Top 10 Lernspiele ab 7 Jahre – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ravensburger

#ad

Ravensburger Dětské hry 22343, Lotti Karotti, závodní hra pro 2 až 4 hráče od 4 let

#ad
Ravensburger #ad - Kromě toho tři překážky komplikují cestu k mrkvi: krtek tlačí zajíce z kopce, tažný most lze překročit pouze dolů a brána posouvá zajíce o jednu úroveň do kopce.

Ale pozor, v kopci se náhle otevřou díry a neklouzají, cesta k mrkvi má připravená překvapení: pokud se na mrkev otočí, spadne jeden nebo druhý zajíc dovnitř. Lotti karotti je ideální společenská hra pro děti od 4 let a celou rodinu. Trvalé napětí, jednoduchá pravidla a krátká doba hraní asi 20 minut zajišťují skvělý požitek ze hry. Vynikající dárek k narozeninám, jako velikonoční dárek nebo vánoční dárek: oblíbená a známá dětská hra Lotti Karotti je překrásným překvapením pro děti od 4 let.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška4.41
Délka10.43
Hmotnost1.61
Šířka10.43
Číslo dílu22343
Modelka22343
ZárukaZáruka 2 roky

2. Zygomatic

#ad

Asmodee | Zygomatic | Dobble | Rodinná hra | Karetní hra | 2-8 hráčů | Od 6+ let | 15+ minut | Německy

#ad
Zygomatic #ad - Dobble je rychlá a zábavná karetní hra pro velké i malé. V originální verzi dobble máte symboly z různých oblastí. Pokrývá karty a rychle se podívá, který symbol je na 2 kartách stejný. Dobble je pozorovací a reakční hra pro celou rodinu, ve které hrají všichni hráči současně. U dobble musíte najít a pojmenovat jediný symbol zobrazený na dvou kartách rychleji než vaši spoluhráči. 2 – 8 hráčů | od 6 let | až 15 minut hraní na každé hře | hra v němčině. Rozhodněte se při této party hře pro 1 z 5 různých herních variant a začněte.
ZnačkaZygomatic #ad
VýrobceZygomatic #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.55
Šířka3.15
Číslo dílu200960
Modelka200960
ZárukaŽádná záruka

3. smart games

#ad

IQ Puzzler Pro, 8+ let, 3 režimy přehrávání, Puzzle Game with 120 Challenges, Smart Games

#ad
smart games #ad - 120 výzev ve 3 různých herních režimech iq-puzzler pro je další úrovní úspěchu prodeje IQ-Puzzler: 120 výzev ze tří různých herních režimů, včetně výzev ve 2D a 3D.
Značkasmart games #ad
VýrobceSmart Games #ad
Výška2.23
Délka1.5
Hmotnost0.03
Šířka0.43
Číslo díluSG 455US
ModelkaSG 455US
Zárukano

4. KLASK

#ad

Preisgekröntes Geschicklichkeitsspiel für 2 Spieler, Familienspiel in Spiel des Jahres Empfehlungsliste, KLASK, Erwachsene und Kinder, Brettspiel für Familie, Magnetspiel aus Holz ab 8 Jahren

#ad
KLASK #ad - Sthetisch ansprechend knifflige spiele : mit sorgfalt entworfen und speziell für den Tischeinsatz in den exquisitesten Gegenden Dänemarks optimiert, präsentiert Klask ein ansprechendes Holzfinish, das dem Spiel eine besondere Note verleiht und es herausstechen lässt. Rasant und spannend familienspiele : greife schnell unter den tisch! strebe nach punkten, aber sei vorsichtig mit dem Loch! Nutze deinen magnetischen Griff und den Schläger, um zu punkten.

Klask sorgt für Spaß für alle! Klask ist für 2 spieler ausgelegt, wobei jede Partie etwa 10 Minuten dauert. Top party-spiel : klask wurde 2015 in schweden und norwegen als das beste party-spiel ausgezeichnet! Gesellschaftsspiele kinder und Erwachsene perfekt für gesellige Runden, für Familien oder einfach nur für Paare, sei es auf großen oder kleinen Feiern, die einen Spieleabend verbringen möchten. Achte darauf, um deine seite zu schützen, meide die Kekse Magneten und befördere den Ball ins Tor deines Gegners, deinen Schläger nicht in dein eigenes Tor zu bewegen!.

Neue ausgabe 2019 bestseller spiele : diese version beinhaltet verbesserte weiße magneten kekse 2. 0 mit abgerundeten ecken und PTFE-Aufklebern, um herauszufinden, Kratzer bei Spielern aller Altersgruppen zu reduzieren. Richte ein turnier ein, die dazu dienen, wer sich als wahrer Champion erweist. Spielen sie Überall mit dem smarte spiele : klask ist wie ein tragbares Tischfußballspiel, bereits vollständig montiert und kann auf jeder ebenen Fläche gespielt werden. Dadurch wird es zum perfekten Tischspiel für die Kneipe, ideal für spontane Unterhaltung und gesellige Runden.
ZnačkaKLASK #ad
VýrobceOy Marektoy Ltd. #ad
Výška19.5
Délka14.5
Hmotnost3.9
Šířka6.2
Číslo díluKLASK2
ModelkaKLASK2
Zárukagesetzliche Gewährleistung

5. Asmodee

#ad

Zygomatic | Dobble Kids | dětská hra | Karetní hra | 2–5 hráčů | od 4 let | 10 minut | německy

#ad
Asmodee #ad - Nenechte se zmást velikostí symbolů. U dobble kids musíte najít a pojmenovat jediné zvíře, které je vyobrazeno na vždy dvou kartách, rychleji než vaši spoluhráči.

Odkryje karty a rychle se podívejte, které zvíře se rovná 2 kartám. 2–5 hráčů | od 4 let | 10 minut hraní na hru | autoři: denis Blanchot, Jacques Cottereau a Play Factory | Hra v němčině. Buďte rychlejší než vaši přátelé, abyste v této hře zvítězili. Rozhodněte se u této party hry pro 1 z 5 různých herních variant a můžete začít. Dobble je rychlá a zábavná karetní hra pro malé i velké. V této verzi dětské hry se vydáte do světa zvířat. Dobble je zábavná pozorovací a reakční hra pro celou rodinu, ve které hrají všichni hráči současně.
ZnačkaAsmodee #ad
VýrobceZygomatic #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.33
Šířka3.15
Číslo díluD0KI01DE
ModelkaD0KI01DE
ZárukaBez záruky

6. Zoch

#ad

Snadná a veselá kostka a pozorovací hra, od 4 let, Zoch 601132100 Tam je červ uvnitř, hravá hračka roku 2011, dětská hra roku 2011

#ad
Zoch #ad - Zoch nakladatelství kreativní a originální herní nápady na nejvyšší úrovni. Děti a rodiny oceňují sortiment chytlavých karet, kostek a her z cesty stejně jako skvělé deskové hry.

Průběh hry s kostkou barvy hráči při každém tahu zjišťují, jak dlouho si může vlastní červ při kopání vydržet. Vtipná červí hra při buddelrallye sousedské zahrady nechá každý hráč zmizet červa "v zemi" třívrstvého herního plánu. Cíl hry pro odměnu pak může vlastní červ kopat ještě rychleji, aby mohl být první v cíli vyrazit vítěznou hlavu ze země. Pokud pozorně sleduje také červy spoluhráčů, může již předem správně odhadnout, který hraboš se na cestě nejprve objeví na "kukátku" květinového a jahodového záhonu.
ZnačkaZoch #ad
VýrobceZoch #ad
Výška11.7
Délka11.7
Hmotnost2.2
Šířka2.8
Číslo dílu601132100
Modelka601132100
Zárukazákonem předepsáno

7. Learning Resources

#ad

Sum Swamp GR PK & Up Addition &

#ad
Learning Resources #ad - Ideal für das Lernen zu Hause oder im Klassenraum. Mathe-spiele: entwickelt kompetenzen in frühen Mathekenntnissen, während die Kinder das Spiel spielen. So macht mathe lernen spaß: fördere grundlegende Mathekenntnisse durch ein lustiges Spiel mit Sum Swamp Summen-Sumpf.

Triff neue kreaturen und stelle dich mathe-Herausforderungen: Jage durch den Sumpf, während du dich unterwegs Mathe-Herausforderungen stellst und lustige Sumpf-Kreaturen triffst. Das spiel enthält alles, was du zum loslegen brauchst: Inklusive Spielbrett, 4 sumpf-kreaturen als Spielfiguren, 2 Zahlenwürfel und Würfel mit Rechnungen.

Verteile das geschenk des lernens: ob du für weihnachten einkaufst, wenn du ein geschenk verteilst, neuen Lernspaß entdecken! Perfektes Geschenk für Halloween, als strumpffüller, für Geburtstage oder einfach so – Spielzeuge von Learning Resources lassen dich jedes Mal, weihnachten, für Osterkörbe oder zum Lernen zu Hause.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška1.5
Délka10
Hmotnost1
Šířka10
Číslo díluLER5052
ModelkaLER5052

8. Ravensburger

#ad

Pokémon Labyrint, rodinná hra pro 2–4 hráče od 7 let, Ravensburger 26949

#ad
Ravensburger #ad - Již více než 30 let nadchne vzrušující klasika celou rodinu. Známá rodinná hra ravensburger pro 2–4 hráče od 7 let potěší děti i dospělé, doba hraní: 20–30 minut.

Tato společenská hra je skvělým a vhodným dárkem nebo suvenýry pro všechny fanoušky Pokémonů a postará se o skvělou zábavu při každém herním večeru. Bláznivé bludiště: desková hra s tradicí. Po celé generace se pohybující se převody a hledání pokladů staly hlavním hře. Desková hra s malými pravidly a velkou zábavou: jednoduše přesouvejte destičky, sbírejte Pokémona a vyhrajte. Lený bludiště se již mnoho let stará o napínavá herní kola a s Pokémony nyní ještě více zábavy ze hry.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2
Délka14
Hmotnost2.2
Šířka10
Číslo dílu26949
Modelka26949
ZárukaZáruka 2 roky

9. Ravensburger

#ad

Hra roku, nejlepší rodinné hry, od 6 let, 2–6 hráčů, Ravensburger 26424 – Sagaland – společenská hra pro děti a dospělé

#ad
Ravensburger #ad - Tajemství lesa s nejoblíbenějšími pohádkami okouzlí každého hráče a dělají ze Sagaland ideální dárek k narozeninám, vánoční nebo velikonoční dárek pro chlapce a dívky. Společenská hra patří k nejlepším rodinným hrám od ravensburger a nadchne svými komponenty s dlouhou životností a vysoce kvalitním zpracováním po celá desetiletí herní fanoušky.

Kouzelná pamatovací a vyhledávací hra pro chlapce, dívky a dospělé: desková hra od 6 let zajišťuje velkou zábavu a nesmí chybět v žádné herní sbírce – jednoduchá pravidla hry a napínavá herní kola zajišťují dlouhotrvající radost ze hry. Každý hráč se tajně vydá hledat před soupeři a s trochou štěstí v zavazadle: Vždy s cílem, spěchat rychle na zámek, aby správně odpověděl na otázky krále o úkrytu.

Naše nejlepší rodinné hry – tyto oblíbené rodinné klasiky přinášejí spoustu zábavy pro velké i malé! S počtem hráčů 2 – 6 hráčů a dobou hraní 30–45 minut je Sagaland hračkou ve dvojím stylu. V roce 1982 byla oceněna jako Hra roku.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška14.69
Délka10.75
Hmotnost0.88
Šířka2.13
Číslo dílu26424 7
Modelka26424 7
ZárukaZáruka 2 roky

10. Hasbro

#ad

Party edice oblíbené herní klasiky, Tabu XXL, vhodné od 12 let

#ad
Hasbro #ad - Od čtyř hráčů. Zábava ze hry v obrovském formátu. Pantomima pro panenky s drážkou, kreslení, vysvětlení a tabu pro vysvětlení pouze 15 slov. Vhodné od 12 let. Tyři různé tabu varianty v jedné hře.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška3.62
Délka10.59
Hmotnost1.76
Šířka10.59
Číslo dílu5010994181789
Modelka04199100