompaktní, 75 palců.
ZnačkaGrapsa #ad
VýrobceGrapsa #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílueasy pump-gs0728
Modelkaeasy pump-gs0728

3. LEXIN

#ad

Invalidní vozík, akumulátorový kompresor 5000 mAh, motocykl, 10,3 bar, skútr, auto, míče, LEXIN P5 elektrická vzduchová pumpa, přenosná hustilka na jízdní kolo

#ad
LEXIN #ad - Můžete také zvolit vždy požadovanou hodnotu pro tlak v barech nebo americké jednotce psi libry na sqare palce. Zelená--více než 65% výkon, červené blikání -- méně než 10 %. Mobilu k nabíjení. 4 v 1: lexin p5 lze použít jako dobíjecí elektrickou vzduchovou pumpu, zkoušečku stlačeného vzduchu, kapesní lampu a powerbanku.

Po napojení s naměřeným výrobkem ukáže LEXIN P5 aktuální hodnotu tlaku vzduchu. Akumulátorové kompresory lexin jsou praktické i pro uživatele invalidních vozíků, kteří si sedí, mohou naplnit prázdnou pneumatiku. Lexin nabízí 7*24hodinovou německou zákaznickou službu a jednoroční záruku. Díky této funkci se čerpadlo automaticky zastaví, motocyklu, jízdního kola, když je dosaženo přednastaveného tlaku.

Bezplatná výměnná služba je nabízena v záruční době, pokud je problém s kvalitou výrobku. Na horní straně je k dispozici usb-c port pro nabíjení a USB port pro jiná zařízení např. Velmi praktický a vhodný na cesty. Led světlo pomáhá při nafouknutí v tmavém prostředí. Různá barevná světla na velkém a dobře čitelném displeji ukazují stav baterie. Hmotnost: 500 gramů.
ZnačkaLEXIN #ad
VýrobceLEXIN #ad
Výška1.5
Délka6.4
Hmotnost1.1
Šířka2.7
Číslo díluLEXIN-P5
ModelkaLX-P5
ZárukaZáruka 2 roky

4. Xiaomi

#ad

Nabíjení přes USB-C, 5 režimů, 14,8 Wh akumulátor, Akumulátorový elektrický vzduchový kompresor/vzduchové čerpadlo Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 0,2–10,3 bar/3–150 psi, integr. LED osvětlení, digitální displej

#ad
Xiaomi #ad - Rychle a snadno se nabije přes USB rozhraní typu C za méně než 3 hodiny. Díky kompaktní konstrukci je perfektním společníkem na cesty. 5 různých přednastavených režimů tlaku vzduchu. Vysoký a přesně nastavitelný tlak až 150 psi pro optimální huštění pneumatik jízdních kol, motocyklů, automobilů a míčů. Vybaveno digitálním displejem pro zobrazení stavu tlaku a nastaveného režimu.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška1.77
Délka4.88
Hmotnost1.06
Šířka2.8
Číslo díluMJCQB05QJ
ModelkaMJCQB05QJ
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

5. QiCYCLE

#ad

Jízdní kola,, QiCYCLE Elektrická vzduchová pumpa, motocykly, vysoce přesný digitální akumulátorový kompresor, plnič pneumatik pro auto, přenosný vzduchový kompresor s LED světlem, dobíjecí 150 psi

#ad
QiCYCLE #ad - Kromě toho má funkci powerbanky pro případ nouze. Nabíjecí přípojka typu C umožňuje snadné nabíjení. Plně nabitý kompresor může pracovat nepřetržitě až 35 minut a nafouknout 5 prázdných pneumatik 175/70 R14. Vzduchová hadice je vyrobena z gumy + nylonu + gumy", které odvádějí teplotu, dokáže udržovat bezpečnou teplotu
ZnačkaQiCYCLE #ad
VýrobceQiCYCLE #ad
Výška2.52
Délka7.87
Hmotnost1.87
Šířka2.52
Číslo díluQJCQBP1

6. PARKVISION

#ad

Přenosný akumulátorový kompresor s LED světlem, akumulátorová pumpička, na motocykl,, duální režimy nabíjení, PARKVISION Elektrická vzduchová pumpa 7500 mAh, do auta, 150 PSI, čerpadlo na pneumatiky

#ad
PARKVISION #ad - Jakmile objem náplně dosáhne přednastavené hodnoty, bar, vzduchové čerpadlo se automaticky vypne, KPA, aby se zabránilo nadměrnému foukání. Multifunkční inteligentní použití: současně zobrazuje hodnotu tisku v reálném čase a přednastavená hodnota tisku, jízdní kola, lcd displej pro snadné odečítání tlaku ve tmě.

Preferovaný dárek pro dárky: dodává se s nylonovou taškou s dlouhou životností, ve které můžete vzduchovou pumpu pohodlně uložit a přepravovat. Upozornění: klikněte na tlačítko "U" pro výběr požadovaného režimu. Automatické zastavení a integrovaná funkce paměti: 4 volitelné jednotky psi, kg/cm2. Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu. Praktický a výkonný přenosný vzduchový kompresor: tato vzduchová pumpa je kompaktní 17 x 7, 1 x 6, 5 cm a výkonná se zabudovaným super kapacitním akumulátorem 7500 mAh. Režim duálního síťového zdroje umožňuje jednoduché nabíjení přes praktické rozhraní typu C a kabelu rozhraní zapalovače cigaret.

Nabízíme 24hodinový zákaznický servis. Silikonová inflační hadice proti opaření, bezdrátové nafouknutí pneumatik: na rozdíl od jiných stylů na trhu byla naše připojovací přípojka na inflační hadici vybavena spařovacím silikonem, který může po nafouknutí rychle vychladnout a nabízí ochranu proti opaření. Naše vzduchová pumpa se dodává s různými tryskami a je ideální pro auta, fotbalové míče atd. Elektrické skútry, invalidní vozíky, basketbalové míče, motocykly, ale lze ji použít také jako powerbanku pro váš mobilní telefon a jako kapesní svítilnu s osvětlením.
ZnačkaPARKVISION #ad
VýrobcePARKVISION #ad
Výška2.56
Délka6.69
Hmotnost0.39
Šířka2.76
Číslo díluTF-008
Záruka1 rok

7. Neakhmer

#ad

Přenosný vzduchový kompresor, mini hustilka na pneumatiky, 12 V, pro auto, dobíjecí elektrický kompresor, 140 psi, vzduchová pumpa s manometrem, 6000 mAh, jízdní kolo,, pumpička na jízdní kolo

#ad
Neakhmer #ad - Nabíjecí zabudovaná baterie: 3 x 2000 mah. Ale tyto konstrukční chyby jsme vyřešili, pokud je bezdrátová vzduchová pumpa vypnutá, můžete ji připojit k zapalovači cigaret v autě a nafouknout pneumatiky Vašeho auta prosím udržujte své auto v úzkém stavu, jedná se o skutečně nouzové čerpadlo.

Nářadí na auto a motocykl pro pneumatiky a kola, Air Pump Auto & Motocykly, autodoplňky, vzduchové pumpy. Tento přenosný vzduchový kompresor lze použít jako powerbanku: má usb přípojku, která vám nabízí funkci powerbanky pro nabíjení vašeho smartphonu v případě nouze. Nabízíme 24hodinový zákaznický servis. Pokud najdete něco špatně, můžete nás kdykoliv kontaktovat na stránce s podrobnostmi o objednávce "Kontaktovat prodejce". Dodává se také s odolnou nylonovou taškou, ve které můžete nafukovač pohodlně uložit a přepravovat.

Upozornění: klikněte na tlačítko "Loop" pro výběr požadovaného režimu. Plnič pneumatik s digitálním manometrem a světlem: tento plnič pneumatik s digitálním vzduchovým kompresorem má světlou lcd obrazovku. Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu. Vybaveno konektorem typu c a nabíjecím kabelem pro auto, 3 bar: velikost přenosného vzduchového kompresoru 17 x 6, mini plnič pneumatik, motocyklové pneumatiky, 9 x 5 cm, plavecké kruhy, který lze pohodlně a rychle nabít. Pumpičku můžete bez problémů používat i ve tmě.
ZnačkaNeakhmer #ad
VýrobceNeakhmer #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka2.36

8. Woowind

#ad

Elektrická vzduchová pumpa auto a pumpička na jízdní kolo, 150 psi, funkce powerbanky, Schrader a Dunlop pro jízdní kolo, vč. adaptéru Presta, elektrická, Woowind AP2-P akumulátorový kompresor

#ad
Woowind #ad - Led ruční svítilna a přídavná funkce powerbanky dělají z akumulátorového kompresoru Woowind perfektního průvodce na cestách. Nabízíme záruku 24 měsíců, abyste si mohli být jisti, že obdržíte vysoce kvalitní produkt. Pohotovostní režim po dobu 6 měsíců při plném nabití a nepoužívání.

V seznamu balení je obsažena vzduchová pumpa, adaptér presta, co potřebujete, kulová jehla, taška a uživatelská příručka – vše, adaptér Dunlop, usb kabel, plovací kroužková hubice, abyste mohli začít. Akumulátorový kompresor od woowind je spolehlivá elektrická vzduchová pumpa do auta, elektrická pumpa na jízdní kolo a mini kompresor v jednom. Díky automatické funkci startu a zastavení je ovládání ap2-p jednoduché a intuitivní.

S maximálním tlakovým výkonem 150 psi je tato akumulátorová hustilka na kolo vhodná i pro náročné úkoly, jako jsou pneumatiky pro horská kola. Ap2-p vyhovuje všem potřebám osob, které se zabývají vozidly a jízdními koly – tedy zejména řidičů, cyklistů a motocyklů a majitelů vozidel. Velký displej ap2-p zajišťuje, že tlak pneumatiky můžete vždy sledovat na očích. Akumulátorový kompresor je praktický a šetrný k životnímu prostředí – stejně jako všechny produkty Woowind.
ZnačkaWoowind #ad
VýrobceWoowind #ad
Výška1.61
Délka2.44
Hmotnost0.85
Šířka6.05
Číslo díluAP2-P
ModelkaAP2-P
Záruka24 měsíců

9. Fanttik

#ad

Fahrrad, Elektrischer Kompressor mit Digitalem LCD-Bildschirm und 4 Modi für Auto, 10,3 BAR/150 PSI Tragbar Fahrradpumpe, Motorrad, Bälle, Fanttik X8 Mini Elektrische Luftpumpe

#ad
Fanttik #ad - Einfach zu bedienen. Das kompakte und leichte design ist einfach zu verstauen und passt in Ihre Tasche, Fahrradträger, Auto oder Rucksack. Kabelloses batteriegeladenes Design befreit Sie von komplizierten Kabeln verursachten Problemen und ermöglicht einfacheres Aufblasen der Luft. Der manuelle modus ermöglicht es Ihnen, den Druckwert entsprechend dem Aufblasobjekt einzustellen und das Aufpumpen stoppt automatisch bei dem eingestellten Druck.

Perfekt zum aufpumpen von Motorrädern, Schwimmringen und anderen aufblasbaren Gegenständen. Nicht in deutscher Sprache. Einfach zu bedienen elektrischer kompressor 4 arten von voreingestellten inflationsmodus werden auf dem großen LED-Bildschirm deutlich angezeigt, bequem für Sie zu wählen. Multifunktionales schnelles aufpumpen mit dem hochleistungs-chip und 10, autos, 3 bar/150 psi hochdruck-Kapazität bläst dieser Tragbarer Luftkompressor schnell auf, Bällen, fahrrädern, Reifen der Größe 110/70 R17 können in nur 38 Sekunden befüllt werden.

Präzises und kabellose luftpumpe das große digitale manometer zeigt sowohl den Strom als auch das Ziel nebeneinander mit +/- 0, 1 bar +/- 1, 5 psi Genauigkeit an. Taschenformat-reifenpumpe mit einem gewicht von nur 544 g kann der ultraleichte X8 leicht in einer Hand gehalten werden, während er benutzt wird. Lieferumfang: 1 x 8 luftpumpe, 1 x luftschlauch, 1 x usb-kabel, 1 x Aufbewahrungstasche, 1 x Düse und Kugelnadel-Adapter, 1 x presta-ventiladapter, 1 x Bedienungsanleitung evtl.
ZnačkaFanttik #ad
VýrobceFanttik #ad
Výška1.88
Délka5.51
Hmotnost1.2
Šířka3.34
Číslo díluX8
ModelkaX8

10. TOPUMP

#ad

Přenosná akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo s LED displejem, TOPUMP Elektrická pumpa na kolo TP100, bezdrátový kompresor na jízdní kolo pro auto, 150 psi, jízdní kolo,, automatické vypnutí

#ad
TOPUMP #ad - V případě dotazů jsme Vám kdykoli k dispozici. Ideální pro outdoorové aktivity, cyklistiku a kempování. Se svým výkonným motorem zajišťuje kompresorová pumpa na jízdní kolo rychlé nafouknutí – 8 minut pro pneumatiky auta, pneumatiky vozidel, nákladní automobily, nafukovací matrace nebo nafukovací čluny. S integrovanou vzduchovou hadicí, ideální pro uložení v batohu, kterou lze snadno uložit, co potřebujete, nosiči jízdních kol nebo v automobilové konzole.

Akumulátorová vzduchová pumpa na kolo váží pouhých 400 g a má kompaktní design, tašce, abyste své pneumatiky mohli kdykoli a kdekoli nafouknout. Praktická a lehká: elektrická pumpička na kolo topump tp100 je vše, nepotřebujete žádné další příslušenství. Integrovaná led světla se perfektně hodí pro nafukování pneumatik při špatných světelných podmínkách nebo v nouzových případech. Nabízíme vám jednoroční výměnný nebo opravný servis. Vynikající zákaznický servis: dobíjecí elektrická vzduchová pumpa je kompatibilní s ventily schrader a presta.

Výkonná a rychlá: elektrická vzduchová pumpa pro jízdní kolo má dobíjecí baterii 2 x 2000 mah a dokáže nafouknout pneumatiky až 150 psi 10, 2 minuty na pneumatiky jízdních kol a 1 minutu na míče. Přečtěte si pečlivě návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, abyste zabránili poškození výrobku v důsledku nesprávného ovládání. Všestranný a s 5 inteligentními režimy: bezdrátový akumulátorový kompresor od topump nabízí 4 přednastavené režimy auto, cestování, motocykl, jízdní kolo, basketbal a uživatelsky definovaný režim.
ZnačkaTOPUMP #ad
VýrobceTOPUMP #ad
Výška1.52
Délka6.32
Hmotnost0.9
Šířka2.89
Číslo díluA12
ModelkaTP100
ZárukaZáruka 1 rok