Top 10 Toys For 3 Year Old Girl – Kostky a vkládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Hračka pro třídění a stohování pro miminka a malé děti ve věku 1,5 až 3 roky, farma, naučná hračka, LEGO 10982 DUPLO My First Traktor na ovoce a zeleninu

#ad
LEGO #ad - S pojízdným traktorem, 3 různě barevnými přívěsky, stavebními kameny pro stavbu brokolice, rajčat a ananasu a figurkou DUPLO pro mladého farmáře. Podpořte fantazii a zábavu svých malých stavitelů s hračkami Pěstování mrkve 10981, biomarketu 10983 a bio zahrady 10984 ještě více.

Předškoláci se s touto hračkou na skládání a třídění barev učí hravě tím, že ovoce a zeleninu hraček přiřadí správně barvenému přívěsku. Naučte malé děti o zdravé výživě, zatímco společně s mladými farmáři sklízejí ovoce a zeleninu a přitom si hrají se svými rodiči.

Tato pedagogická vzdělávací hračka je skvělým dárkem k narozeninám pro malé děti od 1, 5 roku, na podporu schopností malých dětí. Tato traktor lego duplo pro výuku ovoce a zeleniny pomáhá malým dětem od 1, 5 roku zlepšit jejich jemnou motoriku při stohování kamenů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka13.94
Hmotnost1.17
Šířka7.52
Číslo dílu10982
Modelka10982
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

2. Coogam

#ad

Barevně odpovídající klasifikační hra, Montessori jemná motorika dovednost předškolní pedagogická Montessori vzdělávací hračka pro 3 4 5 let, Coogam Počítání dinosaurů třídění hraček sada

#ad
Coogam #ad - Rozmanité dinosaury & colors: 6 typů dinosaurů s vibrant barvami jsou sure to grasp a dítě attention. Sada dinosaurů na tříděné hračky: existuje 72 dinosaurů 6 barev a 12 každých barev v 6 druzích dinosaurů. A s 5 dvojitými aktivními kartami, číslům, počítání, děti mohou snadno odpovídat barvám, senzorické přehrávání, rozvíjet jemné motorické dovednosti a další.

Perfektní jako dárek na narozeniny, Velikonoce a všechny svátky. Perfektní pro preschoolers or kindergartners to learn early matematics, atd. Sensory motor development: the fun sorting dinosaur game helps teach colors, patterns, sorting, striengthening pincer grasp, hand-eye coordination, different dinosaurs, color perception, and counting. Early counting & math concept: pro každou maminku nebo učitele v učebně, díkůvzdání, vánoce, counting dino hračka dělá skvělý doplněk k učení matematiky.

Bezpečné pro děti to play: while the bowls & tongs are high quality the dinosaurs made from safe material ist safe for kids to play with. 6 korespondingových barevných misk, 2 tongs, 5 dvojitých bočních aktivních karet, and a draw-string bag. Všichni dinosauři mají hladkou povrchovou úpravu bez ostrých okrajů nebo rohů, aby dítě poškodilo.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška2
Délka4
Šířka4
Číslo dílupuzzle110
Modelkapuzzle110
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

3. Mushie

#ad

Mushie Stohovací pohárek hračka | stohovací věž s 8 pohárky | pro miminka a děti | vyrobeno v Dánsku | neobsahuje BPA olej

#ad
Mushie #ad - Stohovací kelímky jsou inspirovány věží "rundetårn" v kodani, Dánsku a hračka je součástí dánské kolekce hraček Hygge pro děti od 0 do 3 let.

Stohovací kelímky pomáhají při vývoji těla a mozku a zajišťují, jako je rovnováha, že hrací doba je celé hodiny zábavná a kreativní. 100% bez pvc a ftalátů, vyrobeno v Dánsku:. Stohovací kelímky od mushie podporují učení dítěte! Animujte své dítě těmito veselými a pestrými stohovatelnými kelímky v různých barvách. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a podporuje mnoho dalších schopností, síla uchopení atd. Včetně: 8 x stohovací pohárek materiál: pp plast.
ZnačkaMushie #ad
VýrobceMushie #ad
Výška3.5
Délka3.25
Hmotnost0.35
Šířka3.25
Číslo dílu2400293
Modelka2400293
Zárukaamazon standard

4. HELLOWOOD

#ad

Tvarovací puzzle, chlapci a dívky, HELLOWOOD Montessori hračka od 1 2 3 roky, 24 ks geometrických stavebnic, třídící a stohovací dřevěná hračka zasouvací puzzle pro 12 měsíců miminka

#ad
HELLOWOOD #ad - Bezolovnatá vodová barva, bez starostí, hladké lesklé hrany, aby děti mohly s touto pedagogickou zábavnou hračkou opustit. Větší a bezpečnější tato vylepšená třídicí a stohovací hračka, která byla vyvinuta s většími geometrickými tvarovými bloky, je mnohem bezpečnější než ty nejběžnější menší.

Rozvojová hračka pro miminka se předává a stane se nejoblíbenější výukovou hračkou pro děti. Třídit podle tvaru, učit se slova atd. Barvy, malé děti mohou prozkoumávat ještě více her a hrát si s touto sadou dřevěných hraček Montessori. Hračka ve velikosti pro malé děti je pro děti snadno uchopitelná a chrání děti před nebezpečím mačkání. Nespočet herních možností 24 kusů tvarovaných bloků přichází v 6 barevných schématech, vytvářet různé budovy nebo vzory, inspirují nespočet praktických a nápaditých způsobů hraní. Dlouhá životnost a přátelská k dětem hellowood stohovací a třídicí hračka s celopryžovou základnou a robustními kolíky je koncipována tak, aby vydržela roky.

Hraní a učení tato předškolní výuková hračka byla vyvinuta pro podporu rané matematiky a konceptů slov, rozpoznávání barev a tvarů, představivosti a kreativity, koordinace rukou a očí a jemné motoriky příjemným, zábavným a interaktivním způsobem. Nejlepší výběr dárků tato kvalitní dřevěná hračka montessori, dobrém zpracování a roztomilém balení, která je k dostání ve světlých barvách, veselá, bezpečná a schválená rodiči, je poučná, vykouzlí velký úsměv na roztomilých malých tvářích.
ZnačkaHELLOWOOD #ad
VýrobceShenZhen MaxLink Century Technology Co.,Ltd. #ad
Výška2.36
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo díluWT20
ModelkaWT20

5. MOONTOY

#ad

MOONTOY Montessori Eier Spielzeug ab 1 Jahr 12PCS Passende Eier Zuordnungsspiel ab 2 Jahre Pädagogisches Spielzeug Weihnachten Osterei für Baby

#ad
MOONTOY #ad - Lustige kleinkind sortierung spiele: moontoy formanpassung spiel ei ist ein spaß realistische baby spielzeug eier. Sicheres material: moontoy baby montessori spielzeug eier alle teile sind aus hochwertigem, kindersicherem material gefertigt, glatt und unzerbrechlich.

Kinder können die Eier mit Aufklebern versehen, um ein einzigartiges Eierspielzeug zu kreieren. Perfekt für lernspielzeug ab 2 jahre. Kommt mit 4 niedlichen aufklebern, so dass sie zu ziehen auseinander, Jedes ei ist made akribisch mit die kind in geist, Stile umfassen Make-a-Face/Tier/Zahl/Farbe für Kinder. Kommt mit einem robust kunststoff fall, super bequem für lagerung. Für jungen und mädchen im alter von 1, mit dem kinder jeden tag mehrmals spielen. Es macht keine geräusche oder hat elektronische teile, 3 und mehr Jahren.

Perfektes montessori spielzeug ab 3 jahre. Enthält 12 verschiedene Grundformen und 6 verschiedene Farben mit 4 süßen Aufklebern. Die sich öffnen lassen, um das Innere mit einer geprägten Form und einer entsprechenden Farbe zu öffnen. Perfekte ultimative geschenkidee als Weihnachtsgeschenke / Geburtstagsgeschenk / Festival Geschenk Spielzeug für Kind Kleinkinder. Gemacht mit die kleinkind in geist: die form dieser glatten eierspielzeuge ist perfekt für kleine finger zum Greifen, sie wieder zusammenzubringen.
ZnačkaMOONTOY #ad
VýrobceMOONTOY #ad
Výška2
Délka1.5
Šířka1.5
Číslo dílu80338
Modelka80338-2

6. Mamaeco

#ad

Dárek pro chlapce a dívky od 1 2 do 3 let, senzorická výuková hračka pro malé děti, Montessori Busy Board Activity Board od 1 roku Montessori dřevěná hračka s 8 spínači, 15 LED světelnými spínači

#ad
Mamaeco #ad - Prémiová konstrukce z masivního dřeva pracovní deska mamaeco pro malé děti je vyrobena z kvalitního masivního dřeva a zaručuje trvanlivost a přirozený pocit. Na rozdíl od alternativ z překližky nebo dřevotřískové desky je koncipován tak, aby vydržel nadšené hraní po mnoho let. Perfektní dárek pro děti předškolního věku ať už pro vaše dítě, vnouče nebo jako pozorný dárek, toto rušné prkénko nabízí hodiny zábavy při učení.

Je to vynikající možnost podpořit včasný kognitivní vývoj a kreativitu a současně šťastně zaměstnávat děti. Mamaeco montessori busy board je koncipován pro malé děti a má 8 spínačů a 15 LED světel, a každý spínač odpovídá jiné barvě nebo jinému stylu LED osvětlení. Pracovní prkno pro malé děti zajišťuje bezpečné a nezávislé používání a nemá žádné ostré hrany nebo malé díly, které by mohly snadno spadnout. Přenosný a snadno ovladatelný kompaktní design této rušné tabule je perfektní pro zábavu doma nebo na cestách.

Je to pozorný dárek, který spojuje zábavu a učení v jednom rozkošném balíčku. Zaměstnává malé děti, tlačítek a pohyblivých částí nabízí tato hrací deska celou řadu aktivit a podporuje smyslové průzkumy, podporuje jemnou motoriku a podporuje řešení problémů. Multifunkční centrum s řadou spínačů, řešení problémů a kreativitu dětí. Vylepšené hračky montessori v roce 2024omotejte zvědavého ducha svého malého dítěte herním prknem inspirovaným montessori, které nabízí celou řadu hmatových aktivit a podporuje tak kognitivní vývoj při hraní.
ZnačkaMamaeco #ad
VýrobceMamaeco #ad
Výška3.94
Délka7.87
Šířka1.97
Číslo díluMamaeco03
ModelkaMamaeco03

7. Coogam

#ad

Frühes Lernen pädagogische Aktivität Spielzeug Geschenk für Vorschule Kleinkind Baby 3 4 5 Jahre alt, Coogam Montessori Spielzeug Holzform Steckpuzzle Feinmotorik Farbabstimmung Sortierbrett

#ad
Coogam #ad - Das kombinieren der bunten muster ist eine perfekte Möglichkeit, der für Kinder leicht Griffigkeit, Kinder in das grundlegende geometrische Mathematikkonzept einzuführen. Es ist ein ideales Urlaubsgeschenk für Kinder, die Farberkennung und Formerkennung lernen. Holzform-puzzle: das 16-teilige montessori-puzzle von coogam verfügt über klobige Holzteile und lebendige Farben, die mehrere Muster mit Namen und einen manipulativen Stift auf jedem der Puzzleteile für einfaches Greifen unterwegs sind.

Manipulativ mit heringen: ein praktischer stift befindet sich auf der Oberseite jedes Holzblocks, Feinmotorik und Hand-Augen-Koordination trainieren kann. Montessori lernspielzeug das langlebige formsortier-Puzzle-Spielzeug ist perfekt für Homeschooling und Unterricht in Klassenzimmern oder kleinen Lerngruppen.

Farbkodierte geometrische formen: schön eingeschnittene ausschnitte sind farblich mit verschiedenen Farben und Mustern gekennzeichnet, wobei die Namen der Form unter jeder Nut stehen. Ein dickes und solides Holzbrett und Multi-Form-Puzzles sind gratfrei mit Farbe auf Wasserbasis. Perfekt für kleinkinder und Babys, um Formanpassung zu üben und gleichzeitig die Farbwahrnehmung zu lernen. Erfüllt spielzeug-sicherheitsstandards: coogam Spielzeuge sind sicher aus sicherem und hochwertigem Holzmaterial hergestellt.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška0.8
Délka7.8
Šířka7.8
Číslo dílupuzzle112
Modelkapuzzle112

8. LEARNING ADVANTAGE

#ad

Alter 18M+, SPARK & WOW Caterpillar Activity Wall Panels, 6 Aktivitäten, Kleinkindzimmer Dekoration, Montessori Sensorisches Wandspielzeug, Aktivitätsbrett

#ad
LEARNING ADVANTAGE #ad - Wandeln sie wÄnde in spielplÄtze -- dieses multisensorische aktivitätsbrett bietet 6 verschiedene Aktivitäten. Die 5 tafeln enthalten ein perlenlabyrinth, die sich zu strukturierten Oberflächen öffnen, verschließbare Türen, ineinander greifende Zahnräder und vieles mehr!. FÜr alter 18m+ -- dieses sensorische wandspielzeug wurde nach den höchsten Verbraucherstandards getestet und kann genau in der richtigen Höhe für kleine Lernende angebracht werden.

Kinder beschÄftigt halten -- verwenden sie diese montessori-aktivitäten für kleinkinder, um Ihre Kinder oder Enkelkinder zu beschäftigen, ohne Bildschirme zu benutzen! Die Aktivitäten eignen sich auch hervorragend für Kinder mit Autismus. Perfekt fÜr kleine gruppen -- mit einer länge von 1, um gemeinsam zu spielen und sich auszutauschen! Wunderbar interaktives dekor - sie möchten das schlafzimmer oder den Spielbereich Ihres Kleinkindes dekorieren? Dieses niedliche Raupen-Aktivitätscenter ist eine lustige Bereicherung für jedes Zimmer, 9 m ist dieses Wandspielzeug perfekt geeignet für kleine Gruppen von Kindern, ohne dabei viel Platz einzunehmen.

Beobachten sie, ihre beschreibende Sprache, wie sie ihre motorischen Fähigkeiten, ihr räumliches Vorstellungsvermögen und ihr logisches Denken entwickeln. Montessori spielzeug erkunden -- dieses montessori-aktivitätsbrett ermöglicht es kindern, ihre Koordination, ihrer Neugierde zu folgen. Hochwertig und einfach zu montieren -- die 5 paneele enthalten befestigungslöcher und Befestigungsschrauben für eine einfache und stabile Montage. Und die aktivitäten sind robust und so konzipiert, dass sie jahrelang halten, ohne kaputt zu gehen.
ZnačkaLEARNING ADVANTAGE #ad
VýrobceLearning Advantage #ad
Výška12.75
Délka18.5
Šířka18.75
Číslo dílu44557
Modelka44557

9. Battat Education

#ad

Jemná motorika – stohovací hračka pro děti od 3 let, vzdělávací hračka, Battat Education BE3727Z stohovací hra dřevěná opice – opice a ovoce, dřevěná hračka, barevná

#ad
Battat Education #ad - Doporučený věk: tato stohovací hračka se doporučuje pro děti od 3 let. Vzdělávací hračka: hra s těmito opicemi podporuje děti a zlepšuje jemnou motoriku. Stohovací hra: stohování, strčit, vyvážit a učit se s těmito barevnými opicemi a ovocnými hračkami. Včetně knihy: tato výuková hračka se dodává s anglickou příručkou, která obsahuje 3 stupně skládaných vzorů a zábavných her. Veselý dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a k dalším. 19dílná sada: hračka se skládá ze 7 barevných částí ovoce a 12 akrobatických opic ze dřeva.
ZnačkaBattat Education #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška8.5
Délka3.93
Šířka2.63
Číslo díluBE3727Z
ModelkaBE3727Z
ZárukaZákonná záruka

10. JHkim

#ad

JHkim Busy Board, Montessori hračka pro 1 2 3 4 5 let chlapci a dívky, předškolní busy kniha pro učení jemné motoriky, modrá, malé děti pedagogické cestování senzorová hračka

#ad
JHkim #ad - Se sadou písmen od A do Z. Senzorická deska 22 v 1 – sensory board nabízí 20 prvků tkaničky, přezky, zipy, hodinky, ozubená kola, knoflíky, kapsa na patenty atd. Je to jedna z nejdokonalejších hraček Montessori pro malé děti! Předškolní výuková hračka– montessori prkénko pro malé děti může zlepšit jemnou motoriku, posílit koordinaci rukou a očí a rozvíjet kreativní a kritické myšlení prostřednictvím hraní.

Je to ideální taška pro učení barev, tvarů a čísel. Toto prkénko montessori je dobrou volbou pro cestovní hračky a aktivity pro malé děti. Pilné pedagogické prkno měří 14 × 11 palců a váží 10, 6 uncí. Montessori hračka pro malé děti- schválená metoda montessori, aby obsadila a bavila vaše děti. Díky lehkému a kompaktnímu designu se velmi snadno přenáší a hračku Montessori lze používat v autě nebo v letadle pro děti.

Lehká a přenosná– senzorické prkénko hongddy je vyrobeno z netoxických měkkých látek a plstí. Vynikající vzory a vynikající zpracování z něj dělají perfektní dárek k narozeninám, velryb, party a Vánocům. Dárek pro děti– tato tabulka na aktivity obsahuje mnoho vzorů, chobotnice, které mají děti rádi, mořských želv, včetně dinosaurů, kraba atd. Skvělá hračka pro vaše malé dítě, deska JHkim je navržena tak, které můžete sami prozkoumat.
ZnačkaJHkim #ad
VýrobceJHkim #ad
Číslo díluMLB4-1
ModelkaMLB-BE1