Top 10 Fahrradschloss Mit Zahlencode – Řetězové zámky na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ABUS

#ad

ABUS Zasouvací řetěz na zámek rámu – adaptér řetěz 6KS – zámek na kolo s délkou 130 cm – 6 mm silný řetězový zámek – příslušenství pro zámky rámu, černý

#ad
ABUS #ad - Ochrana proti poškrábání: plastový obal chrání před poškrábáním a poškozením laku. Funkce: Řetěz funguje jako dodatečná pojistka pro jízdní kola – vhodný pro všechny zámky rámu ABUS s přídavným krytem zámku a pro poplašný box 2.

0 Podrobnosti: připojovací řetěz pro zámky rámu, 3 metru, hmotnost 1140 g, řetězový adaptér 6KS/130 = délka 130 cm 1, tloušťka 6 mm. Manipulace: jednoduše zasuňte uzavírací šroub do krytu zámku zámku rámu – zcela bez dodatečného klíče. Stabilní: 6 mm silný čtyřhranný řetěz z tvrzené oceli – pro ochranu před zloději jízdních kol.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška8.66
Délka3.54
Hmotnost0.22
Šířka3.54
Číslo dílu4960sw
Modelka1777
ZárukaNe.

2. ABUS

#ad

ABUS Zámek na kolo / řetězový zámek Steel o Chain 880", černá, 7 mm/85 cm

#ad
ABUS #ad - Tvrzený materiál, 7 mm silný řetěz s odolnou textilní hadicí – standardní vložka ABUS s ochranou proti navrtání – automatické zamykání.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška1.73
Délka33.46
Hmotnost2.87
Šířka3.94
Číslo dílu677728
Modelka43306

3. ABUS

#ad

ABUS Pancéřový kabelový zámek Ivera Steel-O-Flex 7200 – kabelový zámek z ocelového kabelu s pancéřem z ocelových pouzder 85 cm a řetězový zámek 1500 Web – 4 mm silný kulatý řetěz ABUS bezpečnostní

#ad
ABUS #ad - Výrobek 2: zámek na kolo s bezpečnostní úrovní abus 3: extra lehký řetězový zámek nabízí dobrou ochranu díky 4 mm silnému ocelovému řetězu a je rychle a flexibilně použitelný. Produkt 1: podrobnosti: ivera steel-o-flex 7200/85 - délka kabelu 85 cm, hmotnost 700 g, barva černá/modrá, vč.

Výrobek 2: snadné odpojení a zamykání: ideální pro všechny, kteří potřebují své kolo v každodenním životě krátce připojit na různých místech – ideální také jako pojistka pro brašny na kolo nebo helmy. Výrobek 1: ochrana proti poškrábání: 22 mm silný kabelový zámek obklopuje vysoce flexibilní opláštění z umělého vlákna – pro ochranu před poškozením laku. Výrobek 1: steel-o-flex: kabel z oceli steel s vysokou flexibilitou – dvojitá bezpečnost díky dodatečnému pancéřovému pouzdru z tvrzené oceli.

2 klíčů. Výrobek 1: pouŽitÍ: zámek na kolo s bezpečnostní úrovní abus 7 z 15 – chrání dobré dvojkolky při středním riziku krádeže. Výrobek 2: zámek na kolo pro levné jízdní kola: 1500/60 web - délka 60 cm, barva růžová korálová, hmotnost 230 g, včetně 2 klíčů. Výrobek 2: ocelový řetěz pro dobrou odolnost: Robustní řetízek je pro ochranu před poškozením laku potažen textilní hadicí.
ZnačkaABUS #ad

4. ABUS

#ad

Řetězový zámek Abus Granit CityChain X-Plus 1060, černá, 10 mm/110 cm

#ad
ABUS #ad - Etěz 10 mm/140 cm. Maximální bezpečnostní úroveň 15. 10 mm šestihranný řetěz z tvrzené oceli s vysokou odolností proti řezání, stříhání a roztahování. Patentovaná abus power cell technologie s přímým upevněním řetězu v těle zámku. Ozubené tělo zámku je odolné proti brutálním útokům. Patentovaný uzamykací systém abuS X-Plus je odolný vůči nežádoucí manipulaci.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška1.97
Délka43.31
Hmotnost5.84
Šířka2.36
Číslo dílu28623-0
Modelka28623
ZárukaZáruka výrobce.

5. MUNATURA

#ad

MUNATURA Zámek na kolo číselný zámek 100 cm – řetězový zámek na kolo pro maximální bezpečnost – nerezový a odolný proti povětrnostním vlivům – 100 000 kombinací

#ad
MUNATURA #ad - 100 000 kombinací – díky mnoha kombinacím potřebují zloději více času na prolomení zámku. Vysoká ochrana proti krádeži – náš číselný zámek nabízí maximální bezpečnost pro vaše kolo, elektrokolo, skútr nebo elektroskútr.

Bílé číslice vám navíc pomohou při špatném světle zámek otevřít. Díky 8 mm silnému čtyřhrannému řetězu nabízí náš zámek na kolo vysokou bezpečnost. Mnohostranné použití – s délkou 100 cm je zámek na kolo flexibilní a perfektně se hodí pro všechna jízdní kola, elektrokola, elektrokoloběžky atd. Ideální pro každodenní použití. Tím se zámek na kolo stane věrným a trvanlivým společníkem.

Robustní konstrukce – 8 mm silný tvrzený a pozinkovaný ocelový řetěz nabízí extra vysokou ochranu proti krádeži pro vaše kolo a elektrokolo. Odolný vůči povětrnostním vlivům a nerezaví – řetězový zámek se skládá z nerezové oceli a navíc má nylonové opláštění odolné vůči UV záření. Nylonové opláštění chrání vaše kolo spolehlivě před poškrábáním.
ZnačkaMUNATURA #ad
VýrobceMUNATURA #ad
Výška1.57
Délka39.37
Hmotnost3.09
Šířka1.57

6. NDakter

#ad

NDakter Zámek na kolo s číselným kódem a vysokým stupněm bezpečnosti, zámek na kolo s 5místným číselným kódem, skútr, řetěz z tvrzené oceli pro jízdní kolo, elektrokolo, motocykl

#ad
NDakter #ad - Bezpečný a resetovatelnýŘetězový zámek jízdního kola s chytrou 5místnou kombinací, mnohem bezpečnější než jiné 4místné zámky. Kód lze resetovat, můžete nastavit 100 000 kombinací. Standardní kód je "00000". VíceúčelovýŘetězový zámek číselný zámek je 1000 mm dlouhý, bránu, skútry, skateboardy, plot, žebříky, aby spojil 2–3 jízdní kola nebo upevnil kolo na strom, dveře, dostatečně dlouhý, sekačky na trávu a mnoho dalších.

Zámek lze použít také pro motocykly, elektrokola, zábradlí, grily, buď jej nahradíme zdarma, nebo Vám vrátíme plnou kupní cenu. Ndakter nabízí jednoletou záruku, silný sloupek a další. Jednoduché nastavení vlastní individuální číselné kombinace. Robustní a dlouhá životnost je těžké jej prolomit, protože cylindrická vložka zámku na kolo je vyrobena ze zinkové slitiny. S komfortním zámkem bez klíče si nemusíte dělat starosti, že klíč ztratíte nebo si ho zapomenete vzít s sebou.

Zámek na kolo je z 6 mm silného řetězu z tvrzené oceli, který je odolný proti vrtání a odblokování proti technologii. Ochrana proti poškrábání zámek na kolo je obalený vysoce kvalitní polypropylenovou tkaninou, která je odolná proti poškrábání a opotřebení, chrání řetěz a zabraňuje poškrábání rámu jízdního kola, dlouhá životnost. Design kódu vám ušetří obtěžující nošení klíčů. Pohodlné používáníkombinační uzavírací mechanismus nabízí pohodlí bez klíčů a nastavte si vlastní heslo jednoduchými kroky.
ZnačkaNDakter #ad
VýrobceNDakter #ad
Výška1.57
Délka39.37
Šířka1.57
Číslo díluAUB08RYFQ6RF
ModelkaNDDECL

7. ABUS

#ad

ABUS Řetězový zámek Tresor 1385/75 – číselný zámek z tvrzené oceli – 6 mm silný čtyřhranný řetěz – ABUS bezpečnostní úroveň 6 – 75 cm – černý

#ad
ABUS #ad - Jednoduché zamykání s číselným kódem: díky 2komponentním válcům jsou číslice trvale čitelné – se speciální ochranou proti kontrole proti manipulaci se zámkem.

Robustní ocelový řetěz pro dobrou odolnost: vysoce kvalitní 6mm čtyřhranný řetízek je vyroben ze speciálně tvrzené oceli a pro ochranu před poškozením laku je potažen textilní hadicí. Ať už jde o ochranu doma, zabezpečení objektů nebo o mobilní bezpečnost: ABUS nastavuje standardy. Zámek na kolo pro kvalitní jízdní kola: 1385/75 - délka 75 cm, hmotnost 750 g, bezpečnostní úroveň ABUS 6, barva černá. Bezpečné, spolehlivé a stabilní. Za to stojí jméno abus. Módní číselný zámek s bezpečnostní úrovní abus 6: s tímto modelem nabízí abUS jednoduchý, moderní zámek na kolo pro dobré zajištění při středním riziku krádeže.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška2.36
Délka29.53
Hmotnost0.25
Šířka2.36
Číslo dílu51133-2
Modelka51133

8. ABUS

#ad

Abus řetězový hrad ocelol-o-řetězec 8807k / 110, temperovaný ocelový zámek kola, abus bezpečnostní úroveň 8, černá, 110 cm

#ad
ABUS #ad - Bezpečné, spolehlivé a stabilní. Robustní zámek na kolo s bezpečnostní úrovní abus 8: kompaktní, flexibilní řetězový zámek se čtyřhranným řetízkem o tloušťce 7 mm chrání vaše kolo spolehlivě před zloději.

Zámek na kolo pro kvalitní jízdní kola: steel-o-chain 8807k/110 - délka 110 cm, hmotnost 1900 g, barva černá, včetně 2 klíčů. Ať už jde o ochranu doma, o bezpečnost objektů nebo o mobilní bezpečnost: ABUS stanovuje standardy. Jednoduché a intuitivní zamykání: díky automatickému válci je zámek po zasunutí konce zablokován – není nutné otáčet klíčem. Tvrzená ocel pro maximální bezpečnost: jak u řetězu, pouzdra a nosných částí blokovacího mechanismu byla použita kvalitní, speciálně tvrzená ocel. To znamená jméno abus.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška3
Délka23
Hmotnost3.4
Šířka2
Číslo dílu8807K/110
Modelka82519
ZárukaNe.

9. ABUS

#ad

Abus Steel-O-Chain Iven 8210 Zámek na kolo

#ad
ABUS #ad - Síla: 7 mm. Materiál: speciální ocel. Délka: 85 nebo 110 cm. Systém: řetězový zámek. Plášť: textil.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.87
Délka43.31
Hmotnost4.67
Šířka7.87
Číslo dílu18906
Modelka55153
ZárukaČ.

10. SenluKit

#ad

číselný kód, kombinace zámku pro jízdní kolo, brány, Zámek na kolo s čísly a vysokým stupněm bezpečnosti, plot, dveře, gril černý, jízdní kolo, zámek na kolo, zámek na kolo, motocykl

#ad
SenluKit #ad - Bezpečné a resetovatelné: inteligentní 5místný resetovatelný kombinovaný zámek řetězu jízdního kola, mnohem bezpečnější než jiné 4místné zámky. Zámek lze použít také pro motocykly, zábradlí, skateboardy, sekačky na trávu a mnoho dalších. Pohodlné použití: kombinační zamykací mechanismus nabízí komfort bez klíčů a v jednoduchých krocích si nastaví vlastní heslo.

S komfortním zámkem bez klíčů si nemusíte dělat starosti, že klíč ztratíte a zapomenete jej nosit. Stabilní a dlouhá životnost: je těžké ji prolomit, protože cylindrická vložka zámku na kolo je vyrobena ze zinkové slitiny. Kód lze resetovat – existuje 10 000 kombinací, standardní kód je 00000 Senlukit nabízí jednoletou záruku, grily, buď jej nahradíme bezplatně, bráně, nebo Vám vrátíme celou částku. Víceúčelový: Řetězový zámek je 830 mm dlouhý a dostatečně dlouhý, žebříky, skútry, dveře, plotu, aby spojil 2–3 jízdní kola nebo upevnil vaše kolo na strom, tlusté tyče a další.

Ochrana proti poškrábání: zámek řetězu jízdního kola je ovinut do kvalitní polypropylenové tkaniny, odolná vůči teplu a ledu; chrání řetěz a zabraňuje jeho poškrábání rámu jízdního kola, která je odolná proti poškrábání a opotřebení, dlouhá životnost. Design kódu vám ušetří obtěžující nošení klíčů. Zámek řetězu jízdního kola je vyroben z 6mm legované oceli, která je odolná proti vrtání a odblokování proti technologii. Jednoduché nastavení vlastní individuální kombinace čísel.
ZnačkaSenluKit #ad
VýrobceSenluKit #ad
Číslo díluMMTL-Black-1
ModelkaMMTL-Black-1