Top 7 Endschalldämpfer PEUGEOT 206 – Trubky výfuku do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Adamot

#ad

Koncový tlumič výfuku koncový tlumič výfuku pro Peugeot 206 1.1i 1.4i 1.4i 16V 1.6i 16V také 206 CC 1.6i 16V

#ad
Adamot #ad - Všechny tlumiče jsou ideálně přizpůsobeny určitému modelu vozidla, díky tomu se hodí na upevnění z výroby a nevyžadují žádné další zpracování. Tlumiče jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli německého výrobce THYSSEN KRUPP STEEL AG.

Naše tlumiče se vyznačují delší životností a odolností proti korozi. To je velmi důležité. Ujistěte se, že vaše vozidlo splňuje všechna uvedená kritéria přizpůsobení – jak pokud jde o model vozidla, tak o motor vozidla! pokud máte jakékoliv pochybnosti, kontaktujte nás. Plech je dvojitě hliníkový – jak z vnější strany, tak z vnitřní strany tlumiče. Tlumiče hluku často korodují zevnitř kvůli kyselinám obsaženým ve výfukových plynech a vodě nahromaděné v tlumiči.

Tlumiče jsou tlumeny skleněnými vlákny – to je trvalé řešení – skleněná vlákna jsou odolná vůči působení výfukových plynů, hluk motoru zůstává zachován jako u originálního tlumiče. Hodí se k těmto modelům vozidel peugeot 206 i kabriolet kompletní seznam vozidel se nachází dole v popisu.
ZnačkaAdamot #ad
VýrobceFerroz #ad
Číslo díluF16.041^WKIT-041

2. Generic

#ad

Ferroz Export náhrada za výfukový systém pro Peugeot 206 hatchback od r. v

#ad
Generic #ad - Oe referenční číslay: 1726. Tp, 1730 Gn, 1726. X9, 1726. Tq, 1726. Wx, 1726. Y0, 190-355. Homologační číslo. Skleněné vlákno zajišťuje lepší tlumení hluku. Každý díl má referenční číslo, datum výrobce a příp. Všechny svary jsou pokryty speciální ochrannou barvou, která chrání před rychlou korozí. To vede k delší životnosti. Byly vyrobeny z oboustranně hliníkovaného plechu německého výrobce THYSSEN KRUPP STEEL AG. Byly tlumeny skleněnými vlákny. Je také odolný vůči působení výfukových plynů.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceWebautoservice #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost22.05
Šířka0
Číslo díluZEST.16.041

3. POLM-OSTR

#ad

Koncový tlumič výfuku + montážní zboží, viz popis výrobku, nové zboží vhodné pro uvedené vozidlo

#ad
POLM-OSTR #ad - Eu výrobce. Výfuk s e-značkou. Nové zboží. Vhodné pro: peugeot 206cc 1. 6i -16v rok výroby 10/00-06/05. Pičková kvalita.
ZnačkaPOLM-OSTR #ad
VýrobcePOLM-OSTR #ad
Číslo díluRAV 19.207+M
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky od data nákupu

4. Adamot

#ad

Koncový tlumič výfuku koncovka pro Peugeot 206 1. 4i 1. 6i 206 CC 1. 6i 206+ PLUS 1.1i 1. 4i

#ad
Adamot #ad - Tlumiče hluku jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli německého výrobce THYSSEN KRUPP STEEL AG. Hodí se k následujícím modelům vozidel peugeot 206 také plus+ a cc úplný seznam vozidel je dole v popisu. Naše tlumiče se vyznačují delší životností a odolností proti korozi.

To je velmi důležité. Tlumiče hluku často zevnitř korodují kvůli kyselinám obsaženým ve výfukových plynech a vodě nahromaděné v tlumiči. Plech je dvojitě hliníkový – jak z vnější strany, tak i z vnitřní strany tlumiče. Všechny tlumiče jsou ideálně přizpůsobeny určitému modelu vozidla, díky tomu se hodí k upevnění z výroby a nevyžadují žádné další zpracování.

Tlumiče hluku jsou tlumeny skleněnými vlákny – to je trvalé řešení – skleněná vlákna jsou odolná vůči působení výfukových plynů, hluk motoru zůstává zachován jako u originálního tlumiče. Ujistěte se prosím, že vaše vozidlo splňuje všechna uvedená kritéria přizpůsobení – jak pokud jde o model vozidla, tak i o motor vozidla! Pokud máte jakékoliv pochybnosti, kontaktujte nás.
ZnačkaAdamot #ad
VýrobceFerroz #ad
Číslo díluF16.043^WKIT-041

5. Generic

#ad

Koncový tlumič výfuku koncový tlumič výfuku pro Peugeot 206 1 I hatchback 1.1 1.4 1.6

#ad
Generic #ad - Sada obsahuje kvalitní montážní prvky, které vyrábí renomované firmy. Koncový tlumič výfuku koncový květináč pro peugeot 206 1 i šikmá záď. Gumové závěsy jsou vyrobeny z materiálu EPDM, který se vyznačuje trvanlivostí a pružností.

Tlumiče jsou schváleny v celé EU a mají certifikaci ECE. Tlumiče jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího dvojitě hliníkovaného plechu německého výrobce thyssen krupp steel ag, což zaručuje jejich životnost a odolnost proti korozi. Zařízení jsou tlumena z nejlepších látek, které jsou odolné vůči výfukovým plynům a teplotám.

Automatizace výroby – svařování pomocí svařovacích robotů a počítačové zaměření zaručují přesnost a přesnost. Tlumiče hluku renomovaného výrobce Polmostrów jsou na trhu od roku 1975. Zvuk motoru tak zůstává zachován jako v původním tlumiči. Tlumiče jsou svařovány pomocí hydraulických lisů, což umožňuje perfektní těsnost a pevnost.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobcePolmostrow #ad
Číslo díluP19.191^WKIT-041

6. Adamot

#ad

Sada tlumičů výfuku výfuková trubka výfuková trubka koncový tlumič výfuku koncový hrnec pro Peugeot 206 1. 4 206+ PLUS 1.1 1. 4

#ad
Adamot #ad - Tlumiče hluku jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli německého výrobce THYSSEN KRUPP STEEL AG. Tlumiče hluku často zevnitř korodují kvůli kyselinám obsaženým ve výfukových plynech a vodě nahromaděné v tlumiči.

Hodí se k následujícím modelům vozidel peugeot 206 také plus modely úplný seznam vozidel je dole v popisu. Naše tlumiče se vyznačují delší životností a odolností proti korozi. To je velmi důležité. Všechny tlumiče jsou ideálně přizpůsobeny určitému modelu vozidla, díky tomu se hodí k upevnění z výroby a nevyžadují žádné další zpracování. Plech je dvojitě hliníkový – jak z vnější strany, tak i z vnitřní strany tlumiče.

Tlumiče hluku jsou tlumeny skleněnými vlákny – to je trvalé řešení – skleněná vlákna jsou odolná vůči působení výfukových plynů, hluk motoru zůstává zachován jako u originálního tlumiče. Ujistěte se prosím, tak i o motor vozidla! pokud máte jakékoliv pochybnosti, že vaše vozidlo splňuje všechna uvedená kritéria přizpůsobení – jak pokud jde o model vozidla, kontaktujte nás.
ZnačkaAdamot #ad
VýrobceFerroz #ad
Číslo díluRWR-309^RWR-310^F16.043^WKIT-191

7. BESTPRICE

#ad

206 hatchback 2A/C, BESTPRICE 1x koncový tlumič výfuku kompatibilní s PEUGEOT 206 CC 2D, 206 SW 2E/K

#ad
BESTPRICE #ad - Pozor – zkontrolujte prosím podle údajů o vašem vozidle, zda je tento náhradní díl kompatibilní s vaším vozidlem, a respektujte případná omezení/kritéria. Kompatibilní s - peugeot 206 cc 2d, 206 hatchback 2A/C, 206 SW 2E/K. Rozsah dodávky - 1x koncový tlumič výfuku.
ZnačkaBESTPRICE #ad
VýrobceBESTPRICE #ad
Číslo dílu31481580