Top 10 GVODE Gemüseschneider – Domácnost a kuchyně

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ownsun

#ad

Nástavec na nudle z ušlechtilé oceli Assiduous pro kuchyňský robot Kitchenaid, váleček na nudle a kráječ pro Kitchen Aid, výrobník těstovin lze prát ve vodě s kartáčem, stroj na nudle 3 kusy těstovin

#ad
Ownsun #ad - Nejlepší poprodejní záruka je to nejlepší dárek pro rodiče, manžela. Můžete je také čistit suchými, měkkými ručníky a nechat přirozeně uschnout. Dodávaný čisticí kartáč pro snadné odstranění zbytků mouky a nudlí. Ve srovnání s těstovinami vyrobenými integrovaným strojem na nudle jsou nudle vyrobené s nástavcem na nudle tvrdší.

Materiál z ušlechtilé ocelipříslušenství mixéru pro kitchenaid je vyrobeno z ušlechtilé oceli 304, včetně válečku na nudle, kráječe špaget a kráječe fettuccine. Ušlechtilá ocel má vysokou stabilitu a schopnost krájet nudle, nabízí rovnoměrný výkon pro výrobu nudlí a zlepšuje chuť nudlí. Pokud narazíte na problémy při používání, přátele, kontaktujte nás prosím včas. Lze prát vodou, ale po vyprání jej prosím osušte. Snadné čištění tato kuchyňská pomůcka pro stroje na nudle je velmi jednoduchá instalace a použití na stojanovém mixéru.

Těsto rozbalte, dumplings, nakrájejte špagetovým kráječem a řezačem fettuccine špagety a fettuccine. Perfektně se hodí pro kuchyňské stroje kitchenaid 3dílný nástavec na nudle je vhodný pro kuchyňské stroje kitchenAid. Německý návod lze stáhnout produktovou stránku, manželku, produktové příručky a dokumenty níže. Nastavením rolovacího knoflíku můžete obohatit své vlastní recepty: ravioli, lasagne, melaleuca, nudle.
ZnačkaOwnsun #ad
VýrobceAssiduous #ad
Výška4.33
Délka10.69
Hmotnost5.8
Šířka10.67
Číslo díluZLD-A182

2. GVODE

#ad

Mehl-Kuchen-Schneebesen, 6 Draht, Gvode Schneebesen-Aufsatz aus Edelstahl, passend für 4,5–5 QT Titelkopf-Standmixer, Eiercreme-Rührer, für Kitchenaid Schneebesen

#ad
GVODE #ad - Große kompatibilität: gvode rührwerke aus edelstahl sind speziell für vertikale rührwerke von für kitchen aid konzipiert, insbesondere für Geräte mit 4, KSM75, ksm103, wie K45SS, K45, ksm110, KSM95, 5 bis 5-pint Schüsseln, KSM100 und KSM90. Einfach zu reinigen: dieser edelstahl-mixer passt in die spülmaschine und lässt Ihre Hände frei.

Perfekt für eine gesunde und leicht zu reinigende Küche. Im gegensatz zu anderen ähnlichen Produkten korrodieren Metalle nach wiederholter Reinigung in der Spülmaschine nicht. Erstaunliches küchengeschenk: dieser edelstahl-mixer ist perfekt als weihnachtsgeschenk für diejenigen, die einen für Kitchen Aid vertikalen Mixer besitzen. Ausgezeichnete qualität: der mischer besteht aus poliertem 304 edelstahl, langlebiger und korrosionsbeständiger ist, von der Verbindung zu Drähten, der robuster, Verstärkung und Prüfung.

Hinweis: dieser anhang gehört nicht zu für Kitchen aid. Perfekt gegarte Glasur und transparenter Frischmilchkuchen. Gvode schneebesen-aufsatz für KitchenAid Mischer sind leistungsfähiger schneller als manuelle Mischer. Es ist sicherer und zuverlässiger als Aluminiumgalvanik und wird nicht rosten oder schwarzes Pulver produzieren. Bitte überprüfen Sie vor dem Kauf Ihr Kippkopf Vertikalmischermodell. Schnell und einfach: der edelstahlrührer für kitchenaid kann zutaten schnell luft zufügen, um eine weiche frische Creme herzustellen.
ZnačkaGVODE #ad
VýrobceGVODE #ad
Číslo díluG2301
ModelkaG2301

3. KitchenAid

#ad

KitchenAid Fresh Prep Slicer/Shredder Aufsatz, Weiß

#ad
KitchenAid #ad - Entworfen, entwickelt und getestet von KitchenAid. Verwandeln sie ihren standmixer in ein vielseitiges Küchengerät, das Ihnen helfen kann, noch mehr kulinarische Aufgaben zu bewältigen. Ideale schneidleistung, mit dem 2-in-1 lebensmittelschieber für obst und gemüse mit großem und kleinem Durchmesser – von Gurken bis Sellerie.

Die befestigung und das enthaltene Zubehörpaket organisieren sich in einer praktischen Aufbewahrungsbox für einfachen Zugang und einfache Lagerung. Alle klingen sind spülmaschinenfest im oberen Fach für eine einfache Reinigung. Kompatibel mit jedem kitchenaid standmixer.

Schneiden oder zerkleinern Sie sie in jede Schüssel für genau die Menge, die Sie benötigen. Klingen im lieferumfang enthalten – 3 mm schneideklinge ideal für gurken, wie Karotten, Karotten, bis zu einer feineren Konsistenz; 6 mm grobe Zerkleinerungsklinge ideal zum Zerkleinern von Kohl, Sellerie und Zucchini; 4 mm mittlere Schredderklinge ideal für Käse und festes Gemüse, Kartoffeln und mehr.
ZnačkaKitchenAid #ad
VýrobceKitchenAid #ad
Výška8.5
Délka8
Hmotnost1.3
Šířka4
Číslo díluKSMVSA
ModelkaKSMVSA

4. Kitty Professional

#ad

Kitchen Aid Spritz ochrana víko, mísa na míchání kuchyňských robotů ochranný kryt proti postříkání + trychtýř, Ochrana proti postříkání příslušenství kompatibilní s KitchenAid, vaření pečení kuchyně, Artisan

#ad
Kitty Professional #ad - Uvolněné pečení, míchání a hnětení s vaším kuchyňským robotem tak nic nestojí v cestě! hrana odkapávání pro mimořádně čistou práci: díky krycí sponě pro hubici skleněné mísy kitchenaid a keramické míse kitchenaid při pečení a šlehačce smetany zaručeně nic neobejde. Kromě toho krytka slouží prakticky současně jako rukojeť pro zvedání ochrany proti postříkání.

S profesionální ochranou proti postříkání "" od kitty professional máte opravdu všechno v rukojeti! profesionální ochrana proti vstřikování z vysoce kvalitního tritanu – stabilní, dlouhá životnost a dokonale průhledná: mějte přehled a maximální kontrolu při zpracování svých přísad v kuchyňském robotu KitchenAid. Pozor: není vhodné do myčky nádobí! profesionální sada – příslušenství pro kuchyňské stroje: naše nová značka, ale můžete se plně soustředit na přípravu svých kulinářských lahůdek. Vaše mísa kitchenaid nyní konečně udrží opravdu těsnou a kuchyň zůstane čistá.

Uzavíratelná násuvná trychtýř se stříkaným a prachotěsným silikonovým hrotem: díky silikonové zátce odolné proti stříkající vodě a prachu plnicímu otvoru nestříká a nepraší ani při plnění kuchyňského robotu. Abyste se museli méně starat o techniku a postup při realizaci svých receptů, Kitty Professional, usnadňuje vám práci a je prostě zábava! Konečně uvolněné pečení a přípravu receptů ve vaší kuchyni, bez následného nepořádku. Kuchyňské příslušenství od kitty professional je promyšlené, zásobuje vás promyšleným příslušenstvím pro vaše kuchyňské roboty.
ZnačkaKitty Professional #ad
VýrobceDaniel F. Ramershoven #ad
Hmotnost1.08

5. KitchenAid

#ad

Sada sekaček na zeleninu Messerschmidt MVSA a EMVSC kompatibilní s Kitchenaid

#ad
KitchenAid #ad - Buben na středně hrubé strouhané: syrové jídlo, mandle a ořechy na pečení, ovoce a měkký sýr. Ezací buben: brambory, cibule, kořenová zelenina a ovoce. Korunkový struhadlo na bramborovou kaši: bramborová kaše a zelenina, strouhaný koláč, bramborové placky. Buben na jemné strouhání: tvrdý sýr, čokoláda, ořechy, suchý chléb strouhanka. Pouze pouzdro je vhodné do myčky. Julienner aspel: julienne proužky zeleniny, ovoce a například sýra. Hrubý strouhaný buben: polévková zelenina, brambory pro hash browns, zelí, ovoce, čokoláda pro sypání, sýr.
ZnačkaKitchenAid #ad
VýrobceMesserschmidt #ad
Výška3.54
Délka14.17
Hmotnost1.21
Šířka7.48
Číslo díluMVSA + EMVSC
ModelkaMVSA + EMVSC

6. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 dílů | Sekačka na zeleninu Řezačka cibule Řezání / kostkování / hoblování / tužkování / loupání / skladování | Mandolína | Víceúčelová řezačka | Kráječ zeleniny Kráječ ovoce NEW

#ad
Genius #ad - Záchytná nádoba s víkem pro udržení čerstvosti pro přímé řezání, prostorově úsporné skladování stohovatelné, uchování v čerstvém stavu a přepravu.

Etné variace řezání: střední a velké kostky a tužky, tenké a tlusté plátky, silné proužky a čtvrtky. Protiskluzové nožky zajišťují bezpečný způsob práce. Stisknutím tlačítka "push" se integrovaná průhledná čisticí deska automaticky zatlačí dolů a vyčistí tužku i od nejmenších zbytků jídla. Extrémně ostré vložky nožů z ušlechtilé oceli v kvalitě G-NOX se 2 různými řeznými plochami pro současné krájení různých potravin.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška3.23
Délka8.74
Hmotnost2.43
Šířka3.94
Číslo díluA80567
ModelkaA80567

7. KitchenAid

#ad

Kitchenaid 144313 5KSMPEXTA stroj na výrobu těstovin bucatini, fusilli, rigatoni a spaghetti, malé a velké macaroni

#ad
KitchenAid #ad - Integrovaný kráječ těsta. 6 vyměnitelných vložek na těstoviny. Všestranný multitalent pro čerstvé špagety, Rigatoni, bucatini, Fusilli, velké nebo malé makarony. Samotná určení délky nudle.
ZnačkaKitchenAid #ad
VýrobceKitchenAid #ad
Výška48.03
Délka83.86
Hmotnost2.65
Šířka57.09
Číslo dílu144313
Modelka144313

8. Genius

#ad

Kráječ hranolků, kráječ ovoce – kostky – kráječ na okurky, mandolínu, Genius Nicer Dicer Smart 10dílný kráječ zeleniny, kráječ na cibuli, multifunkční kráječ zeleniny

#ad
Genius #ad - Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. Sada multiřezaček jako kuchyňská pomůcka je geniální systém pro přípravu salátů, pokrmů z ovoce a zeleniny.

Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě. Ovládáním tlačítka "push" kráječe na kostky automaticky přitlačí dolů a vyčistí tyč i těch nejmenších zbytků jídla. S kráječem zeleniny z teleshoppingu vytvoříte malé, střední, plátky, velké kostky nebo tužky, proužky a čtvrtky. Bez námahy, manuálně, rychle a zcela bez proudu. Lze použít také jako kráječ rajčat nebo kráječ.

Flexibilní multi-talent do vaší kuchyně a ideální pomocník s kráječem pro zdravou výživu. Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnou vložkou na nože s multifunkčním kráječem na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Ultrarobustní řezací víko kráječe zeleniny snadno zapadne na protiskluzovou sběrnou nádobu.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.11
Délka9.29
Hmotnost2.23
Šířka3.74
Číslo díluA33934
ModelkaA33934

9. GVODE

#ad

GVODE Fleischwolf Aufsatz für Kitchenaid Zubehör, Fleischwolf & Gemüseschneider für kitchenaid umfasst Metall Fleischwolf mit Wurstfüller Tubesand & Slicer Shredder Set

#ad
GVODE #ad - Leicht zu reinigen. Schnell verarbeiten. Als für kitchen mixer zubehör hat gvode den fleischwolf und den slicer shredder Perfekt für KitchenAid Standmixer entworfen. Passt auch für cuisinart standmixer SM-50, SM-50BC, SM-50R. Der aufsatz wurde von Gvode entworfen und gehört nicht zu für Kitchen aid.

Der slicer shredder-aufsatz für den standmixer von für kitchen aid enthält 3 trommelklingen aus rostfreiem Stahl: 5 mm Schneideklinge, Zucchini, 3 mm feine Zerkleinerungsklinge. Wie bei für kitchen-mixer-zubehör sind nur die schneidemesser spülmaschinenfest, der Rest ist es nicht. Zerkleinerer aufsatz für kitchenaid Standmixer mit BPA-FREE Materialien, die die Klinge stärker. Das fleischwolf zubehör ist aus lebensmittelechten Materialien hergestellt, aus aktualisierten langlebigen Materialien, 360 Grad Loch Edelstahlklinge, so dass Sie sich keine Sorgen über gesundheitliche Probleme machen müssen.3

3 verschiedene größen von Wurstfüllrohren und kann verschiedene Größen von Wurst machen. Die mitgelieferte Reinigungsbürste kann alle versteckten Ritzen und Ecken reinigen. Wir empfehlen die reinigung von Hand mit Seife und warmem Wasser nicht über 122 ℉. Der fleischwolf für Kitchenaid ist aus einer hochwertigen Aluminiumlegierung hergestellt. Perfekte passform. 4 mahlplatten können für 4 verschiedene Fleischsorten verwendet werden.
ZnačkaGVODE #ad
VýrobceGVODE #ad
ModelkaHLG1813

10. KitchenAid

#ad

KitchenAid Balení rašple a struhadlo pro kuchyňské roboty KitchenAid vhodné pro nový kráječ zeleniny

#ad
KitchenAid #ad - Vhodné do myčky. Vyrobeno z ušlechtilé oceli. Pro rychlé strouhání mrkve na mrkvový koláč nebo Savoy na zelný salát. Vhodné do myčky. Jemné struhadlo na korunu: pro obzvlášť jemné strouhání pevnějších přísad, jako je tvrdý sýr. Vyrobeno z ušlechtilé oceli. Korunní struhadlo na brambory: na strouhání brambor a jiné zeleniny, jako jsou cukety. Jemný rašple buben: perfektní pro strouhání a strouhání tvrdého sýra, ořechů, čokolády a dalších. Exkluzivně pro kráječ zeleniny KitchenAid.
ZnačkaKitchenAid #ad
VýrobceKitchenAid #ad
Výška4.84
Délka3.19
Hmotnost0.88
Šířka3.19
Číslo dílu5KSMEMVSC
Modelka5KSMEMVSC
ZárukaDvouletá kompletní záruka od data nákupu.