Top 10 Schlafzimmer LED Deckenleuchte – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Airand

#ad

Dílenská lampa pro, vodotěsné, studená bílá 5000 K, lampa do sklepa trubice IP66, připojitelné, LED svítidlo do vlhkých místností, 120 cm, stropní svítidlo vlhké prostory 3600 lm, 36 W, garážová lampa

#ad
Airand #ad - Svítidlo do vlhkých místností Airand je až 1 W/100 lumenů. Naše svítidlo do vlhkých místností lze namontovat jak vertikálně, není nutné instalovat další žárovky. Velmi snadná instalace : naše led trubicová lampa se velmi snadno instaluje, tak horizontálně, toto má zabudované kvalitní LED perly, LED zářivku 120 cm lze namontovat na strop nebo na stěnu.

Na naše led svítidlo do vlhkých prostor poskytujeme 3 roky záruku. Dlouhá životnost a robustní: airand je profesionální značka osvětlení, vždy vyhráváme ve vysoké kvalitě. Doporučeno pro použití jako sklepní lampa garážová lampa do dílny. Led osvětlení garáže, v mléčně bílém krytu nabízí rovnoměrný 180° širokoúhlý paprsek, žádný hluk, žádný rušivý bzučivý tón. Energeticky úsporné a dlouhá životnost: led svítidlo do vlhkých místností 120 cm používá nejnovější technologii ochrany životního prostředí. Iroké použití: naše led světlo 120 cm je vodotěsné, supermarketu, přístřešků, obchodu, kuchyně, lze jej široce používat v exteriéru i interiéru, skladových hal, kůlen, balkónu, nárazuvzdorné.

Neblikání/neoslňující/žádný hluk: led svítidlo do sklepa kvalitní led s 3600 lumeny, led světlo ve sklepě, neoslňující a neblikající světlo, které chrání vaše oči. Funguje při teplotách od -20 ° do +40 °c, garáže, včetně dílny, sklepa, prachotěsné, přístřešků, užitkových místností, topenišť, koupelny, chodby, ložnice, chodby, chladicích prostor atd. Led lampa do dílny je alternativou k tradičním 300w žárovkám nebo 90w zářivkám, lampa do vlhkých místností šetří více než 90 % nákladů na energii.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška2.13
Délka45.28
Hmotnost1.46
Šířka2.6
Číslo díluNeon Led 120 cm
ModelkaNeon Led 120 cm

2. Ouyulong

#ad

18 W 1620 lm 4000 K, Ouyulong LED stropní svítidlo, obývacího pokoje, 23 cm kulaté moderní LED stropní svítidlo do ložnice, přírodní bílé světlo, koupelny, 1 kus, kuchyně, kanceláře 23 cm, IP44

#ad
Ouyulong #ad - Led stropní svítidla mohou perfektně nahradit tradiční 180w žárovky, což vám může pomoci ušetřit více než 90 % proudu a životnost 30 000 hodin, což je jak energeticky úsporné, tak šetrné k životnímu prostředí. Nabízíme bezpodmínečný servis vrácení a výměny našich stropních svítidel, nejprve nainstalujte základnu pod strop, abyste dokončili instalaci, abychom vám mohli nabídnout uspokojivý nákup.

Snadná instalace a kvalitní servisinstalace je jednoduchá, poté našroubujte stropní svítidlo do základny, bez dalších nástrojů a pracovníků. Osvětluje většinu částí místnosti, vhodné pro váš obývací pokoj, průměr 23 cm, cca 8 – 15 ㎡. Ultra tenký design stropní svítidla do kuchyně tloušťka pouze 2, koupelnu, chodbu. Energeticky úsporná a dlouhá životnost 18 w. Dné blikání a ochrana očí led stropní svítidlo má cri80+, díky kterému může objekt přiblížit původní barvě, takže budete mít živější vizuální zážitek.

Stropní svítidlo nabízí komfortní a neoslňující světlo, které plně chrání vaše oči. Můžete osvětlit nejen svůj prostor, 4 cm, ložnici, kuchyň, moderní design, balkon, jídelnu, ale také vytvořit elegantnější život. Přirozené bílé světlo 4000 k vám nabízí lepší zážitek z osvětlení a vytváří jednoduchou a pohodlnou atmosféru. Vysoký jas stropní svítidla ouyulong používají vysoce kvalitní led čip, vysoký jas 1620 lm, aby poskytly jasné a vynikající světlo do vaší místnosti.
ZnačkaOuyulong #ad
VýrobceOuyulong #ad
Výška0.94
Délka9.06
Hmotnost1.1
Šířka9.06
Číslo díluDYXDD230-18W-05
ModelkaDYXDD230-18W-05

3. B.K.Licht

#ad

Stropní svítidlo se žárovkami

#ad
B.K.Licht #ad - Elegantní jako klasické stropní svítidlo, jako je kancelář, kuchyně, lze díky svému matnému niklovému vzhledu integrovat do každého obytného prostoru, vyrobené z kovu a částečně satinovaného skla, ložnice nebo obývací pokoj.

2 ze 4 stropních bodových světel lze otáčet a otáčet, takže je možné individuální osvětlení v každém směru a teplé bílé světlo 3 000 K propůjčuje místnosti příjemnou atmosféru. Co je pro každého – od roku 2015 nabízí b. K. Licht svým zákazníkům velký výběr produktů – zde každý najde svou perfektní lampu. Potřebné 4 led žárovky s objímkou žárovky gu10 jsou součástí dodávky a zajišťují dostatečný jas s 250 lumeny, každý při 3 wattech. Led stropní svítidlo s rozměry 250 x 250 x 125 mm d x š x v má stupeň krytí IP20 a není stmívatelné.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška4.92
Délka9.84
Hmotnost2.57
Šířka9.84
Číslo díluBKL1076
ModelkaBKL1076

4. Airand

#ad

Dětského pokoje 2050 lm,, ložnice, Airand Koupelnová lampa 24 W LED stropní svítidlo koupelna LED stropní svítidlo IP44 vodotěsná koupelnová lampa Ø 32,5 cm stropní svítidlo do obývacího pokoje

#ad
Airand #ad - Velmi tichý, lampa do ložnice, schodištích a dalších místech. Naším cílem je nabízet vysoce kvalitní produkty a služby, pokud je led stropní svítidlo z důvodu poškození při dlouhodobé přepravě a na dlouhé vzdálenosti během 36 měsíců vám, neváhejte nás kontaktovat, které si můžete objednat s radostí.

24w led stropní svítidlo odpovídá běžné 200w žárovce s životností až 30 000 hodin. Led stropní svítidla se tak hodí pro instalaci v kancelářích, obchodech atd. Led stropní svítidlo je bezpečné a energeticky úsporné stropní led svítidlo používá nejmodernější technologii a kvalitní materiály. Tak můžete problém se žárovkami zásadně vyřešit. Led stropní svítidla tak můžete instalovat na chodbách, kuchyňská lampa, které by mohlo chránit oči. Led stropní svítidlo pro obývací pokoj, kvalitní stropní LED světlo zajišťuje rovnoměrné a neoslňující světlo, chodbu atd.

Koupelnová lampa může být zajistěte dostatek světla pro plné osvětlení celého prostoru. Proto jsou stropní svítidla ve srovnání s běžnými žárovkami energeticky účinnější, nákupních centrech, ekologičtější a šetří 85 % energie. Lampa do obývacího pokoje, jídelnách, takže nebliká a nedochází k oslnění, lampa do dětského pokoje, chodba se perfektně hodí ke všem stylům dekorace. Rovku téměř nemusíte vyměňovat.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška12.8
Délka1.89
Hmotnost2.98
Šířka12.8
Číslo dílubadezimmer lampe
Záruka3 roky.

5. B.K.Licht

#ad

Retro, lampa, lampa do obývacího pokoje, B.K.Licht, Stropní svítidlo E27 objímka, max. 40 W, stropní osvětlení, 55 x 15,5 cm, stropní svítidlo, kuchyňská lampa, černá, vintage, lampa do ložnice

#ad
B.K.Licht #ad - Vintage lampa se 6 objímkami – naše stropní osvětlení má 6 objímek e27, přičemž žárovky nejsou součástí dodávky. Robustní lampa do obývacího pokoje má 3 zakřivená otočná ramena se 2 objímkami. Díky osvětlovacímu prostředku Edison nebo Filament se z lampy stane LED stropní svítidlo.

Používejte max. 40w led. Pro každého něco – stropní svítidlo černé je jen začátek. Pro všechny styly bydlení – náš stropní zářič černý se perfektně hodí do retro, vintage a průmyslových zařízení. Jsou. Flexibilní lampa – zavěste naši závěsnou lampu v obývacím pokoji jako lampu do obývacího pokoje, v ložnici jako lampu do ložnice, na chodbu nebo v jídelně nad stůl jako osvětlení.

Nabízíme mnoho dalších led stropních lamp, závěsných lamp, nástěnných lamp, kuchyňských a koupelnových svítidel a LED osvětlovacích prostředků. Individuální osvětlení kdekoli – ramena stropní lampy obývacího pokoje jsou otočná v různých směrech, takže náš lustr osvětluje přesně ta místa, která potřebujete. Rovky nejsou součástí dodávky.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška6.1
Délka21.65
Hmotnost1.79
Šířka21.65
Číslo díluBKL1441
ModelkaBKL1441

6. B.K.Licht

#ad

Otočná stropní LED lampa, 1150 lumenů, lampa do ložnice, LED stropní svítidlo, LED lampa, 50,5 x 17 x 8,8 cm,, kuchyňská lampa, teplá bílá barva světla, 12,5 W, lampa do obývacího pokoje, B.K.Licht

#ad
B.K.Licht #ad - Lampa do ložnice má stupeň krytí IP20 a je vhodná pro suché prostory. Stropní led svítidlo s otočnými rameny svítí na velké ploše se svítivostí 1 150 lumenů.

Díky teplotě barvy 3 000 kelvinů dochází k příjemně teplému osvětlení prostoru ve vašich obývacích pokojích. Všechny světelné zdroje jsou otočné a lze je individuálně nastavit. Nestmívatelná kuchyňská lampa má rozměry 505 × 170 × 88 cm d × Š × V a díky LED diodám s dlouhou životností vám nabízí dlouhou radost z. Stropní svítidlo led vytvoří ve vašem domě krásnou atmosféru. Toto 12, 5w led chromové stropní svítidlo rozděluje světlo pomocí 3 světelných zdrojů.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška3.46
Délka19.88
Hmotnost1.63
Šířka6.69
Číslo díluBKL1194
ModelkaBKL1194

7. B.K.Licht

#ad

Retro, lampa do ložnice, lampa do obývacího pokoje, lampa, 29 x 29, nástěnná lampa, max. 60 W, stropní svítidlo, objímka E27, stropní zářič, kuchyňská lampa, vintage, B.K.Licht, Otočná stropní lampa

#ad
B.K.Licht #ad - Včetně retro, vintage, industrial a loft. Rovky nejsou součástí dodávky. Ty nejsou součástí dodávky. Svítidlo lze namontovat do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje, chodby nebo kuchyně.

Světlo pro každou místnost – naši stropní lampu lze jednoduše připevnit na strop. Nabízíme mnoho dalších led žárovek a stropních svítidel do koupelny, ložnice a kuchyně. Další sortiment – naše stropní svítidlo do obývacího pokoje je jen malou částí našeho sortimentu. Flexibilní osvětlení – objímka lampy do obývacího pokoje ve variantě se 2 žárovkami je otočná a otočná.

Retro lampa – naše černé stropní lampy mají kovový korpus v matně černém vzhledu pro každý styl a každé zařízení. Identifikační čísla a informace – naše stropní osvětlení má v závislosti na provedení jednu nebo více objímek E27 a potřebuje žárovky do 60 wattů. Stropní svítidlo rozjasní každé místo a je přitom ještě super jako dekorace.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška5.51
Délka11.42
Hmotnost2.82
Šířka11.42
Číslo díluBKL1428
ModelkaBKL1428

8. LUCIDE

#ad

Ø 40 cm, LUCIDE MANUELA, 1xE27, stropní svítidlo, černé

#ad
LUCIDE #ad - Jednoduše se zapne na stmívač není součástí dodávky. Vhodné pro použití s LED světelným zdrojem. 78174/40/30 Vyrobeno z kovu.
ZnačkaLUCIDE #ad
VýrobceLucide #ad
Výška9.06
Délka15.75
Hmotnost4.19
Šířka15.75
Číslo dílu78174/40/30
Modelka78174/40/30
Záruka2 roky.

9. Philips Hue

#ad

Philips Hue White Ambienca Aurelle panelové svítidlo, černé vč. stmívače, Echo Dot, 60 x 60 cm, ovládání přes aplikaci, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, všechny odstíny bílé

#ad
Philips Hue #ad - Personalizované osvětlení: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste místnosti dodali požadovanou atmosféru.

Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Vytvořte si své individuální světlo: díky nenápadnému designu a četným nastavením světla vytvoříte doma perfektní místo k odpočinku. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Flexibilní ovládání světla: pro plynulé a pohodlné stmívání, použijte dodaný stmívací spínač jako vypínač světla nebo také jako odnímatelné dálkové ovládání. Generace. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a zažijte plný zážitek z chytré domácnosti s mnoha funkcemi.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška1.81
Délka23.62
Hmotnost10.57
Šířka23.62
Číslo dílu929003597601
Modelka929003597601

10. Licht-Erlebnisse

#ad

Stropní lampa sklo AURORA kov v černé zlaté L: 74,5 cm Rustikální stropní svítidlo 2 plameny obývací pokoj

#ad
Licht-Erlebnisse #ad - Saténové sklo s alabastrovým vzhledem a detaily z mosazi zdůrazňují útulný styl. Tip: barva světla a jas se mohou pomocí led světelného zdroje jednoduše měnit a přizpůsobit každému prostoru | není součástí dodávky.

Objímka: 2 x e27 až 60 wattů | Šířka: 240 mm, délka: 700 mm, výška stínidla: 100 mm, průměr stínidla: 190 mm, výška: 120 mm, průměr podstavce/nástěnného držáku: 140 mm. Rustikální design propůjčuje stropní lampě útulný vzhled a hodí se ideálně do kuchyně a obývacího pokoje a jídelny. Elegantní stropní svítidlo z ušlechtilé oceli a stínítka lampy ze skla přesvědčí svým odvážným a dekorativním designem ve venkovském stylu.
ZnačkaLicht-Erlebnisse #ad
VýrobceLicht-Erlebnisse #ad
Výška4.72
Délka27.56
Hmotnost2.2
Šířka9.45
Číslo díluLU5898